Baubilas & Verslo pasaulis vs Bitdefender ‒ Altacom (82:66)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 22 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Baubilas & Verslo pasaulis“ nesunkiai susitvarkė su „Bitdefender ‒ Altacom“

2017 vasario 22 d., Trečiadienis, 22:55 val., peržiūros: 1249

Trečiadienį, vasario 22 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, F pogrupio rungtynės, tarp vietos „Baubilo & Verslo pasaulio“ ir svečių „Bitdefender – Altacom“ ekipų. Susitikimo pradžioje žibėję svečiai kurį laiką pirmavo, tačiau vėliau spurtavę aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą bei išlaikę ją iki rungtynių pabaigos šventė pergalę rezultatu 82:66 (17:19, 19:9, 25:10, 21:28).

Susitikimo pradžioje žymiai taikliau atakavę svečių krepšininkai įgijo kelių taškų pranašumą, kurį sugebėjo išlaikyti iki pat pirmojo kėlinuko pabaigos. Vis tik, antrame kėlinuke spurtą net 16:5 surengęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ perėmė iniciatyvą bei įgijo devynių taškų persvarą. Kiek vėliau žaidimas klostėsi apylygiai, todėl iki ilgosios pertraukos pradžios skirtumas tarp komandų praktiškai nepakito. 36:28.

Po ilgosios pertraukos „Baubilas & Verslo pasaulis“ toliau tęsė sėkmingą žaidimą ir surengę spurtą 20:2 skirtumą tarp komandų padidino iki 23-ių taškų. Kiek vėliau „Bitdefender – Altacom“ dar bandė vytis, tačiau deficitas tik augo. Paskutinė rungtynių dalis tebuvo formalumas, ką puikiai suprasdami aikštės šeimininkai atsipalaidavo ir leido varžovams laimėti paskutinį ketvirtį bei šiek tiek sušvelninti atsilikimą. 82:66.

„Baubilas & Verslo pasaulis“: Martynas Laukaitis – 21 tšk., Mindaugas Samuolis – 16 tšk., Ramūnas Švagždys – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Donatas Pocevičius – 12 tšk., Rokas Kabašinskas – 12 tšk.

„Bitdefender ‒ Altacom“: Saulius Mikalauskas – 23 tšk., Giedrius Liutkevičius – 20 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.), Arūnas Dunauskas – 13 tšk.

„Baubilas & Verslo pasaulis“ gerokai pasismagino dvikoje su „Rapala“ (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 20:58 val.)„Kauno technologijos universitetas“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipos. (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:09 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ po permainingos kovos palaužė „Omegos“ ekipą. (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:29 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ paskutinėmis sekundėmis privertė pasiduoti „Coca cola“ ekipą. (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:28 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ nesunkiai susitvarkė su „Gėlių banku“ (2017 sausio 03 d., antradienis, 22:19 val.)Ketvirtame kėlinuke susiėmęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė „Gėlių banką“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:17 val.)Nervingose aštunfinalio rungtynėse „Baubilas & Verslo pasaulis“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „Artstone“ (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:34 val.)Permainingoje kovoje „Baubilas & Verslo pasaulis“ palaužė „ASS & Endress + Hauser“ ekipą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:38 val.)„Callcredit“ antrą kartą įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ir žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 23:53 val.)