ELTECHA vs E UNITED (85:102)KĮKL » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2007 kovo 02 d., Penktadienis, 21:00 val. @ Vydūno vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas LT-49264

Įspūdinga "E United" pergalė

Donaldas Jankauskas "E United" lyderis
2007 kovo 02 d., Penktadienis, 23:08 val., peržiūros: 2792

Šį vakarą (03.02), "Eltecha" savo namuose žūtbūtinei kovai priėmė "E United" komandą. Po pirmojo kėlinuko šeimininkai pirmavo net 19-os taškų skirtumu, tačiau vėliau jų žaidimas tarsi subyrėjo į šipulius. Svečiai perėmė iniciatyvą ir šventė nelengvą pergalę rezultatu 102:85, kuri jiems garantavo pirmąją vietą "G" pogrupyje. "Eltechai" šis pralaimėjimas užtrenkė duris į stipriausiųjų aštuntuką.

Rungtynės prasidėjo taikliu tolimu Igno Grigaravičiaus ( „Eltecha“) metimu. Netrukus dar tris taškus pridėjo Gediminas Jeršovas ir šeimininkai pirmavo 6:0. Svečiai niekaip negalėjo sustabdyti puikiai rungtynes pradėjusių priešininkų, kurie pasižymėjo greitomis ir tiksliomis atakomis. Tiek viena, tiek kita ekipa demonstravo kietą žaidimą. Vien per pirmąjį kėlinį „Eltecha“ taisykles pažeidė 10 kartų, o „E United“ per pus mažiau. Pademonstravę gerą žaidimą puolime ir gynyboje šeimininkai po pirmųjų 10 minučių turėjo net 19 taškų pranašumą.

Atrodė, kad ir toliau „Eltecha“ sėkmingai didins savo atotrūkį, tačiau antrajame ketvirtyje viskas apsivertė aukštyn kojom. Svečiai gerokai pagerino savo žaidimą gynyboje ir neleido priešininkams lengvai pelnyti taškus. Tuo tarpu puolime „E United“ krepšininkai buvo nesulaikomi. Vienas metimas po kito pasiekė tikslą ir šeimininkų turėtą persvara pradėjo greitai tirpti, kol, galų gale, visiškai ištirpo. Prieš ilgąją pertrauką dviem taškais priekyje buvo „E United“. Nesulaikomas buvo Donaldas Jankauskas, pelnęs net 20 iš 35 komandos taškų.

Po pertraukos aikštelėje ir toliau vyravo puolimas. Komandoms sėkmingiau sekėsi pelnyti taškus nei apginti savąjį krepšį. Įsivažiavę į savo žaidimo vėžias, svečiai pradėjo tolti nuo oponentų. Jų pranašumas jautėsi ir baudos aikštelėje kovoje dėl atšokusio kamuolio. Prieš paskutiniąją rungtynių dalį šeimininkai turėjo 9-ių taškų deficitą. Pažymėtina, jog šiame ketvirtyje abi ekipos nė karto nesuklydo.

Lemiamajame kėlinyje „E United“ galutinai palaužė „Eltechos“ žaidėjus. Nors sužaidus 4-ias minutes šeimininkams dar buvo pavykę priartėti iki 4-ių taškų, tačiau vėliau pralaimėta atkarpa 15:2 palaidojo jų visas viltis pasiekti pergalę. Svečiai puikiai naudojosi oponentų daromomis pražangomis. Iš 11 baudos metimų, tikslą pasiekė 10.Galutinis rungtynių rezultatas – 102:85 „E United“ naudai.

Šeimininkų treneris teisėjų darbą įvertino 6-iais balais, o svečių strategas arbitrams skyrė po 10 balų.

Nesulaikomas nugalėtojų gretose buvo Donaldas Jankauskas, pelnęs net 45 taškus atkovojęs 10 kamuolių ir išprovokavęs 9 pražangas ( 40 naud.kfc.). 28 taškai, 10 atkovotų kaumuolių ir 9 išprovokuotos pražangos Marto Jankausko sąskaitoje ( 30 nau.kfc.).

„Eltechos“ ekipoje išsiskyrė Ignas Grigaravičius, įmetęs 32 taškus ir sugriebęs 8 kamuolius ( 40 naud.kfc.). Laimonas Garnelis ir Gediminas Jeršovas atitinkamai pelnė 23 ir 15 taškų.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Arūnas Lukoševičius teigė: „Kuo toliau, tuo įdomiau darosi. Kovos tampa atsakingesnės, žaidimas malonesnis akiai. Didesnis džiaugsmas aišku yra kai laimi“.

Šeimininkų vadovas Romas Plytnikas trumpai reziumavo: „Varžovai buvo stipresni ir tiek“.

Įspūdinga "TEO LT" pergalė (2006 lapkričio 17 d., penktadienis, 20:34 val.)Įtikinama "Eltechos" pergalė (2006 lapkričio 10 d., penktadienis, 22:37 val.)Triuškinanti "Eltechos" pergalė (2007 sausio 14 d., sekmadienis, 20:51 val.)Lengva "Kauno Energijos" pergalė (2007 vasario 16 d., penktadienis, 21:45 val.)"E United" tęsia pergalių seriją (2007 sausio 16 d., antradienis, 20:48 val.)Sustiprėjusi "E United" iškovojo 2-ąją pergalę iš eilės (2006 gruodžio 12 d., antradienis, 20:53 val.)Sensacinga pirmoji "E United" pergalė prieš vienus iš turnyro favoritų (2006 gruodžio 05 d., antradienis, 21:29 val.)Donaldo Jankausko rekordas atvedė "E United" į pergalę (2007 vasario 24 d., šeštadienis, 12:00 val.)Istorinė "Šilduvos" pergalė sezono pradžioje (2006 spalio 27 d., penktadienis, 20:33 val.)"E United" nesunkiai nugalėjo "Onramą" (2007 vasario 05 d., pirmadienis, 00:35 val.)