KM „Žalgiris“ 2 vs Plastena (79:77)KKL taurė 2024 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2024 vasario 12 d., Pirmadienis, 18:40 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Paskutinių minučių dramoje ‒ minimali KM „Žalgiris“ 2 pergalė prieš „Plastena“ ekipą

2024 vasario 12 d., Pirmadienis, 20:17 val., peržiūros: 152

Vasario 12 d., pirmadienį, krepšinio mokyklos „Žalgiris“ sporto salėje buvo sužaistos KKL taurės ketvirtfinalio rungtynės tarp KM „Žalgiris“ 2 ir „Plastena“ ekipų.

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu ir pirmojo kėlinio viduryje rezultatas buvo lygus 11:11. Vėliau ekipos apsikeitė tolimais metimais, o kėlinys baigėsi esant rezultatui 20:21.

Antrojo kėlinio pradžioje po N. Mištauto metimų KM „Žalgiris“ 2 kiek nutolo – 29:23. Visgi, tada T.Vitkevičius sumetė kelis metimus iš po krepšio, kelis tritaškius pridėjo jo komandos draugai, po kurių „Plastena“ tolo iki 30:38. Bet jaunieji žalgiriečiai nepasidavė, kelis metimus pataikė D.Stadnyk ir įpusėjus susitikimui švieslentė rodė rezultatą 46:48.

Trečiasis kėlinys jau nebuvo toks rezultatyvus, tačiau toks pats atkaklus ir kėliniui pasibaigus buvo lygybė 65:65.

Ketvirtame kėlinuke po P. Savonio tritaškio rezultatas vėl tapo lygus – 70:70. Ir toliau susitikimas klostėsi taškas į tašką, o rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis rungtynių minutėmis – po T. Cibulsko dvitaškio likus aštuoniolikai sekundžių KM „Žalgiris“ 2 persvėrė rungtynių rezultatą 78:77. Paskutinėje atakoje L. Viliaus mestas tolimas metimas buvo netikslus, kas atnešė pergalę šeimininkams. Galutinis susitikimo rezultatas 79:77 (20:21, 26:27, 19:17, 14:12).