Sparta vs Nemunas (67:59)Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gegužės 10 d., Antradienis, 20:45 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Sparta“ išvargo pergalę prieš „Nemuną“

2022 gegužės 10 d., Antradienis, 22:37 val., peržiūros: 326

Gegužės 10 dieną, 20:45 val., Milikonių mokyklos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2022 komandos "Sparta" (šeimininkai) ir "Nemunas" (svečiai). Rungtynės nebuvo rezultatyvios, iš pradžių dviženklį pranašumą pasiekę "Nemuno" žaidėjai, vėliau sustojo, o nutolę "Spartos" krepšininkai vos išsikapstė varžybų pabaigoje. Susitikimas baigėsi rezultatu 67:59 (14:18, 15:14, 19:4, 19:23).

Rungtynes abi komandos pradėjo dideliu intensyvumu, o geriau atrodo "Nemuno" ekipos žaidėjai, kurie sugebėjo susikurti ir dviženklį pranašumą. Vis tik "Sparta" nenuleido rankų ir kantriai artėdami atkūrė intrigą. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 29:32.

Antroje rungtynių dalyje "Sparta" pademonstravo geležinę gynybą, varžovams leido per kėlinuką pelnyti vos 4 taškelius, o patys pabėgo tolyn. Nors paskutinio ketvirčio metu svečiai dar bandė atgaivinti intrigą, tačiau perlaužti susitikimo eigos jiems taip ir nepavyko. Rungtynės baigėsi rezultatu 67:59.

13 atk. kam.

„Snaiperiai“ Pavasario „Sportturo“ taurėje pasiekė pirmą pergalę įveikę „Nemuną“ (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 16:30 val.)„Valpainiai“ po atkaklios kovos palaužė „Nemunas“ ekipos pasipriešinimą (2022 birželio 05 d., sekmadienis, 21:51 val.)„Kelių priežiūra“ pavasario taurę pradėjo pergalingai (2022 gegužės 04 d., trečiadienis, 19:46 val.)„Kelių priežiūra“ sutriuškino „Spartos“ krepšininkus (2022 gegužės 17 d., antradienis, 22:32 val.)„ICE“ po pratęsimo įveikė „Sparta“ (2022 gegužės 31 d., antradienis, 22:49 val.)Pavasario lygoje: KA „Snaiperis“ išvargta pergalė prieš „Sparta“ (2022 gegužės 22 d., sekmadienis, 17:10 val.)