KAUTRA & CURRUS IR DARIAUS BALDAI vs KAMESTA & FREOLITUS-DOREMUS (73:62)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2012 kovo 21 d., Trečiadienis, 20:20 val. @ V.Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas LT-50403

"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" žengė pirmą žingsnį ketvirtfinalio link

2012 kovo 21 d., Trečiadienis, 22:43 val., peržiūros: 2887

Kovo 21 dieną V. Kuprevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Sporto fėjos" pirmenybių aštunfinalio varžybos, kuriose aikštės šeimininkai "Kautra & Currus ir Dariaus baldai" priemė svečius "Kamestą & Freolitus – Doremus". Rungtynes geriau pradėjo svečiai, bet vėliau iniciatyvą perėmė "Kautra & Currus ir Dariaus baldai", kurie laimėjo pirmą ketvirtį rezultatu 19:14. Antrame kėlinyje "Kamesta & Freolitus – Doremus" pasivijo varžovus, bet kėliniui baigiantis šeimininkai vėl sugebėjo atitrūkti (30:24). Trečiame ketvirtyje šeimininkų persvara išaugo iki 15 taškų (53:38). Ketvirtame kėlinyje "Kamesta & Freolitus – Doremus" sumažino varžovų persvarą iki 11 taškų (73:62). Atsakomosios varžybos kovo 26 dieną vyks Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos sporto salėje.

Prasidėjus varžyboms šeimininkųs į priekį išvedė taiklus M. Karausko tritaškis (3:0). Antrą minutę svečiai išsiveržė į priekį (3:4), bet netrukus vieno taško persvarą susigrąžino "Kautra & Currus ir Dariaus baldai" (5:4). Ketvirtą minutę šešis taškus be atsako pelnė svečiai, kuriems pavyko įgyti penkių taškų persvarą (5:10). Vėliau taiklūs M. Karausko ir T. Vaitkūno metimai padėjo persvarą susigrąžinti "Kautrai & Currus ir Dariaus baldams" (13:10). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė vienas taškas (15:14).Kėlinio pabaigą geriau sužaidė "Kautra & Currus ir Dariaus baldai" ir padidino persvarą iki penkių taškų (19:14).

Antro kėlinio pirmas dvi minutes be klaidų gynėsi šeimininkai, o jų pranašumas padidėjo dviem taškais (21:14). Trečią minutę komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (23:16). Ketvirtą minutę spurtą pradėjo "Kamesta & Freolitus – Doremus", kurio metu šeimininkų persvara aptirpo iki vieno taško (23:22). Prasidėjus antrai kėlinio pusei I.Bataitis persvėrė rezultatą "Kamestos & Freolitus – Doremus" naudai (23:24). Prasidėjus aštuntai minutei "Kamesta & Freolitus – Doremus" paprašė minutės pertraukėlės. Po jos taiklūs M. Karausko ir M. Kenstavičiaus metimai padidino šeimininkų persvarą iki šešių taškų (30:24).

Trečią kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo R.Kybartas (30:26). Trečią minutę "Kautros & Currus ir Dariaus baldų" persvara buvo išaugusi iki 10 taškų (36:26). Taiklūs P. Buinevičiaus ir R. Kybarto metimai sumažino šeimininkų persvarą iki šešių taškų (36:30). Penktą minutę "Kautra & Currus ir Dariaus baldai" pamažu ėmė didinti persvarą. Trijų minučių atkarpą šeimininkai laimėjo rezultatu 12:4 (48:34). Kėlinio pabaigoje svečiai buvo sumažinę varžovų persvarą iki 12 taškų (50:38), bet taiklus R. Turskio dvitaškis su varžovo pražanga "Kautros & Currus ir Dariaus baldų" persvarą padidino iki 15 taškų (53:38).

Pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandos sužaidė lygiai (55:40). Trečią minutę varžovų persvarą pamažu pradėjo mažinti "Kamesta & Freolitus – Doremus". Atkovoti kamuoliai puolime ir taiklūs T. Zakarausko metimai padėjo svečiams sumažinti persvarą iki devynių taškų (57:48). Penktą minutę tritaškį pataikė M.Karauskas (60:48). Po jo šeši iš eilės pelnyti I. Bataičio taškai priartino svečius prie šeimininkų iki šešių taškų (60:54). Prasidėjus devintai minutei komandas vis dar skyrė šeši taškai (66:60). "Kautra & Currus ir Dariaus baldai" kėlinio pabaigoje pelnė septynis taškus be atsako (73:60), o du taiklūs I. Bataičio baudos metimai sumažino "Kautros & Currus ir Dariaus baldų" persvarą iki 11 taškų (73:62).

Po rungtynių "Kautros & Currus ir Dariaus baldų" žaidėjas T.Vaitkūnas sakė: "Nepatenkinti varžybomis. Neišnaudojome, kad varžovų lyderio nebuvo, žaidėme savoje aikštelėje. Buvo juoda diena ir nesutarėme komandoje." Paklaustas, ar per ketvirtą kėlinį nesitikėjo padidinti persvarą nuo 15 iki 25 taškų, žaidėjas atsakė: "Buvo tokia mintis, bet ketvirtame kėlinyje atsirado spragos žaidime, pradėjome tarpusavyje ginčytis ir tas lėmė, kad ne taip gavosi kaip norėjome." Paklaustas, kodėl ketvirtame kėlinyje komanda leido varžovams atsikovoti kamuolius po savo krepšiu ir kartoti metimus, žaidėjas atsakė: "Pritrūko energijos, o ir varžovai buvo aukštesni, jų neatsitvėrėme." Paklaustas, ką gali prognozuoti apie antras varžybas, žaidėjas atsakė: "Kovosime. Jaučiamės stipresni komandiškai ir planuojame išeiti į kitą etapą."

"Kamesta & Freolitus – Doremus" treneris V.Dailidė: "Pavargome. Nesusikaupėme, netikslūs perdavimai buvo, daug klydome." Paklaustas, kodėl komanda antroje rungtynių pusėje stipriai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių, treneris atsakė: "Turėjome ūgio persvarą". Paklaustas, ko tikisi iš antrų varžybų, treneris atsakė: "Tikimės pergalės. Jei sugryš lyderiai dar bus geriau, bet tikimės pergalės. Tikimės laimėti 12 taškų, kamuolys apvalus."

"Kautros & Currus ir Dariaus baldų": Mantas Karauskas 25 (11 atk. kam.), Tomas Petrošius 12, Robertas Turskis 12

"Kamesta & Freolitus – Doremus": Irmantas Bataitis 20, Tomas Zakarauskas 16 (17 atk .akm.), Rytis Kybartas 12 (14 atk. kam.)

"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" vos neišleido pergalės iš savo rankų (2011 lapkričio 19 d., šeštadienis, 00:19 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" iškovojo nesunkią pergalę (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 19:34 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" užtikrintai įveikė "Celsį" (2012 sausio 18 d., trečiadienis, 22:21 val.)Kautra & Currus ir Dariaus Baldai įrodė savo pranašumą prieš Kauno Oro Uostą ir lana lectą (2012 vasario 29 d., trečiadienis, 23:51 val.)„Kautra & Cukrus ir Dariaus Baldai“ įveikė dar vieną varžovą (2011 gruodžio 28 d., trečiadienis, 21:30 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" pažemino "Krasta Auto Kaunas" ekipą (2011 lapkričio 02 d., trečiadienis, 21:57 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" nesunkiai įveikė "Argenstos & AKS" ekipą ir pagerino net tris rekordus! (2012 vasario 08 d., trečiadienis, 22:12 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" įveikė penkiese žaidusius "Statybų Vizija & LSMU VA" krepšininkus (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 20:06 val.)Lengvai pasiekta "Kautros & Currus ir Dariaus baldų" pergalė (2012 vasario 15 d., trečiadienis, 21:55 val.)Puikus nusiteikimas kovai atnešė "Kautrai & Currus ir Dariaus baldams" pergalę (2012 vasario 01 d., trečiadienis, 22:17 val.)