TOPO CENTRAS vs PRIENŲ RŪDUPIS - 2 (100:64)"Laikinoji sostinė 2012" Didžioji taurė » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2012 birželio 03 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

"Topo centras" nepasigailėjo "Prienų rūdupio - 2" ekipos

2012 birželio 03 d., Sekmadienis, 23:25 val., peržiūros: 3254

Sekmadienį, birželio 3 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko "Laikinosios sostinės 2012" Didžiosios taurės atkrintamosios rungtynės, kuriose susitiko "Topo centras" (šeimininkai) ir "Prienų rūdupis – 2" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių kova vyko taškas į tašką, tačiau prasidėjus antram kėlinukui šeimininkai jau pradėjo triuškinti varžovus. Trečiam kėlinukyje komandas skyrė net 39 taškai, svečiams niekaip nepavykdavo sumažinti rezultato. "Topo centras" išsaugojo pranašumą iki pat rungtynių pabaigos ir šventė pergalę rezultatu – 100:64. Jie pusfinalyje susitiks su "Kauno autobusais" arba "Senais vilkais".

Prasidėjus rungtynės kova vyko taškas į tašką. Nė vienai ekipai nepavykdavo įrodyti savo didesnio pranašumo. Šeimininkai didžiąją dalį kėlinuko palaikė 4 taškų pranašumą, o besibaigiant kėlinukui jiems pavyko padidinti iki 7 taškų. Rezultatas po pirmo ketvirčio - 25:18.

Antram kėlinukui prasidėjus "Topo centras" pademonstravo puikią gynybą ir laimėjo atkarpą 14:0, kur padidino savo pranašumą iki 21 taško, dar po kelių atakų ir iki 22 taškų. ( 43:21). Svečiams pavyko apmažinti iki 16 taškų skirtumą, tačiau neilgam. Po keletos atakų vėl komandas skyrė 20 taškų. Kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidė "Prienų rūdupio – 2" ekipa, kuri apamažino deficitą iki 17 taškų. Rezultatas - 49:32.

Trečiam kėlinukui prabėgus porą minučių svečių ekipa vėl paleido šeimininkus, kurie laimėjo 15:0 atkarpą ir komandas jau skyrė 34 taškai. ( 69:35). Svečių ekipos puolimas lyg atsigavo, tačiau niekaip nepavyko sumažinti skirtumo ( 75:42). T.Pileckio greitos atakos leido šeimininkams padidino savo pranašumą iki 39 taškų. Likus žaisti vieną minutę "Prienų rūdupio – 2" ekipai tik vienu tašku pavyko sumažinti skirtumą, rezultatas – 83:45.

Prasidėjus ketvirtam kėlinukui šeimininkai sugebėjo padidinti ir iki 42 taškų pranašumą, tačiau svečiai surengę porą greitų atakų apamažino iki 39 taškų ( 89:50). Toliau per likusį laiką ekipos apsikeisdavo taikliomis atakomis. Šeimininkams pavyko atstatyti 41 taško pranašumą, tačiau "Prienų rūdupis – 2" sugebėjo mažiau nei per pusę minutės sumažinti skirtumą 5 taškais. Galutinis rezultatas – 100:64.

Po laimėtų rungtynių "Topo centro" ekipos treneris, A.Dervinskas, kalbėjo:" Geras varžybas labai sužaidėme. Labai norėjome laimėti. Šiandien jų lyderiai nesužaidė, keista buvo. Gynyba mūsų buvo gera. Pirmas varžybas gynemės prieš juos zona ir šiandien taip pat. Varžovams buvo pakankamai sunku užpulti. Gavosi lengvos varžybos, nes apsigynėme , greitų atakų užbėgom."

"Topo centras": T.Pileckas ( 29 tšk.), L.Ivanovas ( 14 atk.kam.) ir K.Dimitrijevas ( 13 rez.perd.) pridėjo po 19 taškų.

"Prienų rūdupis – 2": M.Gūžys ( 12 tšk.), D.Kuzmickas ( 10tšk.), D.Šeškus ( 10 tšk. 6 rez.perd.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2012 birželio 04 d., 15:23 val.

apgailetina

"Topo centras" lengvai nugalėjo "Perfecto" (2012 gegužės 30 d., trečiadienis, 22:20 val.)"Topo centras" lengvai nugalėjo "Kėdainius" (2012 gegužės 27 d., sekmadienis, 22:12 val.)Visas rungtynes pirmavusi "Banga" palaužė Prienų "Rūdupio - 2" komandą (2012 gegužės 29 d., antradienis, 23:37 val.)"Prienų Rūdupis - 2" iškovojo antrą pergalę "Laikinosios Sostinės" turnyre (2012 gegužės 17 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)"Kauno autobusai" lengvai įveikė "Topo centrą" ir pateko į "Laikinosios sostinės 2012" Didžiosios taurės finalą (2012 birželio 11 d., pirmadienis, 23:25 val.)Atkakliose rungtynėse iki paskutinių sekundžių "Topo Centras" nukovė "Bangą" (2012 gegužės 22 d., antradienis, 22:02 val.)Prienų "Rūdupis -2" "Laikinosios sostinės 2012" Didžiąją taurę pradėjo pergale prieš "Perfecto" (2012 gegužės 14 d., pirmadienis, 21:44 val.)Pergalę po nesunkios kovos iškovojo "Topo Centras" (2012 gegužės 20 d., sekmadienis, 23:30 val.)"Topsport" ekipa nesunkiai užlipo ant trečiojo apdovanojimų pakilos laiptelio (2012 birželio 19 d., antradienis, 21:31 val.)