UNO vs BC „Sporto fėja“ & Detagama (63:97)Kauno mero Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 rugsėjo 23 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Kauno mero Mažosios taurės A pogrupio starte ‒ užtikrinta BC „Sporto fėjos“ & Detagamos pergalė

2015 rugsėjo 23 d., Trečiadienis, 22:12 val., peržiūros: 1139

Rugsėjo 23-osios vakarą J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto arenoje pirmą kartą susitiko Kauno mero Mažosios taurės A pogrupio komandos – „UNO“ priėmė BC „Sporto fėjos“ & Detagamos ekipą. Nors pirmojoje pusėje žaidimas buvo gana apylygis, tačiau visas rungtynes pirmavę svečiai, antrojoje rungtynių pusėje sugebėjo daugiau nei užtikrintai užtvirtinti pergalę rezultatu 63:97 (21:32, 19:15, 10:18, 13:32).

Pirmajame rungtynių ketvirtyje nuo pat pradžių pradėjo ryškėti BC „Sporto fėjos“ & Detagamos pranašumas, nors ekipa rėmėsi tik septyniais žaidėjais. Visgi lygiavertesniais keitimais manipuliavusi svečių komanda jautėsi ir laisviau, ir užtikrinčiau, todėl po pirmojo kėlinuko turėjo jau 11 taškų persvarą (21:32).

Antrojoje rungtynių dalyje BC „Sporto fėjos“ & Detagamos komanda truputėlį prislopino savo puolimo variklį, leisdami „UNO“ ekipai šiek tiek atsitiesti, kas leido skirtumui vienu metu sumažėti iki 5 taškų, tačiau tai buvo mažiausias deficitas šeimininkų komandai nuo antrojo ketvirčio iki pat rungtynių pabaigos.

Po ilgosios pertraukos svečiai pajautė, kad turi užtektinai kvapo, kad nereikėtų taupyti jėgų ir ėmėsi didinti indėlį į pergalę. Nors šį ketvirtį komanda ir neypatingai blizgėjo puolime, tačiau gynyba davė savo vaisius – leidę įmesti varžovams 8 taškais mažiau, prieš paskutinį kėlinį turėjo jau solidžią 15 taškų persvarą – 50:65.

Ketvirtajame kėlinyje buvo akivaizdus „UNO“ komandos nuovargis – žaidėjai pradėjo priiminėti skubotus sprendimus, o padrikos atakos leido oponentams rinkti lengvus taškus po perimtų kamuolių, kurių per kėlinį įmetė net 10. Ir, nors A.Olberkis pataikė nemažai sau įprastų metimų, tačiau komandos nuo sutriuškinimo tai neišgelbėjo ir tai leido BC „Sporto fėjai“ & Detagamai pradėti rudenio turnyrą užtikrinta pergale.

UNO: Andrius Olberkis – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Modestas Gailiūnas – 11 tšk. (14 atk. kam.), Juris Goštautas – 10 tšk.

BC „Sporto fėja“ & Detagama: Tadas Padegimas – 29 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Matas Lisajevičius – 20 tšk. (9 rezult. perd.), Mindaugas Pažėra – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Klaidas Jankaitis – 10 tšk. (5 perimt. kam.), Arūnas Rimas – 10 tšk.

Mūšyje dėl pirmos vietos grupėje pergale džiaugėsi BC „Sporto fėja & Detagama“ (2015 spalio 06 d., antradienis, 22:15 val.)Pirmieji „Kauno Mero mažosios taurės 2015“ iššūkio taurės pusfinalį pasiekė „Detas Hoptrans & BRGroup“ (2015 spalio 12 d., pirmadienis, 23:02 val.)Dramatiškame finale „Sporto Manija ‒ 2“ minimaliu skirtumu nuskriaudė BC „Sporto Fėją & Detagamą“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 22:50 val.)BC „Sporto fėja“ & Detagama lengvai peršoko ketvirtfinalio barjerą (2015 spalio 14 d., trečiadienis, 22:09 val.)BC „Sporto Fėja & Detagama“ paskutiniame kėlinyje išsigrynino kelialapį į finalą (2015 spalio 16 d., penktadienis, 22:53 val.)BC „Sporto Fėja & Detagama“ su „Kauno Rami“ vargo tik rungtynių pradžioje (2015 spalio 04 d., sekmadienis, 22:25 val.)„Sporto fėja & Detagama“ užbaigė pirmąjį etapą laimėdama prieš „Galerą“ (2015 spalio 09 d., penktadienis, 22:00 val.)„Sporto manija ‒ 2“ prieš dieną patirtą pralaimėjimo kartėlį išliejo ant „UNO“ (2015 spalio 07 d., trečiadienis, 22:53 val.)„UNO“ pastangų prieš „Galerą“ neužteko (2015 rugsėjo 30 d., trečiadienis, 22:21 val.)Visas rungtynes pirmavę „UNO“ atlaikė „Kauno Rami“ šturmą (2015 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 22:43 val.)