KAUNO ŠVOGERIAI vs BC STRAIGHT (52:67)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 kovo 12 d., Antradienis, 20:30 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

BC Straight pranoko Kauno Švogerius

2013 kovo 13 d., Trečiadienis, 00:05 val., peržiūros: 2028

2013-03-12, C lygos Top Sport pirmenybėse, Petrašiūnų vidurinėje mokykloje susitiko Kauno Švogeriai (šeimininkai) BC Straight (svečiai). Visas rungtynes pirmavę laimėjo BC Straight vyrai rezultatu – 52:67 (11:16, 15:20, 16:18, 10:13).

Pirmo pora rungtynių minučių vyko taškas į tašką ir svečiai buvo priekyje – 4:5. Per kitas tris minutes svečiai padidino skirtumą dar vienu tašku – 6:8. Po du taškus apsikeitė komandos. Dar du pelnė Straight komanda, o tritaškiu atsakė Švogeriai ir skirtumas sumažėjo iki minimumo – 11:12. Kėlinį keturiais taškais užbaigė svečiai ir po pirmo kėlinio – 11:16.

Antrasis kėlinys prasidėjo dviem šeimininkų tritaškiais, kurie leido šeimininkams išsiveržti į priekį – 17:16. Septynis taškus pelnė svečiai ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai – 17:23. Keturis taškus pelnė Švogeriai, dešimčia atsakė Straight komanda ir skirtumas išaugo iki dvylikos – 21:33. Penkis taškus pelnė Kauno Švogeriai, o kėlinį tritaškiu užbaigė Kęstutis Sova ir po dviejų kėlinių – 26:36.

Šešiais taškais trečią kėlinį pradėjo svečiai ir padidino skirtumą iki šešiolikos. Po minutės pertraukėlės, keturis surinko šeimininkai ir kiek sumažino atsilikimą. Atkarpą 12:2 laimėjo Straight komanda ir skirtumas išaugo iki 22 taškų – 32:54. Paskutines keturias minutes svečiai nepelnė nė taško, o šeimininkai surinko dešimt ir skirtumas sumažėjo iki dvylikos – 42:54.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo šeimininkų dvitaškiu, į ką dar šešiais atsakė svečiai ir rezultatas – 44:60. Du taškus pelnė šeimininkai, o vieną baudos metimą iš dviejų atsakė BC Straight ekipa ir rezultatas – 46:60. Iki kėlinio pabaigos niekas per daug nepasikeitė ir galutinis rungtynių rezultatas – 52:67.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas Raimondas Viskantas sakė – Džaiugiamės, kad laimėjom, vieną iš paskutinių mačų prieš atkretamąsias. Na o ten jau bandysim įveikti pirmą varžovą.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Laimonas Garnelis (24, 17 naud. bal.), Gintautas Petraitis (11, 5 išpr. pr.), Raimondas Viskantas (11, 20 naud. bal., 11 atk. kam.), Tomas Laucevičius (10, 23 naud. bal., 8 rez. perd.) taškų.

Pralaimėjusių gretose geriausiai pasirodė – Aurimas Miliūnas (13), Vaidas Bilskis (13, 12 naud. bal.), Rokas Šapalas (13, 16 naud. bal.), Ruslanas Zaverucha (11, 5 išpr. pr.) taškų.

Vaišvydava pranoko Kauno Švogerius (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 23:21 val.)"BC Straight" atsirevanšavo "Komandai X" (2013 vasario 12 d., antradienis, 22:24 val.)"Vėjas" nesunkiai įveikė "Kauno švogerius" (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 16:57 val.)"Baldai jums" nesunkiai įveikė "Kauno švogerius" (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 23:54 val.)"Robotukų armija" lengvai įveikė "Kauno švogerius" (2012 lapkričio 12 d., pirmadienis, 22:17 val.)Permainingoje kovoje BC"Straight" tik paskutinėmis sekundėmis palaužė "Kauno švogerius" (2013 sausio 29 d., antradienis, 23:48 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi "Komanda X" įveikė "Kauno švogerius" (2013 vasario 26 d., antradienis, 22:42 val.)"Compensa" po atkaklios kovos palaužė "Kauno Švogerių" ekipą (2012 lapkričio 18 d., sekmadienis, 23:52 val.)BC "Straight" ekipa priartėjo vienu žingsniu prie ketvirtfinalio (2013 kovo 26 d., antradienis, 23:29 val.)Atkaklioje kovoje BC"Straight" palaužė "Kauno technikos kolegiją" (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 22:39 val.)