Sparta vs Kėgliai (103:86)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 balandžio 07 d., Antradienis, 19:45 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Sparta“ užsitikrino vietą pavasario lygos didžiojoje taurėje.

2015 balandžio 07 d., Antradienis, 23:29 val., peržiūros: 890

Balandžio 7 dieną, Milikonių vidurinėje mokykloje, pavasario „Sportturas“ taurėje susitiko komandos „Sparta“ (šeimininkai) ir „Kėgliai“ (svečiai). Šį, gana rezultatyvų, susitikimą laimėjo šeimininkai rezultatu 103:89. Šis susitikimas „Sparta“ ekipai buvo paskutinis grupės rungtynėse, kuriuo užsitikrino pirmąją turnyrinės lentelės vietą ir kelialapį į didžiąją taurę.

Rungtynės prasidėjo apylygia kova, komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir po sužaistų 5 minučių rezultatas buvo 11:10 „Sparta“ ekipos naudai. Tačiau tada, kelias atakas užbaigę rezultatyviai, šeimininkai pasidarė 5 taškų pranašumą 15:10. Per likusias kėlinio minutes skirtumas nepasikeitė ir sužaidus pirmas 10 minučių priekyje buvo „Spartą“ rezultatu 24:19

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai atrodė kiek geriau ir sužaidus 3 minutes jau turėjo susikrovę 10 taškų persvarą 33:23. Tačiau į tai „Kėgliai“ komanda atsakė Justino Pilecko tritaškiu, 5 iš eilės pelnytais Tautvydo Cyliko taškais ir laimėjo atkarpą 8:2. Per likusį kėlinio laiką, kaip ir kėlinio pradžią, tiksliau sužaidę „Sparta“ komanda užbaigė kėlinį turėdama 8 taškų pranašumą. Po pirmos rungtynių pusės rezultatu 46:38 priekyje šeimininkai.

Po ilgosios pertraukos sugrįžusios komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir sužaidus kiek daugiau nei 5 minutes rezultatas buvo 63:55 šeimininkų naudai. Tačiau tada šeimininkai pradėjo atkarpą 10:2 ir užbaigė kėlinį turėdama 16 taškų pranašumą 73:57.

Paskutinis ketvirtis buvo rezultatyviausias. Bendrai, per šį ketvirtį, komandos pelnė 59 taškus (30:29). Rungtynės pasibaigė Augusto Tamulionio taikliu metimu iš vidurio, tačiau svečiams taip ir nepavyko pasivyti varžovų ir rungtynės baigėsi rezultatu 103:86 reiškiančiu „Sparta“ komandos pergalę

Sparta: Giedrius Prabulis – 37 tšk. (5 rezult. perd.), Juozas Kajokas – 23 tšk. (10 atk. kam.), Robertas Talevičius – 20 tšk. (10 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Renatas Dabašinskas – 17 tšk. (8 rezult. perd.)

Kėgliai: Justinas Pileckas – 30 tšk. (5 išpr. praž.), Karolis Zujus – 23 tšk. (10 atk. kam.), Jonas Marciulevičius – 9 tšk. (11 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

Šarūnas Sobolis („Sparta“)

„Nors per apšilimą nei viena komanda netryško milžinišku užsivedimu, bet atrodo mūsų suolelis buvo ilgesnis. Priešininkams to ir pritrūko. Didžiojoj taurėje tikslai tik didžiausi.“

Tautvydas Cylikas („Kėgliai“)

„Varžovai šiandien turėjo ženklų ūgio bei fizinių duomenų pranašumą,tai tikriausiai ir buvo visų rungtynių esminis skirtumas,kuris lėmė būtent tokią rungtynių baigtį. O tikslai tokie patys kaip ir pirmenybių pradžioje- Mažosios taurės medaliai.“

„Sparta“ nesunkiai susitvarkė su Elektrėnų ,,Senoji Versmė“-geologas.lt (2015 kovo 31 d., antradienis, 23:18 val.)„Sparta“ neturėjo vargo su „Kuršiais“ (2015 kovo 24 d., antradienis, 21:37 val.)„Compensa“ po atkaklios kovos eliminavo „Kėglius“ (2015 balandžio 15 d., trečiadienis, 23:55 val.)„Kėgliai“ nesunkiai įveikė „Kuršius“ (2015 kovo 27 d., penktadienis, 21:50 val.)„Parabelis“ eliminavo „Spartą“ iš tolimesnių kovų (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)„Kėgliai“ antroje rungtynių pusėje neatsilaikė prieš Elektrėnų „Senoji versmė“-geologas.lt (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 03:25 val.)