Skroblų alėja vs Romegas (84:70)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 29 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Skroblų alėja“ atlaikė „Romegas“ ekipos spaudimą ir iškovojo eilinę pergalę

2023 lapkričio 29 d., Trečiadienis, 20:29 val., peržiūros: 194

Lapkričio 29 d., trečiadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos rungtynės tarp „Skroblų alėja“ (4-0) ir „Romegas“ (3-1) ekipų.

Rungtynės prasidėjo dviem N. Genio tolimais metimais, tačiau „Romegas“ labai greitai persvėrė rungtynių rezultatą ir po A. Kručo prasiveržimo pirmavo 8:11. Vėliau pirmasis kėlinys vyko taškas į tašką, o jam pasibaigus minimalia persvara pirmavo „Skroblų alėja“ 22:21.

Antrajame kėlinuke ir toliau kova aikštelėje vyko labai artima ir tik kėlinio pabaigoje dviem tritaškiais svečiai sugebėjo kiek nutolti ir įpusėjus susitikimui buvo priekyje 37:43.

Trečiasis kėlinys prasidėjo trimis šeimininkų tritaškiais, po kurių „Skroblų alėja“ išsiveržė į priekį 46:45. Kėlinio pabaigoje D.Zdančius pataikė dar du tritaškius ir šeimininkai tolo iki 64:57.

Lemiamo kėlinio pradžioje po spurto 0:7 „Romegas“ lygino rezultatą. Vėliau G.Vyšniauskas penkiais taškais vėl leido priekyje būti „Skroblų alėja“ ekipai 73:68 ir pergalės šeimininkai iš savo rankų jau nebepaleido. Galutinis susitikimo rezultatas 84:70 (22:21, 15:22, 27:14, 20:13).

6 rezult. perd.

„Romegas“ atlaikė „Pikenpokas“ ekipos šturmą ir iškovojo pergalę (2024 sausio 09 d., antradienis, 22:31 val.)„Skroblų alėja“ išbarstė dviženklę persvarą prieš „Kauno Rami“, tačiau iškovojo pergalę (2023 gruodžio 06 d., trečiadienis, 20:33 val.)„Skroblų alėja“ antrą kartą įveikę „Game On“ pateko į ketvirtfinalį (2024 balandžio 07 d., sekmadienis, 17:26 val.)„Skroblų alėja“ įsirašė dar vieną lengvą pergalę (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:59 val.)„Skroblų alėja“ dar kartą įveikė „Kauno Rami“ ir žengė į „II“ lygos Didįjį finalą (2024 gegužės 21 d., antradienis, 22:21 val.)Po atkaklios kovos „Skroblių alėja“ įveikė „GZP ‒ 2“ ir žengia į II lygos pusfinalį (2024 gegužės 08 d., trečiadienis, 20:47 val.)II lygoje: „Skroblų alėja“ įveikė „Kauno Rami“ (2024 sausio 15 d., pirmadienis, 23:14 val.)„Skroblų alėja“ po permainingos kovos įveikė „Kautech ‒ 2“ ir užsitikrino grupės nugalėtojos poziciją (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 22:00 val.)„Skroblų alėja“ šiandien pasiekė pergalę prieš BC„Game On“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 18:13 val.)„Teltonika“ pagaliau pasiekė pirmąją pergalę (2023 gruodžio 18 d., pirmadienis, 20:50 val.)