Potencialas vs Kaunas Mayhem ‒ 2 (88:55)„Sportturas“ taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 balandžio 15 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Potencialas“ Pavasario „Sportturo“ 2024 taurę pradėjop pergale prieš „Kaunas Mayhem ‒ 2“

2024 balandžio 15 d., Pirmadienis, 21:52 val., peržiūros: 180

Balandžio 15 dieną Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko Pavasario "Sportturo" taurės 2024 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Potencialas" priemė svečius "Kaunas Mayhem – 2"

Rungtynes geriau pradėjo "Potencialas", kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 6:0. Baigiantis pirmai kėlinio pusei minutės pertraukėlės paprašė "Kaunas Mayhem – 2", kurie vis dar nebuvo pelnę taškų (11:0). Kėlinio antroje pusėje komandos žaidė apylygiai. Sužaidus du kėlinius devyniais taškais pirmavo "Potencialas" (20:11).

Antro kėlinio pradžioje komandos žaidė lygiai, bet baigiantis pirmai kėlinio pusei "Potencialo" persvara padidėjo iki 16 taškų (32:16). Kėlinio antroje pusėje komandos žaidė apylygiai, o sužaidus du kėlinius komandas skyrė 14 taškų (42:28).

Trečio kėlinio pirmoje pusėje "Kaunas Mayhem – 2" nepavyo priartėti prie varžovų (51:35). Sužaidus tris kėlinius "Potencialas" buvo priekyje rezultatu 65:42.

Ketvirtame kėlinyje "Potencialas" neleido varžovams prisivyti ir atkurti intrigos bei iškovojo pirmą pergalę taurėje (88:55).

9 taškai

„Promatecha“ rungtynių pabaigoje nugalėjo „Kaunas Mayhem ‒ 2“ komandą (2024 balandžio 21 d., sekmadienis, 21:15 val.)„Dust2“ puolimo banga nunešė „Kaunas Mayhem ‒ 2“ ekipą (2024 gegužės 03 d., penktadienis, 20:18 val.)„Potencialas“ pergalingai pradėjo penktadienį (2024 balandžio 26 d., penktadienis, 20:21 val.)„Potencialas“ po pratęsimo iškovojo „Sportturas“ „Didžiosios“ taurės bronzą (2024 gegužės 29 d., trečiadienis, 21:18 val.)„Potencialas“ lengvai įveikė „Promatechą“ (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 21:02 val.)„Potencialas“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Dust2“ (2024 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)„Potencialas“ perkopė ketvirtfinalio barjerą (2024 gegužės 14 d., antradienis, 21:31 val.)„Potencialas“ sustojo ketvirtame kėlinuke ir užleido vietą finale „Batniavos seniūnija“ ekipai (2024 gegužės 19 d., sekmadienis, 22:02 val.)„Kaunas Mayhem ‒ 2“ rungtynių antroje pusėje įveikė BC „Rhino“ ‒ 1 komandą (2024 balandžio 30 d., antradienis, 20:25 val.)„VU Kauno fakultetas“ užtikrintai įveikė aštuntfinalį (2024 gegužės 13 d., pirmadienis, 22:15 val.)