Kauno Rami vs MB „TR Project“ (67:65)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2024 balandžio 29 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Lemiamas J. Valaičio dvitaškis „Kauno rami“ komandai atnešė bilietą į II-os lygos pusfinalį

2024 balandžio 29 d., Pirmadienis, 22:11 val., peržiūros: 148

Balandžio 29 dieną, Pirmadienį, Kauno technologijų mokymo centre, įvyko II lygos ketvirtfinalio rungtynės tarp Kauno Rami ir MB „TR Project“ ekipų. Serija 1:0

Pirmasis kėlinys palankiau klostėsi MB "TR Project" ekipai. Taikliais tritaškiais pasižymėjęs M.Namikas leido komandai atitrūkti nuo Kauno Rami rezultatu 23:16

Spurtu antrą kėlinį pradėjusi MB "TR Project" komanda išsiveržė į priekį dviženkle taškų persvara. Pirmąją rungtynių pusę užbaigdami rezultatu 40:28

Po ilgosios pertraukos taikiu tritaškiu startavo Š.Petraitis. Kauno Rami įgavusi pagreitį ėmė vytis šeimininkus. Likus 2 minutėm, Kauno Rami prisivijo MB "TR Project" ir kėlinį užbaigė 48:53

Ketvirtąjį kėlinį išsilaikė Kauno Rami priekyje. Nors du žaidėjai prasižengę 5 kartus turėjo palikti žaidimą. Visgi tikroji kova užvirė likus 3 minutėms, kuomet rezultatas tapo lygus. Komandos aršiai kovojo, kol likus 25 sekundėm rezultatas tapo vėl lygus. Visgi, Game Winner tapo J. Valaičio paskutinis dvitaškis.

"Kauno rami" pateko į pusfinalį kur susikaus su "Skroblų alėja" ir "GZP-2" komandų nugalėtojais, o MB "TR Project" komanda kovos Mažojoje taurėje.

Laurynas Vičius

Lemiamas M. Šepučio tritaškis ir iškovota „Kauno Rami“ pergalė (2024 sausio 22 d., pirmadienis, 22:53 val.)„Skroblų alėja“ dar kartą įveikė „Kauno Rami“ ir žengė į „II“ lygos Didįjį finalą (2024 gegužės 21 d., antradienis, 22:21 val.)„Kauno Rami“ atlaikė „UNO“ ekipos šturmą ir iškovojo pergalę (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Skroblų alėja“ išbarstė dviženklę persvarą prieš „Kauno Rami“, tačiau iškovojo pergalę (2023 gruodžio 06 d., trečiadienis, 20:33 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ užtikrintu žaidimu išlygino aštuntfinalio rezultatą (2024 balandžio 09 d., antradienis, 22:15 val.)„Kauno Rami“ ketvirtame kėlinyje grįžo į rungtynes, bet pergalę šventė „Romegas“ (2023 gruodžio 19 d., antradienis, 22:03 val.)„Kauno Rami“ neturėjo vargo su „Teltonika“ (2023 lapkričio 06 d., pirmadienis, 20:32 val.)„Kauno Rami“ triumfavo prieš „Spartą“ sunkioje kovoje (2024 balandžio 07 d., sekmadienis, 18:07 val.)„Kauno rami“ užtikrintai įveikė „Sparta“ ir žengia toliau (2024 balandžio 14 d., sekmadienis, 17:13 val.)„Kautech ‒ 2“ lengvai susitvarkė su „Kauno Rami“ (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 21:57 val.)