BL Old vs Krepsininkas.net (79:105)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 30 d., Sekmadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Penkiese susirinkę „BL-OLD“ nepasipriešino „Krepšininkas.net“ ekipai.

2014 lapkričio 30 d., Sekmadienis, 23:50 val., peržiūros: 1030

Lapkričio 30 dieną įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų komanda “BL-OLD“ ir jų oponentai „Krepšininkas.net“. Tik penkiese susirinkę šeimininkai turėjo atlaikyti jaunų oponentų tempą, nuo pirmų minučių pasimatė kad to padaryti nepavyks. (12:27) Klaidos nesibaigė ir antrajame kėlinyje, o svečiai lengvai rinko taškus, po dviejų kėlinių intrigos nebebuvo (29:50). Trečiajame kėlinyje tempas buvo įspūdingas, svečiai pelnė net 36 taškus, o po 30 minučių žaidimo komandas skyrė 28 taškai. (58:86). Ketvirtasis kėlinys tapo formalumas, abiejų komandų žaidėjai tiesiog pasigerino savo asmenines statistikas, kadangi rungtynių baigties pakeisti nebuvo galimybių. Galutinis rungtynių rezultatas 79:105.

Pirmajame kėlinyje šeimininkams labai trūko žaidėjų galinčių rinkti taškus , vienintelis T.Petraitis visų rungtynių metu tempė savo komandą į priekį. Svečiai turėjo daugiau ginklų puolime, o gynyba provokavo daug varžovų klaidų kas leido jaunesniems ir greitesniems žaidėjams rinkti lengvus taškus. Lemiamas rungtynių lūžis įvyko kai svečiai laimėjo atkarpą 0:11.

Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė, „BL-OLD“ komandai beveik visus taškus pelnė minėtasis T.Petraitis, jis pelnė 14 iš 17 komandos taškų, taip pat visa komanda žymiai sumažino klaidų skaičių. „Krepšininkas.net“ ekipoje visi žaidėjai turėjo progos pasireikšti ir pelnyti taškus, nors skirtumas jau buvo gana saugus, spaudimas varžovams nesiliovė. Šis kėlinys galėjo baigtis taikiai, tačiau per paskutinę minutę šeimininkai pelnė 7 taškus be atsako ir prieš antrąją rungtynių dalį jau turėjo 21 taško pranašumą. (29:50)

Trečiajame kėlinyje svečiai surengė tritaškių šou, A.Urmulevičius pataikė 4 tritaškius, M.Šumskis dar pridėjo du. Šis kėlinys buvo vienas iš rezultatyviausių šiandieną, per jį svečiai pelnė 36 taškus. Naturalu kad penkiese susirinkę oponentai negalėjo atlaikyti tokio tempo, visgi sugebėjo parodytį neprastą rezultatą, per 10 minučių įmesti 29 taškai. Po trečiojo kėlinio skirtumas tapo nepadorus. (58:86).

Ketvirtajame kėlinyje tempas kiek sumažėjo, tačiau rezultatyvumas išliko. Rungtynėse nesulaikomai žaidęs T.Petraitis per šias rungtynes įmetė 41 tašką, tai yra daugiau nei pusę komandos taškų, tai turbūt buvo viena iš gerų žinių šiam žaidėjui, kadangi pačiai komandai šios rungtynės nenusisekė ir galutinis rezultatas 79:105 įrodo kas šiandien buvo stipsresni.

Po rungtynių nugalėtojų treneris L.Gudaitis sakė: Varžovai neturėjo tokios rotacijos kaip mes, taip pat mes taikėme agresyvią gynybą, esame jaunesni tai turbūt juos išmušo iš vėžių ir padarė šias rungtynes gana lengvas.

„BL-OLD“ treneris S.Zaikinas sakė: Nors skirtumas didelis, tačiau sužaidėme mums gana geras rungtynes, sumažinome klaidų skaičių. Žinoma jie jaunesni, mūsų tik penki tad labiau pasipriešinti negalėjome.

BL Old: Tomas Petraitis – 41 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Ramūnas Putinas – 16 tšk. (11 atk. kam.), Jurijus Seniuta – 16 tšk. (6 išpr. praž.)

Krepsininkas.net: Martynas Šumskis – 29 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Andrius Urmulevičius – 20 tšk. (5 perimt. kam.), Rokas Ašmena – 15 tšk., Algirdas Jančius – 12 tšk.

„Kėdainiai & Addeco“ komanda nepasigailėjo „Krepšininkas.net“ ekipos. (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 21:37 val.)„BL Old“ nesugebėjo pasipriešinti „Green Death“ (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 23:27 val.)„Žaliai-Balti“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Krepšininkas.net“ ekipą (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 23:42 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ be didesnio vargo nugalėjo „Krepsininkas.net“ ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 01:12 val.)„Grizliai“ po pertraukos susitvarkė su „Krepšininkas.net“ (2015 vasario 06 d., penktadienis, 13:01 val.)„Aurelinas“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Krepsininkas.net“ ekipą (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„Grizliai“ neturėjo vargo su „Krepsininkas.net“ (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)„BC ,,Straight“ sezoną pradėjo nušluodami jaunuosius „Krepšininkas.net“ vaikinus. (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 00:00 val.)SK „Neveronys“ pirmąjį etapą baigė be pralaimėjimų, įveikdama „Krepšininkas.net“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 23:31 val.)„Vaistinė.lt“ šešetukas nesunkiai įveikė „Krepsininkas.net“ (2014 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)