Arko vs Lympo (76:87)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2024 gegužės 08 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Pusfinalio serijoje „Lympo“ pasiekė įtikinamą pergalę

2024 gegužės 08 d., Trečiadienis, 22:58 val., peržiūros: 135

Gegužės 8 dieną, 20:40 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko "II" lygos "Didžiosios" taurės komandos "Arko" (šeimininkai) ir "Lympo" (svečiai). Komandos stojo žaisti pirmųjų pusfinalio rungtynių. Nors rungtynių pirmasis kėlinukas buvo lygus, bet antrame ketvirtyje "Lympo" nutolo ir didesnį ar mažesnį pranašumą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. Susitikimas baigėsi rezultatu 76:87 (17:14, 13:29, 22:17, 24:27).

Rungtynių pradžia buvo daugiau gynybinė, komandos sunkiai rinko taškus, o pats žaidimas vyko gana lygiai. Rungtynių lūžiu galima vadinti antrąjį ketvirtį, kurį "Lympo" laimėjo net 13:29 ir taip susikūrė labai solidų pranašumą. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 30:43.

Antroje rungtynių dalyje "Arko" vis bandė užsivesti ir kelis kartus mažino atsilikimą, tačiau vos priartėjus varžovai vėl nutoldavo. "Lympo" labai užtikrintai išsaugojo saugią distanciją nuo varžovų ir po truputį artėjo pergalės link. Galiausiai ir laiko liko tiesiog per mažai, tad pirmoji serijos pergalė atiteko "Lympo" 76:87.

9 rezult. perd.

Apylygėje kovoje „Lympo“ išplėšė pergalę (2024 kovo 04 d., pirmadienis, 23:04 val.)Nerezultatyviose rungtynėse ‒ „Lympo“ pergalė (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 20:29 val.)„Gemavilą“ atkakliose rungtynėse įveikę „Lympo“ iškovojo pirmą pergalę II lygoje (2023 lapkričio 14 d., antradienis, 22:02 val.)„Lympo“ paliko KM „Žalgiris“ ekipą be pergalių (2023 gruodžio 01 d., penktadienis, 20:01 val.)II lygos aštunfinalyje: „Lympo“ pergalė prieš „ICE“ (2024 balandžio 02 d., antradienis, 23:13 val.)Rungtynių pabaigoje „Lympo“ palaužė KM „Žalgiris“ 2  ekipą (2024 vasario 22 d., ketvirtadienis, 09:03 val.)„Akademija VDU-ŽUA“ atlaikė „Lympo“ spaudimą ir iškovojo nelengvą pergalę (2023 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:58 val.)Permainingose ir atkakliose rungtynėse „Lympo“ pergalė prieš „GZP ‒ 2“ (2023 lapkričio 28 d., antradienis, 22:20 val.)„Lympo“ įrodė savo pranašumą prieš „Romegą“ (2024 sausio 30 d., antradienis, 22:47 val.)Tik ketvirtame kėlinyje „Lympo“ įrodė pranašumą prieš „Gemavila“ ekipą (2024 vasario 06 d., antradienis, 22:13 val.)