Arena Biliards vs Kauno Rami (75:68)Kauno Mero taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 rugsėjo 30 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Visas rungtynes atsilikinėjusi „Arena Biliards“ išplėšė pergalę iš „Kauno Rami“ rankų

2019 rugsėjo 30 d., Pirmadienis, 21:37 val., peržiūros: 628

Kauno „Mero“ taurės 2019 A pogrupio varžybose susitiko dvi ekipos dar nepatyrusios pergalės džiaugsmo – „Arena Biliards“ (0-3) ir „Kauno Rami“ (0-2).

Rungtynių pradžioje „Kauno Rami“ krepšininko G. Mikėno rezultatyvus žaidimas leido svečiams iškart nutolti 5:13. Š. Petraičiui pridėjus kelis metimus, „Kauno Rami“ padidino pranašumą iki dviženklio, bet kėlinio pabaigoje V.Navickas keliais tiksliais metimais aptirpdė svečių persvarą iki penkių taškų – 19:24.

Antrasis kėlinukas prasidėjo dviem tiksliais G. Džiaugio tolimais šūviais, kurie vėl leido „Kauno Rami“ ekipai įgyti dviženklę persvarą. Antroje kėlinuko pusėje kiek atsigavo „Arena Biliards“ ekipos puolimas, kas leido šeimininkams kiek priartėti – 32:38 po dviejų kėlinukų.

Trečiajame kėlinuke svečiai iškart atstatė dviženklį pranašumą ir jam įpusėjus pirmavo 36:46. Bet tada D.Karauskas įsegė du tolimus metimus ir „Arena Biliards“ grįžo į kovą – 50:53. Trijų taškų trapią persvarą „Kauno Rami“ išlaikė iki kėlinio pabaigos – 54:57.

Lemiamame kėlinyje užvirė tikra kova dėl pirmosios pergalės šiame sezone – D. Daugininko metimai leido šeimininkams išsiveržti į priekį 65:60. Visgi, Š.Petraitis ir G.Džiaugys tolimais metimais išlygino rezultatą 68:68, tačiau rungtynių pabaigą 7:0 laimėjo šeimininkai, taip iškovodami pirmąją pergalę turnyre. Galutinis susitikimo rezultatas 75:68 (19:24, 13:14, 22:19, 21:11).

Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Omega“ įveikė „Arena Biliards“ (2019 spalio 10 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)Gyčio Slapšio metimas išplėšė pergalę „Laipsniams“ (2019 rugsėjo 25 d., trečiadienis, 23:09 val.)„Coca-Cola“ įveikė „Kauno Rami“ ir paliko pastaruosius be pergalių (2019 spalio 02 d., trečiadienis, 20:20 val.)„Laipsniai“ gana nelengvai palaužė „Kauno Rami“ (2019 rugsėjo 20 d., penktadienis, 06:40 val.)Kauno Mero taurės 2019 turnyro starte „GZP“ nelengvai palaužė „Arena Biliards“ ekipą (2019 rugsėjo 18 d., trečiadienis, 20:38 val.)„Coca-cola“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė „Arena Biliards“ krepšininkus (2019 rugsėjo 22 d., sekmadienis, 21:14 val.)„GZP“ pasiekė triuškinamą pergalę (2019 rugsėjo 25 d., trečiadienis, 22:54 val.)