Hermis vs Brentex Trailer (65:80)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 05 d., Sekmadienis, 16:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Hermio“ penketukas neatsilaikė prieš „Brentex Trailer“

2017 vasario 05 d., Sekmadienis, 20:29 val., peržiūros: 1499

Sausio 5 dieną, 16:30 val., A.Sabonio sporto centre, susitiko „C“ lygos komandos „Hermis“ (šeimininkai) ir „Brentex Trailer“ (svečiai). Vos penkiese susirinkę „Hermio“ žaidėjai nesugebėjo mesti lygiavertės kovos ilgą suolą turintiems „Brentex Trailer“ krepšininkams. Nors tritaškių metimų dėka „Hermio“ komanda vis priartėdavo, bet svarbiausiais momentais komandai krepšys buvo tarsi užrištas ir užtikrintai finišavę „Brentex Trailer“ krepšininkai pasiekė pergalę rezultatu 65:80 (12:19, 13:14, 23:26, 17:21).

„Hermio“ krepšininkai šį vakarą didelio pasirinkimo neturėjo, nes atvyko tik penkiese, tad be jokių didelių strategijų komanda pasirinko bandyti laimę metant iš toli. Tokia komandos taktika pasitesino tik iš dalies, nes tritaškiai ne visuomet būdavo tikslūs, o per pirmąjį kėlinuką nei vieno dvitaškio nepataikę „Hermio“ žaidėjai paleido varžovus tolyn. Tiesa, čia „Brentex Trailer“ ekipa taip pat turėjo puikų snaiperį ir galima sakyti D. Greivio dėka komandai pavyko nutolti. „Brentex Trailer“ ekipa išnaudojo savo ilgą suolą, komanda stengėsi palaikyti tikrai didelį tempą, nors ne viskas sekėsi, bet nelygi jėgų pusiausvyra leido „Brentex Trailer“ ekipai po dviejų kėlinukų pirmauti rezultatu 25:33.

Antroje rungtynių dalyje distancija tarp komandų kiek svyravo, tik „Brentex Trailer“ nutoldavo per 10 ar didesnį taškų atstumą, tai čia pat pasipildavo klaidos ir tuo pasinaudoję varžovai priartėdavo. Nors „Hermio“ komandai taip ir nepavyko perlaužti rungtynių eigos, bet greiti tritaškiai ir staigūs prasiveržimai vis dar išsaugojo komandos viltis. Tačiau gynyboje dėl pražangų limito „Hermio“ situacija buvo labai prasta. „Brentex Trailer“ pasinaudojo varžovų spragomis ginantis ir ėmė rinkti taškus iš po krepšio. Būtent sėkmingas žaidimas baudos aikštelėje ir nulėmė tai, jog „Brentex Trailer“ pranašumas rungtynių pabaigoje išaugo ir komanda galėjo jaustis saugiai. Susitikimas baigėsi rezultatu 65:80.

Hermis: Mantas Kudirka – 29 tšk. (5 rezult. perd.), Saimonas Pažėra – 22 tšk. (5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Mantas Mocevičius – 8 tšk.

Brentex Trailer: Donatas Greivys – 21 tšk., Vytenis Gintautas – 15 tšk. (12 atk. kam.), Nerijus Gintautas – 11 tšk. (11 atk. kam.), Vaidas Mazaronis – 11 tšk. (11 atk. kam.), Žydrunas Narjauskas – 11 tšk.

Prieš „Hermio“ tritaškius neatsilaikė „Baltic Transline“ (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Grande“ nesunkiai susitvarkė su „Brentex Trailer“ ekipa (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 20:31 val.)BC „Boom“ neturėjo vargo su „Brentex Trailer“ komanda (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 23:03 val.)BC „Straight“ nesunkiai susidorojo su „Brentex Trailer“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:58 val.)„Hermio“ penketukas metė rimtą iššūkį grupės lyderiams „Resmila.lt“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 16:45 val.)„Hermis“ nepasipriešino taikliai atakavusiems „Brentex Trailer“ krepšininkams (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 19:06 val.)„Ragai“ įveikė „Brentex Trailer“ pasipriešinimą. (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 20:43 val.)„Resmila.lt“ iššvaistė solidų pranašumą, bet palaužė „Brentex Trailer“ krepšininkus (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 22:45 val.)„Return“ žaidėjai „Brentex Trailer“ ekipai priešinosi tik kėlinį (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Hermis“ tik paskutiniame kėlinuke įrodė savo pranašumą prieš „Dentist Team“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 16:46 val.)