Baltic Transline vs Nebajeris (56:71)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 05 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Trečiame kėlinuke vos keturis taškus sukrapštę „Baltic Transline“ turėjo pripažinti „Nebajerio“ pergalę

2016 gruodžio 05 d., Pirmadienis, 22:17 val., peržiūros: 1516

Pirmadienį, gruodžio 5 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių, C pogrupio rungtynės, tarp vietos „Baltic Transline“ ir svečių „Nebajerio“ ekipų. Nuo susitikimo pradžios komandos žaidė apylygiai ir tik trečiame kėlinuke strigę aikštės šeimininkai paleido varžovus į priekį, kurie išsaugojo įgytą pranašumą bei pasiekė pergalę rezultatu 56:71 (12:12, 14:16, 4:16, 26:27).

Rungtynių pradžioje komandos žaidė apylygiai, tačiau įpusėjus kėlinukui du tolimus metimus pataikęs „Nebajeris“ kiek atitrūko. Nepaisant to, ketvirtį geriau užbaigę aikštės šeimininkai rezultatą išlygino. Antrojo kėlinuko pradžioje atkarpą 2:9 sužaidę svečių krepšininkai įgijo septynių taškų persvarą ir ją išlaikė beveik viso kėlinuko metu. Vis tik, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios geriau pasirodę „Baltic Transline“ ekipos žaidėjai deficitą sušvelnino iki dviejų taškų. 26:28.

Po ilgosios pertraukos prasidėjo pats didžiausias „Baltic Transline“ košmaras. Beveik šešias trečiojo kėlinio minutes taškų pelnyti nesugebėję šeimininkai paleido „Nebajerį“ į priekį, kuris tuo tarpu surinko dvylika taškų ir įgijo keturiolikos taškų pranašumą. Kiek vėliau du sėkmingus išpuolius iš eilės surengę aikštės šeimininkai kiek sušvelnino deficitą, bet ketvirtį geriau užbaigę svečiai susigrąžino keturiolikos taškų pranašumą. Paskutinėje rungtynių dalyje aikštės šeimininkai dar bandė taisyti situaciją, tačiau ir toliau solidžiau žaidęs „Nebajeris“ atotrūkį tik didino. 56:71.

Po pergalės Artūras Zadorožnyj kalbėjo: „Šiandien buvo paskutinės rungtynės šioje grupėje. Kaip planavome, taip maždaug ir sužaidėme pagal savo galimybes. Praktiškai taip ir įsivaizdavome šias rungtynes. Nuotaikos labai geros šiai minutei, per daug nieko jau neanalizuojame po visų mūšių. Esame patenkinti, laimingi, gerai viskas“.

„Baltic Transline“: Tomas Viršilas – 21 tšk. (5 perimt. kam., 9 išpr. praž.), Kęstutis Kaupas – 12 tšk. (15 atk. kam.), Mantas Klupšas – 9 tšk.

„Nebajeris“: Robertas Petrolis – 21 tšk. (16 atk. kam.), Mindaugas Krūvelis – 18 tšk. (8 išpr. praž.), Mindaugas Ežerskis – 13 tšk.

Mažiau nei du kėlinius priešinęsi „Baltic Transline“ turėjo pripažinti „United ‒ R2P Sport“ pergalę (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:17 val.)„Baltic Transline“ penketukas neturėjo jokių šansų prieš „Nebajerį“ (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 18:04 val.)„Baltic Transline“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Hermio“ ekipos (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 18:03 val.)M.Krūvelio taškai nulėmė „Nebajerio“ pergalę (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 19:21 val.)„Baltic Transline“ atkrintamasias pradėjo užtikrinta pergale (2017 kovo 14 d., antradienis, 22:40 val.)„Baltic Transline“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti BK „Centre“ ekipą. (2016 lapkričio 26 d., šeštadienis, 16:33 val.)„Baltic Transline“ užtikrintai nugalėjo „Compensa“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:52 val.)Nuo pat rungtynių pradžios dominavę „Baltic Transline“ išlygino serijos rezultatą (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 22:35 val.)M. Maslenikovo ir D. Mockaus tritaškiai nutiesė „Resmila.lt“ ekipai pergalę prieš „Baltic Transline“ penketuką (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 18:23 val.)Puikiai startavę „Return“ krepšininkai vėliau neturėjo jokių šansų prieš „Baltic Transline“ penketuką (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 00:10 val.)