Kauno Milikonių vidurinė mokykla vs Kauno "Saulės" gimnazija (80:73)Krepšinis.net taurė 12 kl. » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 balandžio 22 d., Trečiadienis, 14:00 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas LT-44209

Tik rungtynių pabaigoje Milikonių vidurinė mokykla įrodė savo pranašumą

2009 balandžio 22 d., Trečiadienis, 16:01 val., peržiūros: 4728

Šiandien (04.22) Saulės gimnazijoje įvyko dvikova tarp Saulės gimnazijos (šeimininkai) ir Milikonių vidurinės mokyklos (svečiai). Pirmojo kėlinio pradžioje diktuoti tempą pradėjo svečiai iš Milikonių, tačiau kėlinio pabaigoje atsigavę šeimininkai priartėjo iki 2 taškų. Antrasis ketvirtis klostėsi panašia linkme tik šį kartą komados apsikeitė vaidmenimis, taigi šeimininkai persvėrę rezultatą ir pirmąją rungtynių pusę laimėjo 5 taiškais. Trečiajame kėlinyje dominavo Milikonių vidurinė mokykla kuri per visą kėlinio vidurį surengė spurtą ir po trečiojo kėlinio rezultatas tapo lygus. Paskutiniajame ketvirtyje abi komandos žaidė labai rimtai, bet pabaigoje pergalę išplėšė Milikonių vidurinė mokykla rezultatu (73:80).

Pirmąsias minutes Milikonių vidurinė mokykla pradėjo spurtu (10:2) ir išsiveržė į priekį, į tai varžovai atsakė 5 taškais ir sušvelnino rezultatą iki 2 taškų skirtumo, artėjant kėliniui į pabaigą komandos dar apsikeitė po 3 rezultatyvias atakas, dėl to skirtumas nepakito po pirmojo ketvričio (14:16).

Antrasis kėlinys buvo kitoks lyginant su pirmuoju šiame ketvirtyje iniciatyva savo rankose laikė "Saulės" gimnazija. Pastarieji nuo pat pradžios pradėjo demonstruoti rezultatyvų ir greitą krepšinį. Ypač gerai sekėsi kovoti dėl kamuolių (12 prieš varžovų atkovotus 6), taip pat daugiau pataikė tritaškių metimų (3 prieš 1).Taigi po pirmosios rungtynių pusės "Saulės" gimnazija pirmavo 5 taškais (36:31).

Trečiasis ketvirtis buvo labai permainingas ir banguotas, jo pradžioje neblogai sekėsi šeimininkams kurie trupti nutolo nuo svečių, tačiau netikėtai svečiai pradėjo artėti prie savo varžovų ir surengę galingą spurtą, net tik prisivijo, bet ir aplenkė aikštelės šeimininkus. Trečiojo kėlinio pabaigoje prabilo ir šeimininkai kurie sustiprinę gynybą neleido svečiams įmesti nei taško, tuo tarpu patys vis mažino skirtumą ir po šio kėlinio rezultatą išlygino (50:50).

Ketvirtajame kėlinyje žaidimas truputi susilygino ir komandos pernelyg nesistengė to pakeisti, bet rungtynių pabaigoje rezultatui ir vėl išsilyginus komandos susikaupė ir pradėjo atkakliai grumtis, tačiau pabaigoje Milikonių vidurinė mokykla paskutiniąją atkarpą laimėjo (9:2) ir laimėjo rungtynes rezultatu (73:80).

Milikonių vidurinėje mokykloje labiausiai išsiskyrė Andrius Labanauskas pelnęs 29 taškus ir atkovojęs 8 kamuolius, taip pat pastebimas buvo ir Tautvydas Višinskas pelnęs 16 ir atkovojęs 13 kamuolių, bei atlikęs dvigubą dublį.

"Saulės" gimnazijos gretose rezultatyviausi buvo Matas Staniukaitis surinkęs 20 taškų ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus, neliko nepastebėtas ir R.Skardžius pridėjęs 17 taškų, atkovojęs 14 kamuolių ir atlikęs dvigubą dublį.

Po rungtynių pakalbintas laimėjusiųjų treneris kalbėjo, jog šios rungtynės nieko nelėmė ir galėjo laimėti didesniu skirtumu, taip pat kalbėjo, jog teisėjai šiandien darė klaidų. Pralaimėjusiųjų treneris teigė, kad šiandien žaidė atsipalaidavę, darė nemažai klaidų ir pridūrė jog žaidėjai galėjo susirinkti ankščiau, o ne sezono pabaigoje.

"Milikonių vidurinė mokykla" įrodė savo pranašumą (2009 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 15:57 val.)Paskutinis metimas lėmė "Milikonių" vidurinės mokyklos pergalę (2009 kovo 31 d., antradienis, 15:16 val.)Po sunkios kovos pergalę iškovojo "Milikonių vidurinė mokykla" (2009 kovo 25 d., trečiadienis, 18:48 val.)KTU gimnazija sutriuškino Milikonių vidurinę mokyklą (2009 balandžio 30 d., ketvirtadienis, 19:21 val.)Kauno Kalniečių vidurinė mokykla iškovojo pirmąją pergalę (2009 kovo 26 d., ketvirtadienis, 16:18 val.)Po dramatiškos kovos "Kalniečių" vidurinė mokykla šventė sunkią pergalę (2009 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 15:55 val.)"Dainavos vidurinė mokykla" po įnirtingos kovos palaužė "Saulės gimnaziją" (2009 kovo 18 d., trečiadienis, 16:32 val.)Po labai atkaklios kovos "Dainavos" vidurinės mokyklos pergalė (2009 balandžio 01 d., trečiadienis, 15:08 val.)Eilinė "Dainavos" vidurinės mokyklos iškovota pergalė (2009 balandžio 14 d., antradienis, 15:07 val.)Po nesunkios kovos pergalę šventė "Saulės" gimnazija (2009 balandžio 17 d., penktadienis, 15:09 val.)