Hidraulinės sistemos vs SK „Neveronys“ (78:76)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2015 balandžio 09 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Kovingumą pademonstravę „Neveronys“ antrą kartą turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ pranašumą

2015 balandžio 09 d., Ketvirtadienis, 22:49 val., peržiūros: 1366

Balandžio 9 dieną V. Kuprevičiaus mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių antros pusfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Hidraulinės sistemos“ priemė svečius SK „Neveronis“. Pirmas pusfinalio rungtynes rezultatu 66:60 buvo laimėję „Hidraulinės sistemos“.

Rungtynes geriau pradėjo „Hidraulinės sistemos“. Sužaidus dvi minutes šeimininkai buvo priekyje rezultatu 9:0. Netrukus dar du taškus pelnė „Hidraulinės sistemos“ (11:0). Prasidėjus ketvirtai minutei pirmus taškus rungtynėse pelnė „Neveronys“ (11:2). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 13 taškų (16:3). Prasidėjus antrai kėlinio pusei persvara toliau augo „Hidraulinių sistemų“ naudai. Šeimininkai pelnė 13 taškų be atsako ir baigiantis devintai minutei pirmavo rezultatu 29:3. Ketvirčio pabaigoje „Neveronys“ sumažino varžovų persvarą trim taškais (29:6).

Antro kėlinio pirmomis minutėmis komandos keitėsi taikliais metimais. Sužaidus keturias minutes komandas vis dar skyrė 23 taškai (35:12). Šeštą minutę, po dviejų iš eilės taiklių A. Macio dvitaškių, komandas skyrė 20 taškų (37:17). Septintą minutę „Hidraulinių sistemų“ persvara vėl padidėjo iki 23 taškų (42:19). Aštuntą minutę spurtą pradėjo „Neveronys“, kurie pelnė septynis taškus be atsako (42:26). Per paskutinę minutę su puse komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais (45:29). Pirmoje rungtynių pusėje „Hidraulinės sistemos“ pataikė net 14 iš 17 mestų dvitaškių.

Trečią ketvirtį taikliu dvitaškiu pradėjo „Hidraulinės sistemos“ (47:29). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Neveronys“ (47:36). Trečią minutę pradėjo augti „Hidraulinių sistemų“ persvara. Šeimininkai pelnė devynis taškus be atsako, po kurių jų pranašumas padidėjo iki 20 taškų (56:36). Prasidėjus antrai kėlinio pusei „Neveronys“ pradėjo vytis varžovus. Dviejų minučių atkarpą rezultatu 2:12 laimėję „Neveronys“ sumažino varžovų persvarą iki 10 taškų (58:48). Visgi paskutines tris ketvirčio minutes geriau sužaidė „Hidraulinės sistemos“, kurioms pavyko padidinti persvarą iki 16 taškų (67:51).

Sužaidus pirmas keturias ketvirto kėlinio minutes komandas skyrė 16 taškų (71:55). Penktą minutę spurtą pradėjo „Neveronys“, kurie pelnė šešis taškus be atsako (71:61). Svečiai pamažu mažino šeimininkų persvarą. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė tik penki taškai (73:68). Netrukus T.Vasiliauskas padidino persvarą iki septynių taškų (75:68). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „Neveronys“ ir likus minutei bei 20 sekundžių komandas skyrė tik vienas taškas (75:74). Įpusėjus paskutinei minutei I.Plečkaitis padidino „Hidraulinių sistemų“ persvarą iki trijų taškų (77:74). Netrukus dvitaškį pataikė E.Jašinskas (77:76). Gale rungtynių du baudos metimus prametė M.Kudakas, bet kamuolį puolime atkovojo T.Vasiliauskas. Dar vieną varžovų pražangą išprovokavęs M.Kudakas pataikė vieną iš dviejų baudos metimų (78:76). Per paskutines 12 sekundžių ataką pavyko surengti „Neveronims“, bet S. Purausko mestas metimas tikslo nepasiekė (78:76).

“Hidraulinės sistemos“ pateko į „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių finalą, kur kausis su „Sporto manija“. „Neveronys“ kovos dėl trečios vietos prieš „Kėdainius & Addeco“. Finalai vyks balandžio 19 dieną A. Sabonio krepšinio centre.

Komandų trenerių intervių galėsite pamatyti Rungtynių vaizdo įrašai skiltyje.

Hidraulinės sistemos: Ignas Plečkaitis – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Tadas Vasiliauskas – 18 tšk. (6 išpr. praž.), Martynas Kudakas – 10 tšk. (8 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

SK „Neveronys“: Giedrius Purauskas – 24 tšk. (6 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Antanas Macys – 14 tšk., Edvardas Jašinskas – 10 tšk.

„Kaunas“ nesugebėjo pasipriešinti „Hidraulinių sistemų“ ekipai. (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 23:27 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ laimėjo prieš „Hidraulines sistemas“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2015 kovo 20 d., penktadienis, 23:04 val.)Visas rungtynes be keitimų žaidę „Savi“ nesugebėjo mesti iššūkio „Hidraulinėms Sistemoms“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:11 val.)Penktadienio trilerį laimėjo „Hidraulinės sistemos“ (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 22:19 val.)SK „Neveronys“ įveikė iki tol nepralaimėjusius BC „Straight“ vyrus (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 23:00 val.)SK „Neveronys“ po nervingos kovos palaužė „Kauno SRC- 2“ ekipą. (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 20:39 val.)„Lituanica“ netikėtai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2015 vasario 07 d., šeštadienis, 00:38 val.)SK „Neveronys“ be didesnio vargo eliminavo Birštono „Olimpą“ aštuntfinalyje (2015 kovo 07 d., šeštadienis, 00:00 val.)„Sparta“ nesugebėjo pasipriešinti „SK Neveronių“ ekipai (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 06:55 val.)SK „Neveronys“ tęsia pergalių seriją (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 00:33 val.)