KAUNO ENERGETIKOS REMONTAS vs ELEKTROMONTUOTOJAS (75:52)KĮKL » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2007 vasario 09 d., Penktadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija, Pramonės pr. 22, Kaunas LT-50387

"Kauno energetikos remontas" antrąjį etapą pradėjo pergalę

Jonas Paužuolis kietai kovoja su Andriumi Budvyčiu
2007 vasario 09 d., Penktadienis, 22:12 val., peržiūros: 3954

Šį vakarą (02.09), Kauno kolegijoje susitiko vietos "Kauno energetikos remonto" ir "Elektromontuotojo" komandos. Pergalę, įtikinamu rezultatu 75:52, iškovojo šeimininkai - "KER" krepšininkai, taip sėkmingai startavę antrajame ture.

Rungtynių pradžioje abiejų komandų žaidėjai buvo susikaustę. Šaltis tvyrojęs sporto salėje darė savo. Dažnas metimas skriejo pro šalį. Po pirmojo kėlinuko 13:11 pirmavo šeimininkai.

Antrajame kėlinuke išryškėjo „KER“ komandos pranašumas. Jų persvara po truputį pradėjo didėti. Sėkmingai gindamiesi šeimininkai prieš ilgąją pertrauką jau turėjo dešimties taškų atotrūkį.

Po pertraukos žaidimas nė kiek nepasikeitė. Ir toliau svečiai niekaip negalėjo pasipriešinti varžovams, kurie net nemanė sustoti. „Elektromontuotojo“ žaidėjai neturėjo jokių ginklų prieš galingą priešininkų gynybą. Prieš ketvirtąjį ketvirtį komandas skyrė 16 taškų.

Paskutinė rungtynių dalis tapo Jono Paužuolio („KER“) pasirodymu. Jis vienas draskė svečių gynybos užtvaras, pelnęs 14 iš 23 komandos taškų. „Kauno energetikos remonto“ ekipa nė kiek neatsipalaidavo ir dar labiau padidino savo persvarą. Galutinis rezultatas – 75:52 šeimininkų naudai.

„KER“ treneris teisėjams skyrė po 9 balus, o „Elektromontuotojo“ – po 7.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Jonas Paužuolis, pelnęs 25 taškus ir atkovojęs 7 kamuolius ( 32 naud.kfc.). Audrius Linkus pridėjo 19 taškų ( 12 naud.kfc.).

Svečių ekipoje Aurimas Tamošiūnas ir Andrius Budvytis atitinkamai pelnė 18 ir 11 taškų.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Audrius Linkus teigė:“Ruošėmės šiam susitikimui labai rimtai. Galvojome bus tikrai sunkiau, tačiau kaip rodo rezultatas įvyko priešingai. Smagu pradėti antrąjį ratą pergalę“.

"Kauno energetikos remontas" išplėšė ketvirtąją pergalę (2006 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:49 val.)"Kauno Energetikos Remontas" neturėjo vargo su "AKS & Nekturtas" (2007 vasario 02 d., penktadienis, 21:05 val.)Nepavykęs "Kauno energetikos remonto" revanšas (2007 sausio 12 d., penktadienis, 22:49 val.)“Kauno energetikos remontui" pirmąjai pergalei prireikė pratęsimo (2006 spalio 27 d., penktadienis, 22:38 val.)"Kauno Energetikos Remontas" nepaliko jokių vilčių "Antaro" ekipai (2006 lapkričio 10 d., penktadienis, 21:10 val.)„Kauno Energetikos Remontas“ lengvai pasiėmė antrąją pergalę „Įmonių“ lygoje (2006 spalio 30 d., pirmadienis, 21:40 val.)"KER" savo lyderiui gimtadienio proga padovanojo pergalę (2006 gruodžio 19 d., antradienis, 21:55 val.)"Elektromontuotojas" pratęsimo metu išplėšė pergalę (2007 vasario 01 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)Labai svarbi "įV Internetas visiems" pergalė (2007 sausio 24 d., trečiadienis, 23:06 val.)"Elektromontuotojas" tęsia pergalių seriją (2006 gruodžio 06 d., trečiadienis, 21:12 val.)