BALTIC TRANSLINE vs KOMANDA X (89:48)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 16 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

"Baltic Transline" nesunkiai susitvarkė su "Komanda X"

2012 gruodžio 16 d., Sekmadienis, 22:56 val., peržiūros: 1707

Sekmadienio pavakarę Ringaudų pradinės mokyklos salėje, "Topsport.C lygos" rungtynėse "Baltic Transline" priėmė "Komandą X". Nuo pat susitikimo pradžios į priekį išsiveržę aikštės šeimininkai nepaliko vilčių varžovams ir iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 89:48.

Rungtynes pradėjo setyni "Baltic Transline" taškai iš eilės, į kuriuos svečiai atsakė dviem baudų metimais ir dvitaškiu. Vėliau šeimininkaisurengė seriją 12:0, po kurios skirtumas išaugo iki 16-os taškų (20:4). Kėlinuko pabaigoje "Komanda X" surengė keletą sėkmingų atakų ir kiek sumažino atsilikimą – 21:10.

Antrojo ketvirčio pradžioje šeimininkai galingu spurtu 17:0 padidino atotrūkį iki 25-ių taškų (38:13), kurį sėkmingai išlaikė iki kėlinio pabaigos (46:20).

Po ilgosios pertraukos žaidimo tempas pastebimai sulėtėjo. "Baltic Transline" krepšininai rungtyniavo atsipalaidavę, tačiau neleido varžovams perimti iniciatyvos ir mažinti skirtumo. Po trijų kėlinių komandas skyrė trisdešimt taškų – 63:33.

Ketvirtajame kėlinyje žaidimas ir toliau vyko iš lėto, tik antroje ketvirčio pusėje šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir, pelnę dešimt taškų be atsako, peržengė keturiasdešimties taškų persvarą (89:45). Po finalinio švilpuko šeimininkai šventė pergalę triuškonančiu rezultatu – 89:48.

"Buvo pakankamai lengvos varžybos. Buvom tikrai nenusiteikę pralošti, nors negausiai susirinkom, visi gavo palošti, pasireikšti"- kalbėjo "Baltic Transilne" ekipos žaidžiantysis treneris T.Klimavičius.

"Baltic Transline": Tomas Viršilas (20), Aivaras Keršis (18), Martynas Veršinskas (12), Tomas Klimavičius (11).

"Komanda X": Lukas Klangauskas (22, 5 perimti kamuoliai), Augustas Navickas (7, 15 atk. kam.), Raimondas Gudžiūnas (7).

"Baltic Transline" antroje rungtynių pusėje susitvarkė su "Koriu" (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 03:30 val.)"Baldai jums" nesunkiai nugalėjo "Komandą X" (2013 vasario 19 d., antradienis, 21:25 val.)"Vaišvydava" susitvarkė su "Komanda X" (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 23:20 val.)"Baltic Transline" namuose nusileido "Darbui" (2013 vasario 18 d., pirmadienis, 01:22 val.)"BC Straight" atsirevanšavo "Komandai X" (2013 vasario 12 d., antradienis, 22:24 val.)„Baltic transline“ be didesnio vargo įveikė „Compensa“ ekipą (2012 lapkričio 04 d., sekmadienis, 22:24 val.)"Baltic transline" pergalingai pradėjo šių metų sezoną. (2012 spalio 21 d., sekmadienis, 22:49 val.)"Persvara - 2 " nepasipriešino "Komandai X" (2013 kovo 12 d., antradienis, 23:04 val.)"Kauno Švogeriai" nugalėjo "Komandą X" (2013 sausio 23 d., trečiadienis, 01:17 val.)"Baltic transline" be vargo įveikė "Robotukų armijos" pasipriešinimą (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 19:04 val.)