NEBAJERIS vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS (67:58)Pavasario "Sportturas" taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 balandžio 21 d., Šeštadienis, 14:15 val. @ Eigulių pagrindinė mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas, LT-49331

"Nebajeris" šventė pergalę

2012 balandžio 22 d., Sekmadienis, 00:24 val., peržiūros: 2573

Šeštadienį (04.21), Eigulių pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos pavasario "Sportturas" 2012 taurės rungtynės, kuriose susitiko dvi G pogrupio komandos „Nebajeris“ (šeimininkai) ir „Energijos Sistemų Servisas“ (svečiai). Visų rungtynių metu pirmavę aikštelės šeimininkai sugebėjo iškovoti pirmąją pergalę pavasario taurėje. Rungtynių rezultatas – 67:58 (20:13, 15:12, 15:16, 17:17).

Pirmą kėlinį dviem taikliais baudos metimais pradėjo šeimininkų komandos krepšininkas K.Žilinskas. Tačiau jau kitos atakos metu svečių komandos žaidėjas A.Latvelis išlygino rezultatą. Kurį laiką rezultatas buvo lygus, o kėliniui įpusėjus šeimininkai surengė spurtą 8:0. Tai leido jiems įgyti aštuonių taškų pranašumą. Daugiausiai prie to prisidėjo V.Andriukaitis pelnęs 4 taškus ir P.Butkevičius pataikęs tritaškį. Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė geromis atkarpomis ir šeimininkai sugebėjo išsaugoti pranašumą. Rezultatas po kėlinio – 20:13.

Antrą ketvirtį šeimininkai pradėjo 5 taškais iš eilės. Svečiams niekaip nepavyko sumažinti skirtumo, šeimininkus gelbėjo taiklūs tritaškiai. Šeimininkus į priekį šiame ketvirtyje vedė 7 taškus pelnęs P.Butkevičius. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 35:25.

Trečią ketvirtį svečiai pradėjo 4 taškais be atsako. Taip jie sugebėjo sumažinti skirtumą iki 6 taškų. Tačiau šeimininkai nesutriko, susiėmė ir vėl susigražino saugesnį pranašumą. O kėliniui įpusėjus, po A. Zaso dvitaškio, komandas skyrė jau 17 taškų. Tačiau kėlinį sėkmingiau užbaigė svečiai, kurie pelnė 8 taškus iš eilės ir sumažino persvarą iki 9 taškų. Daugiausia prie sėkmingo svečių komandos žaidimo kėlinio pabaigoje prisidėjo E.Sliežauskas pataikęs 2 tritaškius. Rezultatas po ketvirčio – 50:41.

Ketvirtasis kėlinukas neatnešė nieko naujo. Šeimininkai ir toliau kontroliavo žaidimą, o svečiai stengėsi žaisti greitą krepšinį, tačiau dauguma jų greitų atakų baigėsi klaidomis arba netiksliais metimai. Kėlinio viduryje skirtumas vėl buvo išaugęs iki 15 taškų. Tačiau rungtynes sėkmingiau užbaigė svečiai, kurie sumažino skirtumą iki 9 taškų, bet pergalei to buvo maža. Taigi rezultatas po keturių kėlinių – 67:58.

Po rungtynių „Nebajeris“ komandos treneris, Povilas Butkevičius sakė: „Ačiū varžovams už rungtynes, buvo labai smagu prieš juos žaisti. Šiandien susirinko tik šešiese. Turbūt dauguma žaidėjų neatėjo dėl gero oro, du žaidėjai dalyvauja maratone, tai sėkmės jiems. O mums pavyko neblogai pasirdyti čia. Tai buvo pirma mūsų pergalė“

Šeimininkų komandoje geriausiai pasirodė Aismantas Zasas 21 tšk. (19 atkovotų kamuolių, 5 išprovokuotos pražangos, 5 rez. perdavimai), Povilas Butkevičius 18 tšk., Rytis Sadauskas 14 tšk.

Svečių komandoje išsiskyrė Esmiraldas Sliežauskas 15 tšk., Mantas Karpavičius 12 tšk. (11 atkovotų kamuolių, 5 rez. perdavimai, 7 išprovokuotos pražangos), Arnas Latvelis 9 tšk.

JKK "Fortūna" šventė nesunkią pergalę (2012 balandžio 14 d., šeštadienis, 20:27 val.)"Energijos Sistemų Servisas" įveikė varžovus ir pateko i pusfinalį (2012 gegužės 02 d., trečiadienis, 22:42 val.)"Energijos Sistemų Servisas" nesunkiai peržengė aštuntfinalio barjerą (2012 gegužės 01 d., antradienis, 20:30 val.)Tik po pratęsimo "Triobet" palaužė "Nebajeris" ekipą (2012 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:52 val.)"BC Ambi" žengė į "Sportturas" mažosios taurės finalą (2012 gegužės 08 d., antradienis, 21:31 val.)Nervingos ir emocingos rungtynės baigėsi "Triobet" pergale (2012 balandžio 15 d., sekmadienis, 22:53 val.)JKK "Fortūna" nesunkiai nugalėjo "Energijos sistemų serviso" ekipą (2012 balandžio 01 d., sekmadienis, 23:40 val.)Nerezultatyviose rungtynėse " A.Sabonio KC" tik po atkaklios kovos nugalėjo "Nebajerio" ekipą (2012 balandžio 27 d., penktadienis, 21:47 val.)"Energijos Sistemų Servisas" antroje rungtynių pusėje pranoko "Stumbrą" ir "Iššūkio" taurėje iškovojo trečią vietą (2012 gegužės 12 d., šeštadienis, 20:54 val.)