ELEKTROMONTUOTOJAS vs LVA - LVV PREPARATŲ INSPEKTORIAI (57:67)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 25 d., Ketvirtadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"LVA - LVV Preparatų Inspektoriai" skinasi kelią į atkrintamąsias varžybas

Ąžuolas valdo...
2007 sausio 25 d., Ketvirtadienis, 21:37 val., peržiūros: 2857
Šį ketvirtadienio vakarą "Įmonių" lygos B pogrupyje "Elektromontuotojas" savoje aikštėje priėmė "LVA – LVV Preparatų Inspektorius". Galingai sužaidę antrąjį ketvirtį svečiai jo metu susikrovė apčiuopiamą pranašumą ir jį išlaikę iki dvikovos pabaigos šventė pergalę rezultatu 57:67.

Nuo susitikimo pradžios aikštėje vyravo greitas žaidimo tempas bei atkakli kova. Pirmąsias minutes kiek sėkmingiau rungtyniavo aikštės šeimininkai sugebėję įgyti kelių taškų pranašumą. Visgi pirmojo ketvirčio pabaigoje įsižaidė ir inspektoriai, kurie surengę nedidelį spurtą 8:2 po pirmųjų dešimties minučių turėjo minimalią persvarą – 15:16.

Antrasis ketvirtis prasidėjo dviem svečių ekipos žaidėjo Vaido Babrausko tritaškiais. "LVA – LVV Preparatų Inspektoriai" ir toliau atakas grindė tolimais metimais ir pamažu tolo nuo varžovų. "Elektromontuojo" krepšininkai dažnai strigdavo priešininkų gynyboje ir sunkiai rinko taškus. Pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 28:40.

Po pertraukos rungtynių tempas kiek sumažėjo, žaidimas išsilygino, skirtumas nei augo nei mažėjo. Dauguma abiejų komandų krepšininkų metimų skriedavo pro šalį ir po trečiojo, nerezultatyvaus ketvirčio ekipas skyrė 14 taškų – 40:54.

Paskutinysis kėlinukas prasidėjo 6 "sausais" šeimininkų taškais. Inspektoriai suskubo prašyti minutės pertraukėlės, kurios metu sustygavę savo žaidimą nebeleido varžovams toliau mažinti deficito. Kad ir kaip "Elektromontuotojo" žaidėjai besistengė, jiems niekaip nepavyko pakreipti susitikimo sau naudinga linkme. "LVA – LVV Preparatų Inspektoriai" išlaikė susikrautą pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 57:67.

Po dvikovos nugalėtojų ekipos žaidėjai pakeisdami vienas kitą kalbėjo, kad pavyko išmontuoti elektromontuotoją. Krepšininkai buvo nepatenkinti slidžia sale, o kaip vieną pagrindinių pergalės priežasčių įvardino tai, kad priešininkai supykdė Donatą Petrauską, kuris žaidė labai užsivedęs.

"Elektromontuotojo" gretose rezultatyviausias buvo Aurimas Tamošiūnas pelnęs 16 taškų, 15 įmetė Marius Jacevičius.

"LVA – LVV Preparatų Inspektoriai" ekipoje dvigubą dublį atliko Donatas Petrauskas – 18 taškų, 11 atkovotų kamuolių. Taip pat 18 taškų surinko ir Tomas Rekstys (8 išprovokuotos pražangos). 13 taškų savo sąskaitoje po rungtynių turėjo Vaidas Babrauskas.

"Elektromontuotojas" dvikovos teisėjams Povilui Čižauskui bei Pauliui Klimavičiui skyrė po 9 balus,
"LVA – LVV Preparatų Inspektoriai" atitinkamai 8 bei 6.
Triuškinanti "LVA - LVV Preparatų Inspektorių" pergalė įmonių lygoje (2006 lapkričio 18 d., šeštadienis, 16:44 val.)Pergalė "LVA - LVV preparatų inspektoriams" išsprūdo paskutinėmis sekundėmis (2007 vasario 18 d., sekmadienis, 19:54 val.)Nerezultatyviose rungtynėse stipresni buvo "LVA - LVV Preparatų Inspektoriai" (2006 gruodžio 15 d., penktadienis, 21:25 val.)„LVA-LVV Preparatų inspektoriai“ išsiskyrė ne tik žaidimu, bet ir šou elementais (2006 gruodžio 03 d., sekmadienis, 19:04 val.)"iV Internetas visiems" tik po atkaklios kovos nusileido "LVA - LVV Preparatų inspektoriams" (2006 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:31 val.)"E United" sėkmingai pradėjo antrąjį etapą (2007 vasario 20 d., antradienis, 21:24 val.)"ESS" pateko į kitą etapą (2007 kovo 06 d., antradienis, 20:04 val.)"Elektromontuotojas" pratęsimo metu išplėšė pergalę (2007 vasario 01 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)"Kauno energetikos remontas" antrąjį etapą pradėjo pergalę (2007 vasario 09 d., penktadienis, 22:12 val.)"Elektromontuotojas" tęsia pergalių seriją (2006 gruodžio 06 d., trečiadienis, 21:12 val.)