Coca-Cola vs Alytaus „Vakarai“ (83:65)Kauno Mero taurė 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 spalio 13 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Puikus ketvirtasis kėlinys leido „Coca ‒ Cola“ komandai nukauti Alytaus „Vakarų“ komandą

2019 spalio 13 d., Sekmadienis, 21:50 val., peržiūros: 893

Sekmadienio vakarą Kauno kolegijos mažojoje salėje vyko Kauno Mero taurės 2019 Mažosios taurės ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Coca – Cola“ su svečiais – Alytaus „Vakarai“ komanda. Didžiąją rungtynių dalį komandos žengė greta. Vis dėl to lemiamu tapo paskutinysis ketvirtis, kurį net 15 taškų persvarą laimėję šeimininkai užsitikrino vietą Mažosios taurės finaliniame ketverte.

Pirmasis ketvirtis vyko taškas į tašką. Abi komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis. Sužaidus pusę ketvirčio laiko svečiams pavyko surengti spurtą 9:0 ir pabėgti į priekį 6 taškais (9:15). Visgi tai truko neilgai. „Coca – Cola“ greit rado atsakymą į gerą Alytaus „Vakarų“ atkarpą. 7:0 ketvirčio pabaiga leido šeimininkams po pirmųjų 10 minučių jau būti priekyje – 16:15.

Antrajame ketvirtyje gerą žaidimo atkarpą tęsė šeimininkai. Jie sugebėjo susikrauti 8 taškų pranašumą sužaidus 5 minutes. „Coca – Cola“ galėjo dar labiau nutolti, tačiau net 6 netaiklios baudos jiems to padaryti neleido. Ketvirčio pabaigoje du iš eilės tolimi M. Šmigelsko tritaškiai sukrovė šeimininkams 8 taškų persvarą prieš ilgąją pertrauką (37:28).

Trečiajame ketvirtyje Alytaus „Vakarai“ pataikė 4 tritaškius iš eilės, kurie leido jiems kvėpuoti šeimininkams į nugarą. 2 iš 4 tritaškių pataikė puikias rungtynes sužaidęs D.Šiumbrys, kuris tempė savo komandą į priekį visą mačą. Truputį strigti pradėję šeimininkai klydo gynyboje ir kiek paleido žaidimo kontrolę. Tuo pasinaudoję Alytaus „Vakarai“ sumažino savo atsilikimą iki 3 taškų – 51:48.

Paskutiniajame ketvirtyje tiesiog užsikūrė šeimininkų žaidėjas M.Šmigelskas. Jis per kėlinį surinko net 19 taškų iš komandos 32. Pataikęs net 5 tritaškius varė varžovus į neviltį ir neleido rasti atsako į ši puikų žaidėjo pasirodymą. Ketvirčio viduryje komandas jau skyrė 17 taškų. Svečiams nebepavyko kilti į lemiamą spurtą ir teko pripažinti varžovų pergalę rezultatu 83:65.

Antroje rungtynių pusėje „Omegos“ ekipa į veikė Alytaus „Vakarus“ (2019 rugsėjo 23 d., pirmadienis, 20:52 val.)Permainingoje kovoje „GZP“ įveikė „Coca ‒ Cola“ ekipą (2019 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Žaliakalnis“ įveikė Alytaus „Vakarai“ (2019 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 18:58 val.)Po atkaklios kovos Alytaus „Vakarai“ įveikė „UNO“ ekipą (2019 rugsėjo 26 d., ketvirtadienis, 09:11 val.)„Laipsniai“ palaužė „Coca-Cola“ kovoje dėl vietos Didžiosios taurės atkrintamosiose (2019 spalio 06 d., sekmadienis, 20:22 val.)„Coca-Cola“ ‒ pirmoji Kauno Mero Mažosios taurės 2019 finalo dalyvė (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 20:37 val.)„Coca-Cola“ įveikė „Kauno Rami“ ir paliko pastaruosius be pergalių (2019 spalio 02 d., trečiadienis, 20:20 val.)„Coca-cola“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė „Arena Biliards“ krepšininkus (2019 rugsėjo 22 d., sekmadienis, 21:14 val.)BC „Boom“ laimėjo „Mažosios“ taurės finalą (2019 spalio 26 d., šeštadienis, 15:34 val.)„Tie geresni“ antroje rungtynių pusėje įveikė svečius iš Alytaus (2019 spalio 02 d., trečiadienis, 21:47 val.)