Ežerietis vs Consolius (75:59)III lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2024 balandžio 16 d., Antradienis, 19:15 val. @ Zapyškio sporto bazė, Bažnyčios g. 4, Kluoniškių k., Zapyškio sen., Kauno r., LT-53405

„Ežerietis“ antrą kartą įveikė „Consolius“ ir žengia į III lygos finalą

2024 balandžio 16 d., Antradienis, 20:30 val., peržiūros: 96

Antradienį Zapyškio sporto bazėje įvyko III lygos rungtynės antrosios pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko "Ežerietis" ir "Consolius". Pirmajame susitikime "Ežerietis" įrodė pranašumą prieš varžovus.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "Ežerietis", kuris greitai atitrūko nuo varžovų. "Consolius" sunkiai tvarkėsi su gynyba, o šeimininkai turėjo jau 14 taškų pranašumą. Ketvirčio pabaigoje "Consolius" sugebėjo surengti sėkmingą atkarpą ir sušvelninti skirtumą ( 21:12). Antrame kėlinyje "Ežerietis" toliau patyrė taškų badą ir įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė tik 4 taškai ( 23:19). Per likusį laiką šeimininkai atsitiesė bei atstatė turėtą pranašumą – 31:22

Po ilgosios pertraukos "Ežerietis" įjungė aukštesnę pavarą, kur susikrovė rekordinį pranašumą ( 54:38). Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas ir "Consolius" turėjo pripažinti varžovų pranašumą, o "Ežerietis" žengia į didįjį finalą. Galutinis rezultatas – 75:59 (21:12, 10:10, 23:16, 21:21)

Tadas Bendikas

„Ežerietis“ po atkaklios kovos įveikė „Consolius“ (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 17:02 val.)„Krepsiniofanai.lt 1“ nepasigailėjo „Consolius“ ekipos (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 19:35 val.)„Ežerietis“ pasiekė įtikinamą pergalę (2024 sausio 26 d., penktadienis, 21:06 val.)„Ežerietis“ nugalėjo „Krepšiniofanai.lt 2“ ekipą (2024 kovo 05 d., antradienis, 20:33 val.)„Ežerietis“ įtikinamai nugalėjo VŠĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 ekipą (2024 kovo 12 d., antradienis, 20:29 val.)VŠĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 turėjo pripažinti „Consolius“ pranašumą (2024 kovo 19 d., antradienis, 21:28 val.)„Ežerietis“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Meistro kodas“ (2024 sausio 23 d., antradienis, 20:29 val.)„Krepsiniofanai.lt 1“ įrodė savo pranašumą prieš „Consolius“ (2024 kovo 17 d., sekmadienis, 20:49 val.)„Consolius“ nesunkiai įveikė „Meistro kodą“ (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Ežerietis“ lengvai susitvarkė su beviltiškai žaidusiais „Krepsiniofanai.lt 2“ (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 15:50 val.)