Košmaras vs Darbiečiai (50:107)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 28 d., Penktadienis, 17:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Darbiečiai“ nepasigailėjo „Košmaro“ ekipos

2014 lapkričio 29 d., Šeštadienis, 00:17 val., peržiūros: 1315

Penktadienį, lapkričio 28 dieną, J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos, "ALTreklamos" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Košmaras" (šeimininkai) ir svečiai "Darbiečiai" ekipos.

Rungtynėse pirmieji sugebėjo pasižymėti "Košmaro" žaidėjai ir po pirmos žaidimo minutės įsiveržė į priekį 4-0. Vis tik šis pranašumas buvo labai laikinas – "Darbiečiai" po prasileistų 4 taškų į savo krepšį kaip mat šovė į priekį, o laimėta "sausa" atkarpa net 0-20, šeimininkus jau pirmajame kėlinuke pastate į nepavydėtiną padėtį. Per likusias kelias kėlinio minutes komandos dar apsikeitė taikliais metimais ir po pirmo kėlinio rezultatu 9-26 "Darbiečiai" triuškino varžovus.

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje praktiškai nė kiek nepakito – "Darbiečiai" ir toliau traiškė varžovus savo greitu ir stabiliai kokybišku žaidimu, o persvara tarp ekipų didėjo kaip ant mielių. Tad šiam kėliniui pasibaigus rezultatu 14-32, svečių ekipa jau po pirmos rungtynių dalies susikrovė didžiulį 35 taškų pranašumą 23-58.

Trečiajame ketvirtyje "Darbiečiai" turėdami jau labai solidų pranašumą kiek sumažino apsukas ir žaidė nebe taip aktyviai puldami, ko pasekoje rezultatyvumas šiek tiek sumenko. Visgi tai nieko negelbėjo "Košmaro" ekipos, kuriems prieš šį varžovą buvo itin sunku kovoti abejose aikštės pusėse. Tad ir šiame kėlinuke šeimininkai tesurinkdami vos 11 taškų nė kiek nepriartėjo prie savo oponentų 34-81.

Per paskutinį ketvirtį "Darbiečiai" nors ir turėdami neabejotiną pranašumą žaisti nesustojo ir išlaikė žaidimo ritmą iki paskutinių rungtynių sekundžių, o ir šį ketvirtį laimėdami 10-ies taškų persvara, galutiniame rezultate pasiekė lengvą pergalę 50-107.

Košmaras: Dainius Labašauskas – 17 tšk. (7 išpr. praž.), Mindaugas Kluonius – 14 tšk., Šarūnas Gustas – 9 tšk.

Darbiečiai: Mantas Lukminas – 25 tšk., Gediminas Ratkevičius – 19 tšk. (11 rezult. perd.), Jonas Pacevičius – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Modestas Latkauskas – 14 tšk., Mindaugas Špokas – 13 tšk. (7 rezult. perd.), Karolis Čepanonis – 11 tšk.

„Darbiečiai“ pasismagino su „Partizanu“ (2015 sausio 31 d., šeštadienis, 01:49 val.)„Darbiečiai“ neatsilaikė prieš emobilus.lt & SK „Mattas“ ekipą. (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 16:07 val.)„Darbiečiai“ be didesnio vargo įveikė „Spartos“ ekipą. (2015 vasario 15 d., sekmadienis, 17:09 val.)„Darbiečiai“ lengvai įveikė „Olympic“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 20:51 val.)„Rind“ nesunkiai įveikė „Košmarą“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 19:26 val.)„Darbiečiai“ nepaliko jokių vilčių KK „13“ krepšininkams (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:14 val.)„Darbiečiai“ be vargo įveikė „Lituanica“ komandą. (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:25 val.)„Rind“ be didesnio vargo nukovė „Košmaro“ ekipą (2015 sausio 09 d., penktadienis, 00:57 val.)„Darbiečiai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Partizano“ ekipą. (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 17:05 val.)„Baltic Transline“ tiesiog nušlavė „Košmarą“ sau nuo kelio (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 21:11 val.)