GZP vs Arena Biliards (81:64)Kauno Mero taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 rugsėjo 18 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Kauno Mero taurės 2019 turnyro starte „GZP“ nelengvai palaužė „Arena Biliards“ ekipą

2019 rugsėjo 18 d., Trečiadienis, 20:38 val., peržiūros: 852

Kauno Mero taurės 2019 turnyrą atidarė „GZP“ ir „Arena Biliards“ ekipų dvikova.

Kaip ir įprasta pirmoms sezono rungtynėms, susitikimas prasidėjo su galybe netikslių metimų, o įpusėjus pirmam kėlinukui rezultatas buvo vos 4:4. Visgi, antroje kėlinio pusėje abiejų ekipų puolimas kiek atsigavo ir po M. Stankevičiaus tikslių metimų „GZP“ pirmavo 16:14.

Antrame kėlinuke ir toliau aikštelėje vyko lygi kova, o įpusėjus susitikimui tą pačią dviejų taškų persvarą turėjo „GZP“ – 30:28.

Trečiojo kėlinio pradžioje kiek užbuksavusiu ekipos puolimu pasinaudoję „GZP“ krepšininkai įgijo dviženklę persvarą 40:29. Visgi, daugiausia V. Navicko pastangų dėka rezultatas buvo išlygintas 44:44. Bet tada sekė aštuoni paeiliui J. Pilecko taškai, kurie leido „GZP“ vėl nutolti – 56:44.

Ketvirtajame kėlinyje ir toliau tęsėsi puiki „GZP“ ekipos atkarpa (18:0 nuo trečio kėlinio devintos minutės). Rungtynių pabaigoje susitikimą dėjimu papuošė D. Bertulio dėjimas, o „GZP“ rungtynes laimėjo rezultatu 81:64 (16:14, 14:14, 26:16, 25:20).

Permainingoje kovoje „GZP“ įveikė „Coca ‒ Cola“ ekipą (2019 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 21:37 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Omega“ įveikė „Arena Biliards“ (2019 spalio 10 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)„Coca-cola“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė „Arena Biliards“ krepšininkus (2019 rugsėjo 22 d., sekmadienis, 21:14 val.)Pratęsimo pareikalavusioje dvikovoje : „GZP“ komandos pergalė prieš „Laipsniai“ krepšininkus (2019 rugsėjo 24 d., antradienis, 14:51 val.)Visas rungtynes atsilikinėjusi „Arena Biliards“ išplėšė pergalę iš „Kauno Rami“ rankų (2019 rugsėjo 30 d., pirmadienis, 21:37 val.)Emocingame mače dramatiška „GZP“ pergalė Mero taurės pusfinalyje prieš „Hidraulinės sistemos“ (2019 spalio 22 d., antradienis, 23:17 val.)„GZP“ pasiekė triuškinamą pergalę (2019 rugsėjo 25 d., trečiadienis, 22:54 val.)Lengva „GZP“ pergalė ketvirtfinalyje paženklinta galingais P. Maciulevičiaus dėjimais (2019 spalio 08 d., antradienis, 21:46 val.)Gyčio Slapšio metimas išplėšė pergalę „Laipsniams“ (2019 rugsėjo 25 d., trečiadienis, 23:09 val.)„Kauno TPMC“ įveikė „GZP“ ekipą ir išsaugojo Kauno Mero Didžiąją taurę (2019 spalio 26 d., šeštadienis, 19:47 val.)