Resmila ‒ 2 vs Baltijos „Mirtini pingvinai“ (76:72)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 balandžio 13 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Resmila ‒ 2“ po pratęsimo, palaužė Baltijos „Mirtinus pingvinus“

2016 balandžio 14 d., Ketvirtadienis, 00:20 val., peržiūros: 1040

Trečiadienį, balandžio 13 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje, Pavasario „Sportturas“ iššūkio taurės ketvirtfinalio rungtynėse, susitiko „Resmila ‒ 2“ ir Baltijos „Mirtini pingvinai“. Šį susitikimą, po dramatiškos kovos ir pratęsimo, laimėjo „Resmila ‒ 2“ ekipa. 76:72 (19:27 13:11 24:15 13:16 7:3)

Rungtynės prasidėjo atkaklia kova ir sužaidus 3 minutes rezultatas buvo 9:7 Baltijos „Mirtini pingvinai“ komandos naudai. Tačiau, įjungę aukštesnę pavarą, Baltijos „Mirtini pingvinai“ spurtavo 11:4 ir likus žaisti 3 minutes, susikrovė 9 taškų pranašumą (20:11). Per likusį laiką, „Resmila ‒ 2“ krepšininkai sumažino atsilikimą tik vienu tašku ir po 10 minučių 27:19 priekyje Baltijos „Mirtini pingvinai“.

Antrajame ketvirtyje sužaidus 5 minutes, „Resmila ‒ 2“ komanda, pasivijo varžovus ir persvėrė rezultatą savo naudai 32:31, tačiau neilgam. Baltijos „Mirtini pingvinai“ per likusį kėlinį neleido varžovams pelnyti nei taško ir po 2 kėlinių turėjo 6 taškų pranašumą 38:32

Po ilgosios pertraukos abi komandos pradėjo apsikeisdamos keliomis rezultatyviomis atakomis. Skirtumas svyravo tarp 6 ir 2 taškų Baltijos „Mirtini pingvinai“ komandos naudai. Likus žaisti, iki 3 kėlinio galo, mažiau nei 3 minutes – rezultatas buvo jau lygus 47:47. Kėlinio galą tiksliau sužaidė „Resmila ‒ 2“ krepšininkai ir po 30 minučių pirmavo rezultatu 56:53.

Ketvirtasis, tačiau nepaskutinis, kėlinys buvo kupinas intrigos. Komandos atkakliai kovėsi dėl kiekvieno kamuolio ir žaidimas klostėsi visą kėlinį apylygiai. Likus žaisti 20 sekundžių, rezultatu 69:67 priekyje „Resmila ‒ 2“ komanda, tačiau A.Žukauskas išlygina rezultatą metimu iš eigos (69:69). Paskutinė ataka turėjo priklausyti „Resmila ‒ 2“ krepšininkams, tačiau vienas iš komandos žaidėjų sužingsniuoja ir paskutinio metimo teisė atiteko varžovams. Šia proga taipogi nepasinaudojo Baltijos „Mirtini pingvinai“ krepšininkai. P.Aleksynas prameta tritaškį su sirena ir po 40 minučių rezultatas lygus 69:69

Per pratęsimą geriau pasirodė „Resmila ‒ 2“ komanda, kuri ir laimėjo susitiką 4 taškų skirtumu 76:72.

Resmila ‒ 2: Martynas Šiukščius – 22 tšk., Kęstutis Aleksandravičius – 15 tšk., Gintaras Petrauskas – 14 tšk. (6 išpr. praž.)

Baltijos „Mirtini pingvinai“: Marius Savickas – 16 tšk., Paulius Aleksynas – 16 tšk. (15 atk. kam.), Arnoldas Žukauskas – 12 tšk., Mindaugas Mikalauskas – 12 tšk., Saulius Mikalauskas – 10 tšk.

„Resmila ‒ 2“ R.Vaitasius:

Varžybos eilinį kartą sunkios. Komandos abi stiprios. Tikrai buvo sunku – jie gerai gynėsi ir gerai puolė, bet mes irgi netinginiavom nei gynyboj nei puolime. Tradicija jau tampa, kad paskutinėmis sekundėm išplešiam pergalę – patirties jau pakankamai sukaupę ir sugebam , pratęsimo metu, ją panaudot.

„Laipsniai“ įveikė „Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2016 kovo 28 d., pirmadienis, 23:48 val.)„Resmila ‒ 2“ pratęsimo pabaigoje palaužė „ASU“ (2016 balandžio 10 d., sekmadienis, 23:15 val.)„Resmila ‒ 2“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 20:53 val.)„Resmila ‒ 2“, po dramatiškos ketvirtojo kėlinio pabaigos, įveikė „ICE“ krepšininkus. (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 23:18 val.)Užnugaryje varžovus laikiusi „Resmila ‒ 2“ po banguotos kovos iškovojo pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurę (2016 balandžio 22 d., penktadienis, 23:45 val.)Baltijos „Mirtini pingvinai“ „Senukams“ priešinosi tik kėlinį (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 21:22 val.)Nerezultatyviose rungtyėse „Resmila-2“ ekipos pergalė ir žingsnis į finalą (2016 balandžio 19 d., antradienis, 11:25 val.)Baltijos „Mirtini pingvinai“ tik po atkaklios kovos palaužė „RVG“ krepšininkus. (2016 balandžio 10 d., sekmadienis, 22:01 val.)Visas rungtynes atsilikinėję „Vilkai“ išsigelbėjo paskutinėmis akimirkomis (2016 kovo 22 d., antradienis, 22:19 val.)Tris kėlinius dominavę „Lietuvos Geležinkeliai“ nesuteikė „Resmilai ‒ 2“ minčių apie pergalę (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 23:24 val.)