DNC Eoltas & ISL Santermita vs Chemcentras (66:90)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 16 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Chemcentras“ lyderio Roko Misevičiaus keturgubas dublis ir pergalė prieš „DNC Eoltas & ISL Santermita“ komandą

2015 vasario 17 d., Antradienis, 00:08 val., peržiūros: 1280

Pirmadienio vakarą KKL „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybėse pečius surėmė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ bei „Chemcentras“. Aikštės šeimininkai varžovams rimtesnę kovą pasiūlė du kėlinius, po kurių ekipas skyrė tik 7 taškai (31:38). Trečiame kėlinuke Tomo Jonkaus auklėtiniai įjungė aukštesnę pavarą, kuri varžovams buvo gerokai per aukšta. Laimėję ketvirtį 16-os taškų skirtumu svečiai atsakė praktiškai į visus rungtynių klausimus. Paskutiniame kėlinuke „Chemcentras“ atliko formalumus bei laimėjo 24-ių taškų skirtumu (66:90).

Nors pirmieji susitikime iniciatyvą perimti pabandė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ (6:3), tačiau „Chemcentras“ į tai atsakė dviem taikliais tolimais metimais (6:9). Kėliniui įpusėjus komandas jau skyrė 6 taškai (10:16). Abi varžovės žengdamos koja kojon ir užbaigė pirmąsias dešimt žaidimo minučių, o skirtumas išliko nepakitęs (17:23).

Antrasis kėlinys prasidėjo svečių keturiais taškais iš eilės ir skirtumas šoktelėjo iki 10-ies taškų (17:27). Nors „Chemcentras“ savo taškų kreitį papildė dar dviem taikliais tolimais metimais, tačiau į tai „DNC Eoltas & ISL Santermita“ atsakė 11 taškų ir skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 5-ių taškų (28:33). Vis tik, svečiai ketvirčiui baigiantis sugebėjo dar labiau padidinti atotrūkį (31:38).

Vargu ar „DNC Eoltas & ISL Santermita“ norės prisiminti trečiąjį kėlinį. Per jį šeimininkų ekipa surinko vos 9-is taškus (6-is Giedrius Bartkus ir 3-is Esmiraldas Sliežauskas). Natūralu, kad toks bedantis puolimas vargu ar galėjo leisti sumažinti atsilikimą. Tuo tarpu „Chemcentras“ šio ketvirčio metu puolime padirbėjo iš peties ir svečių ekipos pelnyti 25 taškai leido prieš lemiamą ketvirtį įgyti 23-jų taškų persvarą (40:63).

Paskutiniojo kėlinio metu vargu ar galėjo būti daug vilties, jog „DNC Eoltas & ISL Santermita“ sugebės sukurti kažką panašaus į intrigą. Nors didelių pastangų dėka šeimininkai buvo savo atsilikimą sumažinę iki 16-os taškų (53:69). Tačiau ilgainiui „Chemcentras“ susitvarkė su atsipalaidavimo ženklais ir užtikrintai pabaigė rungtynes, kurias laimėjo rezultatu (66:90).

Po rungtynių „Chemcentro“ komandos strategas Tomas Jonkus sakė: „Nepasakyčiau, kad rungtynės buvo lengvos. Praitą kartą taip pat žaidėme prieš jų penkis ar šešis žaidėjus ir tada laimėjome 5-iais ar 6-iais taškais. Šiandien pirmoji pusė taip pat buvo kovinga. Trečią kėlinuką mūsų lyderiai, tiek Justas, tiek Rokas sužaidė puikiai, o vėliau prie jų prisijungė ir atsarginiai žaidėjai. Šio kėlinio metu savo persvarą padidinome iki daugiau nei dvidešimties taškų, o varžovai prarado motyvaciją. Kiek pastebėjau jų vienas žaidėjas net anksčiau paliko rungtynes. Šaunu, kad laimėjome ir reitinge kiek pakilsime auksčiau. Tikiuosi, kad ir toliau išlaikysime tokį pergalingą žaidimą“.

DNC Eoltas & ISL Santermita: Giedrius Bartkus – 18 tšk (4 bl. met)., Arnas Latvelis – 15 tšk., Tomas Každailis – 11 tšk.

Chemcentras: Rokas Misevičius – 35 tšk. (11 atk. kam., 10 rezult. perd., 10 perimt. kam.), Justas Eitmanavičius – 29 tšk. (7 išpr. praž.), Saulius Kepežinskas – 12 tšk.

Lemiamame aštuntfinalio serijos trileryje dramatišką pergalę pasiekė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)Karolio Meiliūno keturgubas dublis ir rezultatyvių perdavimų pakartotas rekordas padėjo „DNC Eoltas & ISL Santermita“ komandai iškovoti pergalę (2015 kovo 09 d., pirmadienis, 23:47 val.)Įmonių lygoje, darbinė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ pergalė (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 23:30 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipą (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 23:21 val.)Restauratoriai & Hausa eliminavo DNC Eoltas & ISL Santermita (2015 balandžio 19 d., sekmadienis, 23:25 val.)Atkaklios dvikovos atomazgoje ‒ „DNC Eoltas & ISL Santermita“ išvargta pergalė (2015 vasario 03 d., antradienis, 00:56 val.)„Chemcentras“ po permainingos kovos palaužė „Callcredit“ komandos pasipriešinimą (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 00:46 val.)Permainingoje kovoje „DNC Eoltas & ISL Santermita“ nugalėjo „Omega“ ekipą (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 20:21 val.)„Kautra & Mesodama ‒ DB“ tvirtu mostu paguldė ant menčių „DNC Eoltą & ISL Santermitą“ (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Chemcentras“ po didžiosios pertraukos nesuspėjo paskui „Baubilą“ (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 22:33 val.)