Donelaičio vs Vilmista (91:42)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Donelaitis iškovojo lengvą pergalę prieš Vilmistą

2023 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 20:40 val., peržiūros: 239

2023 m. lapkričio 12 d. Kauno Kolegijos didžiojoje salėje vyko krepšinio spektaklis, kai "Donelaičio" FIBA sankcionuotose rungtynėse susitiko su "Vilmista". Galutinis rezultatas – 91:42 – vaizdžiai parodė "Donelaičio" dominavimą visų rungtynių metu.

Pirmasis ketvirtis davė toną visam vakarui – "Donelaičio" komanda išsiveržė į priekį 19:6. Rungtynėms įsibėgėjant pagreitis tik didėjo, o kiekvienas kitas ketvirtis rodė Įmonių lyga pranašumą ir galiausiai baigėsi triuškinama pergale.

Žvilgsnis į FIBA statistiką atskleidžia, kaip kruopščiai "Donelaičio" vykdė savo strategiją. Taškų paskirstymas kas penkias minutes atspindi nuoseklų ir strateginį žaidimą. Komandos pasirodymas buvo tikras jų meistriškumo ir komandinio darbo įrodymas.

Pažymėtina, kad puikiai pasirodė "Donelaičio" komandos narys nr. 3 M.Lukminas, aikštėje praleidęs 26 minutes ir 40 sekundžių. M.Lukminas pademonstravo įspūdingą rezultatyvumą, pataikydamas 7/23 metimus iš žaidimo, taip pat pasižymėjo atkovotais kamuoliais, rezultatyviais perdavimais ir perimtais kamuoliais. Puikus jo ir kolegos nr. 91 A.Rožė pasirodymas neabejotinai atliko lemiamą vaidmenį užtikrinant "Donelaičio" pergalę. Nr. 91 A.Rožė 30 minučių ir 14 sekundžių, kurias Rožė praleido aikštelėje, buvo krepšinio šedevras. Rožės taiklus metimas buvo įspūdingas – iš žaidimo jis pataikė 50,0 %. Jo tritaškių pataikymas buvo ne mažiau įspūdingas – 45,5 % bandymų. Tačiau Rožė išsiskyrė puikiu pasirodymu nuo baudų metimo linijos, kur jis demonstravo nepriekaištingą 100,0 % sėkmingų metimų rodiklį. Statistiniai duomenys byloja apie meistriškumą: 8/16 iš žaidimo, 5/11 iš už lanko, 3/5 iš vidutinio nuotolio ir nepriekaištingas 3/3 nuo baudų metimo linijos. Prie Rožės rezultatyvumo prisidėjo ir gerai atkovoti kamuoliai, rezultatyvūs perdavimai, perimti kamuoliai ir blokai. Jo 5 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, 9 perimti kamuoliai ir 2 blokai pabrėžia jo universalumą ir įtaką abiejose aikštės pusėse.

Priešininkų komandoje pasižymėjo per 29 minutes ir 34 sekundes nr. 13 A.Kelpšas pataikęs net 60,0 proc. taiklių metimų iš žaidimo. Jo nuoseklus pasirodymas buvo puikus – 6/10 metimų iš aikštės ir iš vidutinio nuotolio, taip pabrėžiant jo gebėjimą pataikyti esant spaudimui. Nors Kelpšas nemetė nė vieno tritaškio, jo įtaka kituose žaidimo aspektuose buvo didžiulė. Jo meistriškumas lentoje buvo akivaizdus – 11 atkovotų kamuolių. A.Kelpšas taip pat pademonstravo savo meistriškumą gynyboje, surinkęs įspūdingus 3 blokus.

8 taškai

„Scandagra“ tritaškiai atnešė pergalę prieš „Vilmista“ ekipą (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 18:43 val.)„Donelaičio“ ekipa iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kelių priežiūra“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 19:49 val.)„Rimo & Patikima linija“  šiandien pasiekė pergalę prieš „Vilmistą“ (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 22:35 val.)„Donelaičio“ lengvai nugalėjo „Promatechą“ (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 20:54 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Lemora & Minaltra“ pergalė prieš „Vilmista“ (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 16:34 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Scandagra“ (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Donelaičio“ pergalingai pradėjo pusfinalio seriją (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 21:46 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Donelaičio“ krepšininkai (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 19:14 val.)„Donelaičio“ po ilgosios pertraukos sutriuškino „Hidraulines sistemas“ (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 19:00 val.)Įmonių lygoje „Plastena“ triumfavo prieš „Vilmista“ (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:56 val.)