E UNITED vs PUSKARININKIŲ MOKYKLA (62:67)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 07 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno kolegijos kraštotvarkos fakultetas, Mokslo g. 2, Mastaičiai LT-53313

Antroji "Puskarininkių mokyklos" pergalė šiame sezone

"E United" lyderio Jono Davidonio pastangų neužteko pergalei pasiekti
2006 lapkričio 07 d., Antradienis, 23:01 val., peržiūros: 4255
Šį antradienio vakarą "Įmonių" lygos rungtynėse susikovė dvi viena kitos vertos komandos komandos – "E United" savoje aikštėje priėmė svečius – "Puskarininkių Mokyklą". Galingai sužaidę trečiajį kėlinį pergalę, šioje atkaklioje dvikovoje, rezultatu 62:67 iškovojo svečiai.

Susitikimas prasidėjo abiejų komandų klaidomis, bet žaidėjai netruko apsiprasti su aikšte ir varžovais bei ėmė rinkti taškus. "Puskarininkių Mokykla" savo atakas stengdavosi baigti metimais iš artimų distancijų, tuo tarpu "E United" labiau pasitikėjo savo toliašaude artilerija ir pagrinde tritaškių dėka po truputį didino savo pranašumą. Svečių ekipos žaidėjas Vilmantas Maselskas paskutinę pirmojo ketvirčio sekundę pataikęs tritaškį iš sunkios padėties kiek aptirpdė savo komandos taškų deficitą ir po pirmųjų dešimties minučių skirtumas buvo 9 taškai – 22:13.

Antrajame kėlinyje vyko gana chaotiškas žaidmas, žaidėjams atakuojant krepšį kamuolys neretai net neliesdavo lanko. Iki kėlinio vidurio aikštėje vyko apylygė kova, tačiau antrajam ketvirčiui įpusėjus "Puskarininkių Mokykla" tarsi įjungė aukštesnę pavarą ir vis mažino skirtumą. Po dviejų kėlinių svečiai atsilikinėjo vos vienu tašku – 33:32.

Ir po pertraukos puskarininkiai laikė žaidimo vadžias savo rankose bei po ilgos pertraukos persvėrė susitikimo rezultatą savo naudai. "E United" ekipai niekaip nepavyko rasti savojo žaidimo, tuo tarpu varžovai vis tolo. Šeimininkams sunkiai sekėsi stabdyti galingus svečių priekinės linijos žaidėjus. Prieš paskutinįjį rungtynių ketvirtį "Puskarininkių Mokykla" pirmavo jau 13 taškų – 40:53.

Nuo pat ketvirtojo kėlinio pradžios aikštės šeimininkai sukilo į lemiamą šturmą ir spurtavo 6:0, bet dažnos klaidos neleido jiems pernelyg prisivyti savo priešininkų. Svečiai visą kėlinuką sugebėjo išlaikyti kelių taškų pranašumą. Iki susitikimo pabaigos likus apie minutei "E United" dar bandė gelbėti rungtynes spausdami ir bauduodami varžovus, bet puskarininkiai atsilaikė ir šventė antrąją pergalę šį sezoną rezultatu 62:67.

Po rungtynių pakalbintas žaidžiantysis nugalėtojų ekipos treneris Romualdas Gečionis nebuvo patenkintas savo komandos žaidimu. Pasak trenerio persilaužimą antroj dvikovos pusėj lėmė suaktyvėjusi "Puskarininkių Mokyklos" gynyba ir greitesnis puolimas dėl kurio varžovai nespėdavo grįžti į gynybą.

"E United" gretose naudingiausias buvo Jonas Davidonis atlikęs dvigubą dublį – 22 taškai ir 11 išprovokuotų pražangų, taip pat šis žaidėjas net 9 kartus "pavogė" kamuolį į varžovų. Tomo Ramanausko sąskaitoje po rungtynių buvo 13 taškų.

Neabejotinas "Puskarininkių Mokyklos" lyderis buvo Andrius Grigaravičius atlikęs trigubą dublį – 33 taškai, 10 atkovotų kamuolių bei 11 išprovokuotų pražangų. Giedrius Paškevičius šiose rungtynėse pelnė 13 taškų.
"Puskarininkių mokykla" nugalėjo grupės autsaiderius (2006 lapkričio 20 d., pirmadienis, 21:19 val.)"Autrolis" turėjo pripažinti "Puskarininkių mokyklos" pranašumą (2007 vasario 24 d., šeštadienis, 17:31 val.)Dar vienas tritaškių konkursas baigėsi "Puskarininkių Mokyklos" pergale (2006 gruodžio 18 d., pirmadienis, 20:34 val.)Sunki "a1 Alternatyvos" pergalė (2007 vasario 28 d., trečiadienis, 20:58 val.)"Šilduva" neatsilaikė prieš "Puskarininkių mokyklą" (2006 spalio 30 d., pirmadienis, 21:12 val.)Istorinė "Šilduvos" pergalė sezono pradžioje (2006 spalio 27 d., penktadienis, 20:33 val.)„Puskarininkių mokykla“ pralaimėjo per 3 minutes (2007 sausio 16 d., antradienis, 21:36 val.)Įspūdinga "E United" pergalė (2007 kovo 02 d., penktadienis, 23:08 val.)Sensacinga pirmoji "E United" pergalė prieš vienus iš turnyro favoritų (2006 gruodžio 05 d., antradienis, 21:29 val.)Sustiprėjusi "E United" iškovojo 2-ąją pergalę iš eilės (2006 gruodžio 12 d., antradienis, 20:53 val.)