RVG vs BK Centre ‒ 2 (57:76)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 balandžio 03 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

BK „Centre-2“ ekipa įveikė po vakar Įmonių lygos „Mažosios“ taurės finalo pavargusius „RVG“ krepšininkus

2016 balandžio 03 d., Sekmadienis, 20:16 val., peržiūros: 1053

Sekmadienį, balandžio 3 dieną, A.Sabonio krepšinio sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės rungtynės, kuriose jėgas surėmė „RVG“ (šeimininkai) ir svečių teisėmis žaidę BK „Centre-2“ krepšininkai. Šiame susitikime sprendėsi antrosios, trečiosios ir ketvirtosios vietos grupėje likimas, kur trečioji ir ketvirtoji vieta galėjo lemti sąlyginai silpnesnį ar stipresnį varžovą „Iššūkio“ taurėje.

Įpusėjus pirmajam kėlinukui po K.Abramtsov ir P.Kirilenko metimų BK „Centre – 2“ pirmavo 2:8. Tada dar sekė keturi svečių ekipos taškai, po kurių buvo įgyta dviženkė persvara 2:12, tačiau rezultatyviausias rungtynių žaidėjas J.Pileckas neleido BK „Centre – 2“ ekipai toliau nutolti. Taiklių šio krepšininko metimų dėka po primojo ketvirčio šeimininkų deficitas buvo vos penki taškai 11:16.

Antrajame kėlinuke taiklus A. Šlekonio tolimas šūvis persverė rezultatą „RVG“ ekipos naudai 20:18. Tačiau tada šeimininkų ekipos puolimas visiškai sustojo, o BK „Centre – 2“ tuo puikiai pasinaudojo laimėdama atkarpą 0:12 ir nutoldama 20:30. Nors ir „RVG“ pavyko iškart priartėti 27:30, tačiau geriau sužaista kėlinuko pabaiga leido svečiams įpusėjus susitikimui pirmauti 29:37.

Trečiajame ketvirtyje po J. Pilecko taiklių metimų „RVG“ šiek tiek pavyko sumažinti varžovų pranašumą iki 41:45. Tačiau D. Malinausko tritaškis iškart nuramino aistras. Po šio tritaškio BK „Centre – 2“ krepšininkai nepaleido iniciatyvos iš savo rankų ir pasibaigus ketvirčiui pirmavo 44:55.

Ketvirto kėlinuko pradžioje G.Brazaitis tolimu metimu sumažino svečių pranašumą iki 49:55, tačiau į tai iškart atsakė BK „Centre – 2“ aukštaūgis A.Čiras, įmetęs tokį pat taiklų tritaškį. „RVG“ krepšininkai paskutiniajame kėlinuke atrodė pavargę, nes žaidę rungtynėse vos šešiese, o vakar dauguma komandos narių dar žaidė ir Įmonių lygos „Mažosios“ taurės finale, o BK „Centre – 2“ krepšininkai visas rungtynes naudoję intensyvią gynybą, ketvirtajame kėlinuke jau gavo to dividendus. BK „Centre – 2“ krepšininkai iškovojo pergalę rezultatu 57:76, taip nustumdama „RVG“ krepšininkus į ketvirtąją grupės vietą, o patys pakildami į trečiają.

Po rungtynių BK „Centre – 2“ ekipos treneris N. Kirsanov kalbėjo: „visų pirma, norėčiau padėkoti savo vyrukams už visas jų pastangas. Jie visiškai įgyvendino tai, ties kuo mes dirbome. Taip pat norėčiau pridurti, kad mūsų rotacija gynyboje buvo „ok“ šiandien. Mes kaip tik pradėjome dirbti ties tuo. Ši pergalė buvo pasiekta dėl mūsų komunikacijos ir puikios gynybos. Negeros, bet puikios“.

Naudingiausi šių rungtynių žaidėjai:

RVG: Justinas Pileckas – 25 tšk. (5 išpr. praž.), Aurimas Šlekonis – 15 tšk. (5 rezult. perd.), Gintas Brazaitis – 7 tšk.

BK Centre ‒ 2: Kiril Abramtsov – 16 tšk., Denis Malinauskas – 15 tšk. (6 perimt. kam.), Pavel Kirilenko – 13 tšk. (8 išpr. praž.), Armandas Čiras – 11 tšk. (10 atk. kam.)

Baltijos „Mirtini pingvinai“ tik po atkaklios kovos palaužė „RVG“ krepšininkus. (2016 balandžio 10 d., sekmadienis, 22:01 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Stumbro“ ekipa įveikė „BK Centre ‒ 2“ krepšininkus (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 21:06 val.)Po ilgosios pertraukos atsigavę „Nematyti“ susidorojo su „RVG“ (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 23:22 val.)„Coca Cola“ pranoko „BK Centre ‒ 2“ ir žengė į ketvirtfinalį (2016 balandžio 11 d., pirmadienis, 22:56 val.)Visas rungtynes keliais taškais priekyje žengę „RVG“ įveikė „Stumbrą“ (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 23:39 val.)„Nematyti“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „BK Centre ‒ 2“ (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 22:46 val.)