BC BESIKTAS vs BC ROKAI & KROVINIUPERVEZIMAS.LT (58:84)"Laikinoji sostinė 2011" Mažoji taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gegužės 13 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija, Pramonės pr.20, Kaunas

"BC Rokai & Kroviniupervezimas.lt" nesunkiai laimėjo susitikimą

2011 gegužės 13 d., Penktadienis, 22:19 val., peržiūros: 5095

Penktadienį (05.13) Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Laikinosios sostinės 2011" Mažosios taurės rungtynės, kuriose susitiko "BC Beskitas" (šeimininkai) ir "BC Rokai & Kroviniupervezimas.lt" (svečiai). Pirmasis kėlinys truputį sėkmingiau prasidėjo svečių ekipai, kuri išsiveržė į priekį, bei vėliau teisingai žaisdami išlaikė persvarą. Antrajame kėlinuke kiek geriau žaidė šeimininkai, bet nepakankamai tiek, kad laimėtu kėlinį, taigi po 20 minučių, šie turėjo jau 19 taškų deficitą. Trečiajame kėlinyje niekas pernelyg nepasikeitė, "BC Rokai & Kroviniupervezimas.lt" ir toliau rungtyniavo kiek geriau, bei vis didino skirtumą tarp ekipų. Paskutiniajame kėlinyje žaidėjai galėjo žaisti kaip lygūs su lygiais, bet užtikrintą pergalę pelnė "BC Rokai & Kroviniupervezimas.lt" (58:84).

Pirmasis kėlinys prasidėjo svečių ekipos spurtu, pastarosios žaidėjai sugebėjo pataikyti 3 tolimus metimus iš eilės, tuo tarpu neleisdami savo oponentams pelnyti nė taško. Kiek vėliau "BC Beskitas" pelnė taip pat 9 taškus, tačiau per tą laiką svečiai nesnaudė ir taip pat po truputį rinko taškus, o vis tik pabaigoje svečiai ir toliau puikiai gynėsi, bei neleido varžovams pelnyti taškų (9:21).

Antrasis kėlinys klostėsi pakankamai panašiai, kadangi svečiai ir vėl kėlinio pradžioje įrodė esą stiperesni už varžovus, taigi po pirmosios atkarpos šie ir vėl padidino turėtą pranašumą jau 18 taškų. Po šio spurto žaidimas vėlgi susivienodino ir per visą likusį kėlinį skirtumas pernelyg nepakito, vos 1 tašką dar pridėjo svečiai ir po pirmosios dalies 19 taškų priekyje buvo "BC Rokai & Kroviniupervezimas.lt" (23:42).

Trečiajame ketvirtyje scenarijus vėlgi nesikeitė, jau tradicija tapusi svečių rezultatayvi pirmoji atkarpa ir vėl buvo, po kurios šie taip pat padidino savo pranašumą dar kartą. Kiek vėliau svečiai ir toliau didino savo pranašumą, tik šį kartą lėčiau, tačiau užtikrintai, o po šio kėlinio "BC Rokai & Kroviniupervezimas.lt buvo 25 taškais priekyje (37:62).

Paskutiniajame kėlinyje žaidimas tapo panašesnis, pradžioje jis kiek bangavo, tačiau po to sekė žaidimas taškas į tašką ir nei viena ekipa pernelyg neišsiskyrė. Bet šis žaidimas vyko tik lyginant kėlinio rezultatu, "BC Rokai & Kroviniupervezimas.lt turėjo sukaupę pakankamai solidžią persvarą ir nesunkiai laimėjo šias rungtynes rezultatu (58:84).

"BC Rokai & Kroviniupervezimas.lt ekipoje pasižymėjo Kristupas Rainys 31 tšk. 11 išpr.praž dvigubas dublis Mantas Ručinskas 6 išpr.praž. Evaldas Jančauskas 14 tšk. 4 atk.kam.

"BC Beskitas" ekipoje išsiskyrė Mantas Ugianskis 16 tšk. 5 atk.kam. Edvardas Jašinslas 14 tšk. 16 atk.kam. dvigubas dublis, Justinas Virbickas 10 tšk. 8 atk.kam.

Po rungtynių laimėjusiųjų treneris teigė: "Smagu buvo pradėti turnyrą pergale, tikėsimės, kad ir pabaigsime pergale, komandos rėmėjas žadėjo nemokamą kelionę krovininiu autobusu į palangą, tai Kristupas Rainys labai stengėsi ir pranoko visus lūkesčius.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2011 gegužės 14 d., 17:42 val.

O BC BESIKTAS yra laimejas nors vienas varzybas kkl'e?:D

Trryxs2011 gegužės 14 d., 12:38 val.

Pagarba....priešininkų komandai....O mūsų komandai reikia susimastyti....Pataikimo procentas-tragiškas...Taip žaisti negalima...

BC "Rokai - Krovinių Pervežimas.lt" nepasigailėjo BC "Rykliai" ekipos (2011 gegužės 16 d., pirmadienis, 22:47 val.)"Sporto Manija & Ekodora" antroje rungtynių pusėje nepasigailėjo varžovų ir iškopė į ketvirtfinalį (2011 gegužės 29 d., sekmadienis, 19:51 val.)BC "Rykliai" iškovojo pirmąją dramatišką pergalę "Laikinosios Sostinės" taurėje (2011 gegužės 23 d., pirmadienis, 23:15 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė SK "Dainava" (2011 gegužės 27 d., penktadienis, 22:01 val.)"BC Besiktas" vos išsaugojo pergalę savo rankose (2011 gegužės 20 d., penktadienis, 22:27 val.)"Kaunas" iškovojo antrą pergalę "Laikinosios sostinės 2011" Mažojoje taurėje (2011 gegužės 22 d., sekmadienis, 22:03 val.)