Kauno technikos kolegija vs Artstone (68:55)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 kovo 29 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kauno technikos kolegija“ pergalingai pradėjo Pavasario „Sportturas“ taurę 2017

2017 kovo 29 d., Trečiadienis, 18:23 val., peržiūros: 2354

Trečiadienį Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Kauno technikos kolegija“ („KTK“) ir svečių teisėmis atvykę „Artstone“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „KTK“ , kur sausa atkarpa atitrūko nuo varžovų , tačiau „Artstone“ užpuolė keletą greitų atakų ir išlygino rezultatą ( 5:5). Šeimininkai greitai susitvarkė su gynyba ir pranašumą pasidino iki 6 taškų ( 13:7). Kėlinuko pabaigoje „KTK“ toliau nestabdė apsukų , kur per keletą minučių atotrūkis išaugo iki 12 taškų. Paskutinėmis sekundėmis „Artstone“ sugebėjo apšvelninti skirtumą iki aštuonių ( 19:11). Antrame kėlinyje J.Vaisaitis toliau tempė komandų ant pečių ir neleido varžovams mažinti skirtumo ( 27:19). Toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir ne vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo – 35:28.

Po ilgosios pertraukos „Artstone“ pradėjo gintis zonine gynyba, tačiau gavo „sausą“ atkarpą 8:0 . Svečiams pavyko atsigauti po šalto dušo, kur skirtumas ištirpo iki 10 taškų ( 46:36). V.Alonderis smeigė du tritaškius paeiliui ir atstatė viską į vietas ( 54:41). Ketvirtame kėlinyje „KTK“ toliau augino pranašumą ( 62:41). Per likusį laiko „Artstone“ nesugebėjo atsitiesti ir pergalę iškovojo „KTK“ ekipa, rezultatu – 68:55 (19:11, 16:17, 19:13, 14:14)

Kauno technikos kolegija: Justas Vasaitis – 21 tšk., Vytautas Alonderis – 20 tšk. (7 rezult. perd.), Marius Parvalkevičius – 10 tšk.

Artstone: Justas Jokšas – 17 tšk., Remigijus Babenskas – 13 tšk., Mažvydas Juščius – 13 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.)

„Kauno technikos kolegija“ ketvirtajame kėlinyje nusileido „Ragų“ ekipai (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 23:10 val.)„Grande“ komanda išvargo pergalę prieš „Artstone“ bei išsikovojo kelialapį į ketvirtfinalį (2017 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)„Remza & Langvila“ lemiamo ketvirčio metu įveikė savo varžovus (2017 balandžio 11 d., antradienis, 23:56 val.)Didžiąją rungytnių dalį pirmavę „Ragai“ patiesė „Artstone“ (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 21:07 val.)Dviejų pratęsimų pareikalavusiame trileryje ‒ stebuklingas „Artstone“ išsigelbėjimas (2017 balandžio 14 d., penktadienis, 00:43 val.)