Plastena vs Kauno technologijos universitetas (68:61)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2018 balandžio 30 d., Pirmadienis, 19:20 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

„Plastena“ išlygino serijos rezultatą prieš „Kauno technologijos universitetą“

2018 balandžio 30 d., Pirmadienis, 20:48 val., peržiūros: 940

Antradienį A.Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos Mažosios taurės pusfinalio antrosios rungtynės, kuriose susitiko "Plastena" ir svečių teisėmis atvykę "Kauno technologijos universitetas" ( "KTU"). Pirmąjį susitikimą "KTU" ekipa po atkaklios kovos įveikė varžovus.
Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 10:8). "KTU" pasinaudojo varžovų klaidomis, kur persvėrė rezultatą į savas rankas, bet aikštelės šeimininkai toliau geriau atrodė puolime ir susigrąžino lyderio vaidmenį ( 20:18). Antrame kėlinyje "Plastenos" ekipos lyderis L.Kurtinaitis gavo ketvirtą asmeninę pražangą ( 26:19), o svečiai nesugebėjo pasinaudoti puikia proga ir sumažinti skirtumą. Šeimininkai puikiai demonstravo komandinį žaidimą, kur išsaugojo susikrautą pranašumą – 38:31.
Po ilgosios pertraukos L.Kurtinaitis smeigė du tritaškius metimus paeiliui ir komandas skyrė 10 taškų ( 46:36). Po minutės pertraukėlės ( "KTU") niekaip nesugebėjo surengti sėkmingų atakų , o "Plastena" didino pranašumą. Vis dėlto, šeimininkų lyderis gavo penktą asmeninę pražangą, kur "Plastena" atlaikė varžovų šturmą ir sugebėjo išlaikyti 8 taškų pranašumą ( 55:47). Ketvirtame kėlinyje V.Pliauga toliau tempė svečius ant pečių ( 60:52). "Plastenos" ekipoje jautėsi nuovargis, o tuo naudojosi varžovai ir mažino skirtumą ( 62:58). Likus žaisti dvi minutes "Plastena" atidavė paskutines jėgas bei išlygino serijos rezultatą – 68:61 (20:18, 18:13, 17:16, 13:14)

„Ryterna“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 16:43 val.)„Pastolinis“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 19:39 val.)„Slepikas Motor Sport Team“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 17:33 val.)„Kesko Senukai“ ketvirtajame kėlinuke įveikė „Kauno technologijos universitetas“ (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 19:26 val.)Pusfinalio starte ‒ „Kauno technologijos universiteto“ pergalė (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 18:33 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Kauno technologijos universitetas“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 18:16 val.)„Plastena“ palaužė „Celsį“ ir išlygino serijos rezultatą (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 23:10 val.)Rungtynes palaužę „Bitdefender ‒ Altacom“ susitvarkė su grupės lyderiais „Kauno technologijos universitetas“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 20:57 val.)Po atkaklios kovos „Kauno technologijos universitetas“ prasibrovė į pusfinalį (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:41 val.)V. Pliauga ištempė „Kauno technologijos universitetą“ į Įmonių lygos Mažosios taurės pusfinalį (2018 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 23:33 val.)