KORIO GRUPĖ vs KAUNO ENERGIJA (75:82)KĮKL » Atkrintamosios rungtynės
2007 kovo 11 d., Sekmadienis, 11:00 val. @ A.Sabonio KM sporto salė, Pašilės g. 39a, Kaunas LT-51358

"Kauno energija" dar labiau priartėjo prie pusfinalio

Nerijų Paulauską į kampą užspaudė Deividas Čereška ir Gediminas Romančikas
2007 kovo 11 d., Sekmadienis, 13:05 val., peržiūros: 4274

Ankstyvą sekmadienio rytą ( 03.11), A. Sabonio krepšinio mokykloje įvyko dar vienas KKL "Įmonių" lygos ketvirtfinalis. Net ir namų sienos nepadėjo "Korio grupei" atsilaikyti prieš "Kauno energijos" krepšininkus. Pergalę, po dramatiškos ir labai atkaklios kovos, rezultatu 82:75 iškovojo svečiai. Visų rungtynių metu aikštelėje tvyrojo didelė įtampa, emocijos liejosi per kraštus.

Nuo pat rungtynių pradžios užvirė nuožmi ir bekompromisė kova. Svečiai išsiveržė į priekį 7:0, tačiau netrukus šeimininkai susitvarkė su startiniu jauduliu ir sušvelnino rezultatą – 7:9. Vistik vėl 8 sausus taškus pelnė “Kauno energija” ir įgijo 10-ies taškų persvarą, kurią pavyko išlaikyti ir iki kėlinuko pabaigos. Nesulaikomas buvo Deivydas Čereška ( “Kauno energija”) , pelnęs pusę (10) komandos taškų.

Antrajame ketvirtyje atsigavo “Korio grupės” žaidėjai. Jų metimai vis dažniau pasiekdavo tikslą, aštrūs prasiveržimai versdavo priešininkus ne kartą pažeisti taisykles. Šeimininkams buvo pavykę išlyginti rezultatą, tačiau blogiau sužaista kėlinuko pabaiga leido svečiams išsaugoti 3-jų taškų atotrūkį. “Korio grupė” galėjo pirmauti, bet netaiklūs baudos metimai (7/12) to neleido padaryti. Taip pat koją pakišo ir prastas pataikymas iš toli. Iš 14 tritaškių metimų tikslą pasiekė vos du.

Po pertraukos svečių ekipa tarsi pasikeitė. Netaiklūs metimai ir apmaudžios klaidos buvo pagrindinė priežastis dėl kurios jų persvara greitai ištirpo. Taip pat didelę reikšmę turėjo Mariaus Antanaičio netektis, kuris dėl per didelio pražangų kiekio buvo priverstas palikti aikštelę. Šeimininkams ne tik kad pavyko pasivyti varžovus, tačiau sužaidus 8 minutes jie pirmą kartą išsiveržė į priekį – 50:48. Dviejų taškų pranašumą “Korio grupė” išlaikė ir po trijų kėlinių.

Lemiamoji rungtynių dalis tapo tikru trileriu. “Kauno energija” spurtavo 9:2 ir susigrąžino 5-ių taškų pranašumą. Abiejų ekipų gretose emocijos liejosi per kraštus. Kiekvienas teisėjo švilpukas buvo palydimas gausiais komentarais. Po vieno tokio, šeimininkų suolelis buvo nubaustas techninę pražangą, kurią taškais pavertė svečiai. Šioje rungtynių atkarpoje net penki žaidėjai paliko aikštę dėl penkių pražangų limito. Du iš “Kauno energijos”, trys iš “Korio grupės”. Sėkmingiau su savo nervais susitvarkę svečiai šventė nelengvą pergalę rezultatu 82:75. Taip jie žengė pirmąjį žingsnį pusfinalio link.

Šeimininkų treneris teisėjų darbą įvertino 8-iais balais, o “Kauno energijos” vadovas arbitrams “parašė” po 9.

Daugiausiai prie pergalės prisidėjo Skirmantas Staniulis, pelnęs 33 taškus, atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavęs 10 pražangų ( 19 naud.kfc.). 19 taškų įmetė Deivydas Čereška ( 13 naud.kfc.).

“Korio grupėje” Laimonas Zvegas surinko 15 taškų ir sugriebė 8 kamuolius ( 12 naud.kfc.). Nerijaus Griciaus sąskaitoje 14 taškų ir net 19 atkovotų kamuolių ( 29 naud.kfc.). Nerijus Paulauskas pridėjo 13 taškų ( 14 naud.kfc.).

Po rungtynių nugalėtojų treneris Deivydas Čereška teigė: “Pradžioje komanda nesusitvarkė su savo nervais, tačiau vėliau visos problemos išsisprendė ir išplėšėme sunkią pergalę”.

“Korio grupės” strategas Nerijus Jaškūnas kalbėjo: “Mūsų gretose labai trūksta traumuotų žaidėjų. Visą krūvį laiko šeši žmonės. Tuo tarpu varžovų suolelis buvo ilgesnis ir galėjo lengviau kaitalioti krepšininkus”.

"Kauno energija" antrąjį etapą pradėjo pergale (2007 vasario 14 d., trečiadienis, 21:12 val.)"Kauno Energija" iškovojo dar vieną pergalę (2006 lapkričio 24 d., penktadienis, 23:38 val.)"Kauno Energija" iškovojo nelengvą pergalę prieš "Kauno vandenis" (2007 vasario 03 d., šeštadienis, 19:56 val.)Lengva "Kauno Energijos" pergalė (2007 vasario 16 d., penktadienis, 21:45 val.)"Korio Grupė" vis sunkiau sustabdoma (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 12:48 val.)Nepavykęs "Kauno energetikos remonto" revanšas (2007 sausio 12 d., penktadienis, 22:49 val.)"Korio grupė" tvirtai kyla aukštyn (2007 sausio 14 d., sekmadienis, 13:23 val.)"Kauno autobusai" - "Įmonių" lygos finale (2007 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 21:37 val.)Kauno "Vandenys" atkeršijo už pernykštį pralaimėjimą (2006 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 20:36 val.)"Kauno autobusai" išlygino serijos rezultatą (2007 kovo 26 d., pirmadienis, 23:34 val.)