Hidraulinės sistemos vs BC „Rhino“ ‒ 1 (97:90)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 spalio 01 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Trečiajame kėlinyje užstrigusi „BC „Rhino“ ‒ 1“ nusileido „Hidraulinės sistemos“ ekipai

2023 spalio 01 d., Sekmadienis, 18:58 val., peržiūros: 402

Spalio 1 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Rudens „Laikinosios sostinės“ taurės 2023 rungtynės tarp „Hidraulinės sistemos“ ir „BC „Rhino“ ‒ 1“ ekipų.

Rungtynių pirmajame kėlinyje „BC „Rhino“ ‒ 1“ ekipos žaidėjas M.Kymbrough įmetė 10 taškų, tačiau „Hidraulinės sistemos“ dėka greitų atakų laimėjo pirmą kėlinį 27:23.

Antrojo kėlinio pradžioje „Hidraulinės sistemos“ iškart tolo iki 31:23, bet šeimininkų klaidos leido „BC „Rhino“ ‒ 1“ labai greitai išlyginti rezultatą 34:34. Vėliau svečiai sumetė keturis tritaškius, bet rezultatyvus J. Goštauto žaidimas neleido „BC „Rhino“ ‒ 1“ ekipai tolti. Įpusėjus susitikimui 54:55.

Trečiojo kėlinio pradžioje aštuoni iš eilės G. Tumasonio taškai leido „Hidraulinės sistemos“ ekipai nutolti 64:56. Vėliau svečiai surengė atkarpą 10:0, kas leido po trijų kėlinių šeimininkams jau pirmauti 82:64.

Lemiamame kėlinuke „BC „Rhino“ ‒ 1“ sumažino deficitą iki aštuonių taškų, tačiau „Hidraulinės sistemos“ pergalės iš savo rankų nebepaleido. Galutinis susitikimo rezultatas 97:90.

Kova išsisprendė tik 4-ajame kėlinyje ‒ „Hidraulinės sistemos“ išplėšė pergalę (2023 spalio 11 d., trečiadienis, 20:18 val.)A. Babelis atvedė „Kautech“ į pergalę prieš „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2023 spalio 22 d., sekmadienis, 20:16 val.)Jaunystė prieš patirtį ‒ „Hidraulinės sistemos“ sutriuškino KM „Žalgiris“ (2023 spalio 26 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)„Arko“ ekipos tritaškiai atnešė pergalę prieš „Hidraulines sistemas“ (2023 spalio 03 d., antradienis, 22:00 val.)„Arko“ be didesnio vargo įveikė BC „Rhino“ ‒ 1 (2023 spalio 15 d., sekmadienis, 18:38 val.)Namų aikštelėje „Kelių priežiūra“ parklupdė BC „Rhino-1“ (2023 spalio 04 d., trečiadienis, 22:05 val.)„Hidraulinės sistemos“ susitvarkė su „UNO“ ir sekmadienį žais „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės finale (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 23:34 val.)Rezultatyviose rungtynėse ‒ „UNO“ pergalė. (2023 spalio 18 d., trečiadienis, 21:40 val.)Rudens „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2023 nugalėtojai ‒ „Romegas“ (2023 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:00 val.)