Clutch vs Lankstukas (61:68)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 sausio 23 d., Antradienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Lankstukas“ po pratęsimo susitvarkė su „Clutch“ ekipa

2024 sausio 23 d., Antradienis, 20:37 val., peržiūros: 193

Antradienį, sausio 23 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „II“ lygos pirmenybių rungtynės tarp F pogrupio komandų – vietos „Clutch“ bei svečių „Lankstukas“.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie išsiveržė į priekį. Vėliau jų pranašumas dar labiau augo, kol pasiekė dviženklį. Ketvirčio pabaigą geriau sužaidė „Lankstukas“ ir kiek apkirpo savo atsilikimą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 18:11. Antrojo ketvirčio metu komandos susidūrė su problemomis puolime ir gana sunkiai krapštė taškus. Skirtumas tarp komandų per daug nepakito, nes ir taškų nebuvo įmesta daug. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 28:20.

Trečiojo ketvirčio pradžioje komandos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, tačiau tuomet „Clutch“ kolektyvas visiškai sustojo puolime ir tai atvėrė duris svečių ekipai. „Lankstukas“ pavijo savo varžovus ir prieš lemiamą ketvirtį buvo pakilesnių nuotaikų. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 40:38. Lemiamą ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie padidino tempą ir tai iškart davė vaisių. Skirtumas tarp komandų vėl išaugo ir „Clutch“ komanda galėjo kiek lengviau atsipūsti. Visgi, tuomet jie vėl nerado kelių varžovų krepšio link ir leido savo varžovams grįžti į kovą. Lemiamu metu komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais, o „Lankstukas“ sugebėjo lemiamu metu išplėšti pratęsimą. Rezultatas po reguliaraus laiko buvo 52:52.

Pratęsimo metu komandos pradžiai apsikeitė sėkmingais išpuoliais, tačiau laikui tiksint į pabaigą, sėkmingesnę atkarpą sužaidė svečiai, kurie pagaliau persvėrė rezultatą savo naudai ir likus žaisti mažiau nei minutę, turėjo įgiję keturių taškų pranašumą. Per likusį laiką „Clutch“ taip ir nesugebėjo atsakyti savo varžovams ir „Lankstukas“ iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 61:68.

12 atk. kam.

„Lankstukas“ po pratęsimo palaužė „VU Kauno fakultetą“ (2024 sausio 16 d., antradienis, 23:08 val.)„Lankstukas“ užtikrintai įveikė „Rajonas“ ekipą (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:24 val.)„Lankstukas“ turėjo pripažinti „Limobus“ pranašumą (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 19:24 val.)„Kautech ‒ 2“ išrašė pirmą pralaimėjimą „Clutch“ ekipai (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Gemavila“ nesunkiai įveikė „Clutch“ komandą (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 21:54 val.)„ICE“ neturėjo vargo su „Clutch“ krepšininkais (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 19:20 val.)„Lankstukas“ nugalėjo ir toliau nelaiminčią KM „Žalgiris“ ekipą (2024 sausio 29 d., pirmadienis, 21:30 val.)„VU Kauno fakultetas“ palaužė „Clutch“ pasipriešinimą (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 20:23 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Lankstukas“ pasiekė pergalę prieš „Clutch“ (2023 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:00 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė „Clutch“ ekipa (2024 sausio 11 d., ketvirtadienis, 12:08 val.)