ROBOTUKŲ ARMIJA vs VEIVERIŲ AMBERIS (74:57)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 20 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Robotukų Armija susitvarkė su Veiverių Amberiu

2013 vasario 20 d., Trečiadienis, 22:56 val., peržiūros: 2813

Vasario 20 d. (trečiadienį) Kauno Technikos kolegijos sporto salėje įvyko Top Sport C lygos pirmenybių rungtynės tarp "Robotukų Armijos" (šeimininkai) ir "Veiverių Amberis" (svečiai) komandų. jau pirmąjame kėlinyje Robotukai susikūrė apčiupiamą persvarą, o antrąjame ją dar padidino – 42:28. Trečiasis vyko taškas į tašką ir skirtumas išaugo dviem taškais, kai ketvirtąjame Robotukai jau išsaugojo susikrautą persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu - 74:57 (19:10, 23:18, 14:12, 18:17).

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų sėkmingomis atakomis, į ką Robutukai pridėjo dar penkis taškus ir rezultatas – 7:2. Po minutės pertraukėlės tritaškį smeigė Vytautas Bereiša, o tuomet Karolis Meiliūnas ir Arūnas Eitutis dviese surinko dar devynis taškus ir rezultatas – 16:5. Penkis taškus surinko Amberis, o kėlinį dvitaškiu supražanga užbaigė Arūnas Eitutis ir po pirmo kėlinio – 19:10. Verta paminėti, kad pirmąjame kėlinyje visus taškus surinko du žaidėjai – Karolis Meiliūnas – 6 ir Arūnas Eitutis – 13.

Antrasis ketvirtis prasidėjo penkiais Robotukų taškais ir skirtumas jau keturiolika taškų – 24:10. Du taškus pelnė Vytautas Mocevičius, o dar septynis pridėjo šeimininkai ir skirtumas jau devyniolika taškų – 31:12. Po du taškus pelnė komandos, o tuomet ir dar po tris ir skirtumas išliko nepakitęs – 36:17. Per kitas tris minutes Veiverių Amberis sumažino atsilikimą iki penkiolikos – 40:25. Kėlinį užbaigė komandos apsikeisdamos sėkmingomis atakomis ir po dviejų kėlinių – 42:28.

Trečiasis kėlinys prasidėjo taškas į tašką ir kiekviena komanda atsakė į priešininkės taškus tad sužaidus puse kėlinio skirtumas išliko nepakitęs – 50:36. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet dar po du ir kėlinį dvitaškiu užbaigė Karolis Meiliūnas ir po trijų kėlinių – 56:40.

Ketvirtasis kėlinys puikiai prasidėjo šeimininkams, kurie per tris minutes skirtumą padidino iki 25 taškų – 67:42. Po du taškus apsikeitė komandos, o du tritaškius pataikė svečiai ir skirtumas aptirpo. Vieną baudos metimą pataikė Ignas Kaminskas, o tada dar ir dvitaškį ir rezultatas – 72:50. Iki ketvirčio pabaigos svečiai surinko septynis taškus, o šeimininkai du ir galutinis rezultatas – 74:57.

Po rungtynių nugalėtojų lyderiai Karolis Meiliūnas ir Arūnas Eitutis sakė – Pavargom šiandien žiauriai ir labai apmaudu, kad nepavyko pasiekti revanšo prieš varžovus.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Arūnas Eitutis (23, 29 naud. bal.), Karolis Meiliūnas (16, 26 naud. bal., 5 rez. perd., 6 ispr. pr.), Nedas Kundrotas (14), Ignas Kaminskas (11, 26 naud.bal.,10 atk. kam., 6 per. kam.) taškų.

Pralaimėjusiems – Vytautas Bereiša (18, 12 naud. bal., ), Vytautas Mocevičius (12, 12 atk. kam.), Povilas Glaniauskas (11, 14 naud. bal., 6 rez. perd.), Saimonas Pažėra (10, 14 naud. bal., 9 išpr. pr.) taškų.

"Robotukų armija" pratęsime įveikė "Ambi" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 23:38 val.)"Robotukų armija" lengvai įveikė "Kauno švogerius" (2012 lapkričio 12 d., pirmadienis, 22:17 val.)"Robotukų Armija" nusileido "Grizliams" (2012 lapkričio 21 d., trečiadienis, 22:51 val.)"Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" įveikė "Veiverių Amberį" (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 21:22 val.)"Robotukų Armija" susitikimo eigoje pranoko "Rokų Keramiką - Kroviniupervezimas.lt" (2013 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 22:56 val.)"Robotukų armija" įveikė "Vėją" (2012 lapkričio 04 d., sekmadienis, 22:30 val.)Pratesimo metu "Rokų Keramika" įrodė savo pranašumą prieš "Veiverių Amberį" (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 00:46 val.)Robotukų Armija išlygino serijos rezultatą priesš VU KHF (2013 kovo 27 d., trečiadienis, 06:39 val.)"Partizanai" penkiese neatsilaikė prieš "Veiverių Amberį" (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 19:03 val.)"Kaišiadorys" nesunkiai įveikė "Veiverių Amberį" (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 19:09 val.)