Ežerietis vs Consolius (74:48)III lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 sausio 30 d., Antradienis, 19:15 val. @ Zapyškio sporto bazė, Bažnyčios g. 4, Kluoniškių k., Zapyškio sen., Kauno r., LT-53405

„Consolius“ ekipa turėjo pripažinti „Ežerietis“ pranašumą

2024 sausio 30 d., Antradienis, 20:38 val., peržiūros: 165

Antradienį Zapyškio sporto bazėje įvyko III lygos rungtynės, kuriose susitiko "Ežerietis" ir "Consolius".

Rungtynes užtikrintai pradėjo "Ežerietis", kur varžovams leido pelnyti tik keturis taškus, o patys skaičiavo 17 taškų pranašumą ( 21:4). Antrame kėlinyje "Consolius" atrado savąjį žaidimą ir minutė po minutės pradėjo mažinti skirtumą. Svečiai laimėjo antrąjį kėlinį ir sumažino atotrūkį iki vienženklio - 27:18

Po ilgosios pertraukos toliau tarp komandų vyko atkakli kova, tačiau "Ežerietis" ketvirčio pabaigoje surengė keletą sėkmingų atakų ir atstatė pranašumą ( 50:31). Lemiamas kėlinys buvo tik formalumas, kur "Ežereties" išsaugojo susikrautą pranašumą ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 74:48 (21:4, 6:14, 23:13, 24:17)

7 taškai

VŠĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 turėjo pripažinti „Consolius“ pranašumą (2024 kovo 19 d., antradienis, 21:28 val.)„Consolius“ nesunkiai įveikė „Meistro kodą“ (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Consolius“ pergalingai pradėjo pirmenybes (2024 sausio 23 d., antradienis, 22:01 val.)BC „Rhino“ ‒ 2 užtikrintai įveikė „Ežerietį“ (2024 vasario 29 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)„Consolius“ po dar vieno trilerio įveikė „Meistro kodą“ ir pateko į pusfinalį (2024 balandžio 09 d., antradienis, 19:59 val.)III lygos čempionais tapo „Ežerietis“ ekipa (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 19:13 val.)„Ežerietis“ pasiekė įtikinamą pergalę (2024 sausio 26 d., penktadienis, 21:06 val.)„Consolius“ sutriuškino tragišką puolimą pademonstravusius VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 krepšininkus (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 19:32 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Ežerietis“  (2024 vasario 27 d., antradienis, 21:38 val.)Klaidose skendę VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 nusileido „Ežeriečiui“ (2024 vasario 06 d., antradienis, 22:06 val.)