Omega vs KM „Žalgiris“ (96:101)Kauno Mero taurė 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Mažasis finalas
2019 spalio 26 d., Šeštadienis, 12:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

KM „Žalgiris“ iškovojo „Mažosios“ taurės bronzą

2019 spalio 26 d., Šeštadienis, 14:06 val., peržiūros: 750

Spalio 26 dieną, 12:00 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko Kauno Mero taurės 2019 („Mažosios“ taurės) komandos „Omega“ ir KM „Žalgiris“. Ekipos stojo žaisti mažojo finalo rungtynių dėl bronzinių apdovanojimų. Beveik visas rungtynes dviženklį pranašumą turėję KM „Žalgiris“ krepšininkai iššvaistė persvarą, o komandoms prireikė žaisti ir pratęsimą. Per papildomą laiką nesulaikomai KM „Žalgiris“ gretose žaidęs J.Sirtautas padėjo savo komandai laimėti rungtynes 96:101 (19:23, 22:29, 22:17, 27:21, 6:11).

Susitikimą kiek tiksliau pradėjo KM „Žalgiris“ krepšininkai, kurie sėkmingai išnaudojo tolimus metimus ir dar pirmojo kėlinuko metu nutolo per dviženklį atstumą. Po prasto starto pagaliau išsijudino ir „Omega“, komanda visiškai panaikino turėtą deficitą ir viskas prasidėjo iš naujo. KM „Žalgiris“ ir toliau savo žaidimą suko aplink tritaškio liniją, o sumetus seriją tritaškių komanda vėl pabėgo tolyn. Ilgoji pertrauka prasidėjo KM „Žalgiris“ pirmaujant rezultatu 41:52.

Amtroje rungtynių dalyje skirtumas ilgą laiką išsilaikė dviženklis, tačiau ketvirtame kėlinuke „Omega“ pradėjo rodyti gyvybės ženklus, galiausiai J. Keršio vedama ekipa sugebėjo atsitiesti ir paskutinėmis akimirkomis išlygino rezultatą, bei išplėšė pratęsimą 90:90.

Papildomi laiko metu KM „Žalgiris“ surado savo lyderį, visus 11 pratęsimo taškų surinkęs Jonas Sirtautas leido savo komandai iškovoti pergalę ir tuo pačiu tapo naudingiausiu susitikimo žaidėju. Rungtynės baigėsi rezultatu 96:101.

KM „Žalgiris“ užtikrintai nugalėjo „Gemavila“ krepšininkus (2019 spalio 10 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė Birštono SC ‒ „Olimpas“ (2019 spalio 03 d., ketvirtadienis, 20:44 val.)„Coca-Cola“ ‒ pirmoji Kauno Mero Mažosios taurės 2019 finalo dalyvė (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 20:37 val.)„UNO“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Omegos“ ekipą (2019 spalio 02 d., trečiadienis, 22:10 val.)BC „Boom“ užtikrintai įveikė „Omegą“ ir žengia į Kauno Mero taurės 2019 finalą (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 20:32 val.)Po atkaklios kovos „Tie geresni“ įveikė „Omegos“ ekipą (2019 rugsėjo 30 d., pirmadienis, 20:47 val.)„Hidraulinės sistemos“ pranoko KM „Žalgiris“ krepšininkus (2019 rugsėjo 26 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„ICE“ atkaklioje kovoje įveikė KM „Žalgiris“ krepšininkus (2019 rugsėjo 23 d., pirmadienis, 22:18 val.)Kauno „Mero“ taurėje: „Omegos“ komandos pergalė prieš „Žaliakalnis“ krepšininkus (2019 rugsėjo 25 d., trečiadienis, 22:16 val.)Antroje rungtynių pusėje „Omegos“ ekipa į veikė Alytaus „Vakarus“ (2019 rugsėjo 23 d., pirmadienis, 20:52 val.)