Compensa vs Baltic Transline (63:89)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 30 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Baltic Transline ketvirtajame kėlinyje palaužė Compensą

2017 sausio 31 d., Antradienis, 00:04 val., peržiūros: 910

Šį pirmadienio (01,30) vakarą J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Compensa“, bei svečiai „Baltic Transline“. Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeiminkai, o ypač M.Samuolis, kuris pirmajame kėlinyje sumetė pusę iš net 6 taiklių komandos tritaškių, tiesa svečiai irgi nesnaudė, 8 taškais pirmajame ketvirtyje pasižymėjęs T.Viršilas neleido pernelyg nutolti šeimininkams 20:17 „Compensos“ naudai. Antajame kėlinyje komandos ir toliau daugiau dėmesio skyrė puolimui, o aikštėje vyko tandemų dvikova. „Compensą“ į priekį vedė M.Samuolis bei M.Visockis, o „Baltic Transline“ sėkmingai rungtyniavo T.Viršilas, bei D.Kisielius, tad po 2 kėlinių 40:41 pirmavo svečiai.

Trečiajame kėlinyje toliau vyko atkakli kova, padaugėjo klaidų tiek vienoje, tiek kitoje aikštelės pusėse, o skirtumas neperkopė 5 taškų ribos. Vis tik kėliniui artėjant į pabaigą taiklūs D.Kisielius ir K. Kaupo dvitaškiai padidino Baltic Transline persvarą iki 6 taškų 51 :57 po 30-ties minučių kovos.

Ketvirto kėlinuko pradžia virto D. Kisieliaus šuo. Jis smeigė 3 tritaškius, pridėjo dar vieną dvitaškį ir nugalėtojas jau nebekėlė abejonių.Likus 2 minutėms negana visų nelaimių penktąją pražangą gavus D.Digaitis „Compensa“ vyrai liko vos keturiese. Per likusį laiką dar kiek paaugęs skirtumas skelbė iš rezultato lyg ir užtikrintą, tačiau toli gražu ne lengvą „Baltic Transline“ pergalę 63:89.

„Baltic Transline“ atkrintamasias pradėjo užtikrinta pergale (2017 kovo 14 d., antradienis, 22:40 val.)„Baltic Transline“ užtikrintai nugalėjo „Compensa“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:52 val.)„Baltic Transline“ sezoną pradėjo pergale svečiuose pas „Vilkus“ (2016 spalio 18 d., antradienis, 22:28 val.)„Baltic Transline“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti BK „Centre“ ekipą. (2016 lapkričio 26 d., šeštadienis, 16:33 val.)„Baltic Transline“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Hermio“ ekipos (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 18:03 val.)„Nebajeris“ įveikė „Baltic Transline“ ir žengia toliau (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 17:00 val.)„Baltic Transline“ iškovojo pergalę, tačiau ją apkartino rimta ekipos lyderio M. Paršeliūno trauma (2017 kovo 03 d., penktadienis, 23:02 val.)Ilgą laiką pirmavę Randeris vis tik nusileido Baltic Transline, kuris keliauja į aštuntfinalį (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 22:31 val.)„Baltic Transline“ penketukas neturėjo jokių šansų prieš „Nebajerį“ (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 18:04 val.)„Brentex Trailer“ iškovojo pirmąją pergalę, įveikdami „Compensą“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:49 val.)