Ryterna vs RVG baldai (90:99)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 kovo 28 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

M. Gailiūnas nukalė „RVG baldams“ pergalę prieš „Ryterną“

2018 kovo 28 d., Trečiadienis, 23:27 val., peržiūros: 1268

Kovo 28 d., Trečiadienį, „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos KKL įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių ketvirtfinalio pirmosios serijos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Ryterna“ ir svečių teisėmis žaidę „RVG Baldai“.
Rungtynės iškart prasidėjo itin aktyviai, abi komandos demonstravo aukštą žaidimo tempą ir rezultatyvumą. Nuo pat susitikimo pradžios svečia bandė diktuoti savo sąlygas ir įpusėjus ketvirčui jie jau turėjo penkių taškų persvarą (9:14). Netrukus svečiai į puolimo arseną įtraukė ir tolimus metimus, bei laimėję sausą atkarpą 10:0 dar pirmąjame kėlinuke įgijo solidų pranašumą (9:24). Šeimninkai kėlinio pabaigoje spėjo atsigauti po šalto dušo, tačiau ženkliai persvaros sumažinti nepavyko – 16:28. Antrasis ketvirtis prasidėjo keliomis iš eilės rezultatyviomis „Ryternos“ atakomis, bet netrukus taškus rinkti pradėjo ir svečiai, kurie vedami M. Gailiūno netrukus atstatė dviženklį pranašumą ir įpusėjus kėliniui susigrąžinti keturiolikos taškų persvarą (28:42). Antroje kėlinio dalyje abi komandos savo puolimą grindė daugiausia toliamais metimais, o jie šiek tiek geriau krito šeimininkams, kurie po dviejų kelinių atsilikėjo jau tik vienženkliu skirtumu – 44:53.

Po po pertraukos „RVG baldų“ komanda ir toliau laikė žaidimo kontrolę savo rankose išlaikydami dviženklį pranašumą, tačiau įpusėjus kėliniui „Ryternos“ krepšininkai pradėjo rinkti taškus iš baudos aikštelės ir tai pasiteisino – jų deficitas po truputį pradėjo tirpti, o likus žaisti pusantros minutės po keturių iš eilės G. Rinkevičiaus taškų komandas skyrė tik trys taškai (66:69). Tačiau netrukus eilinį tritaškį pataikė M.Gailiūnas, dvitaškį pridėjo E.Leskauskas ir po trijų kėlinių priekyje šešiais taškais tebebuvo svečių komanda – 68:74. Ketvirtojo kėlinio pradžioje komandos žaidė apylygiai ir rezultatas ženkliai nekito. Sužaidus beveik keturias minutes dukart iš toli pasižymėjo M.Gailiūnas, dar vieną pridėjo J.Tumpa ir komandas vėl skyrė dviženklis skirtumas (73:83). Šeimininkai norėdami kuo greičiau pasivyti varžovus pradėjo trumpinti atakas ir tai daryti jiems sekėsi gana sėkmingai, bet skylėta šeimininkų gynyba buvo subombarduota iš toli. „RVG baldų“ komanda per kėlinuką nepataikė nei vieno dvitaškio, tačiau sumetė net septynis tolimus metimus ir iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu – 90:99 (16:28, 28:25, 24:21, 22:25). Serijoje iki dviejų pergalių „RVG baldai“ išsiveržė į priekį 1:0.

„RVG baldai“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Plastena“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 20:46 val.)Kieta gynyba bei M. Gailiūno tritaškiai leido „RVG baldams“ įveikti „SD Rangą“ (2018 kovo 16 d., penktadienis, 00:13 val.)Lentelės kaimynų dvikovoje ‒ 44 V. Vėlaičio taškai, nukalę „ASS & Endress + Hauser“ ekipai pergalę prieš „RVG baldus“ (2018 kovo 06 d., antradienis, 22:24 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „RVG Baldai“ nugalėjo „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 21:34 val.)„Ryterna“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 16:43 val.)„RVG Baldai“ įrodė savo pranašumą prieš „Coca-Cola“ krepšininkus (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 21:22 val.)„RVG baldai“ be didesnio pasipriešinimo susitvarkė su „Ulmu“ (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Coca-Cola“ (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 19:37 val.)Nepralaimėjusių komandų dvikovoje „Slepikas Motorsport“ įveikė „Ryterną“ (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:02 val.)„Artstone“ po atkaklios kovos palaužė „RVG Baldų“ ekipą (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 23:39 val.)