ICE vs Birštono SC – „Olimpas“ (71:66)Kauno Mero taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 02 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus progimnazija, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„ICE“ po sėkmingai sužaisto ketvirto kėlinio palaužė Birštono SC – „Olimpą“

2019 spalio 02 d., Trečiadienis, 21:43 val., peržiūros: 786

Trečiadienį, spalio 2 d., „ICE“ (1-1) ekipa namuose priėmė svečius iš Birštono – SC – „Olimpas“ (1-0) krepšininkus.

Rungtynes „ICE“ pradėjo spurtuodami ir po D. Zdančiaus tritaškio pirmavo 9:1. Visgi, Birštono SC – „Olimpas“ labai greitai atsigavo po šalto dušo ir ne tik pasivijo varžovus, bet ir po pirmo kėlinuko pirmavo 19:22.

Antrojo kėlinuko pradžioje svečių puolimas užstrigo, kuo pasinaudoję „ICE“ krepšininkai perėmė iniciatyvą ir įpusėjus kėlinukui buvo priekyje 29:25. Antroje kėlinuko pusėje žaidimas apsilygino ir antrasis ketvirtis baigėsi minimaliu šeimininkų pranašumu 37:36.

Trečiajame kėlinuke svečių krepšininkas M.Seilius pataikė keturis tolimus metimus paeiliui, kurie leido svečiams iš Birštono išsiveržti į priekį 51:56.

Lemiamas kėlinys susiklostė itin dramatiškai. M. Vaišvilos du tolimi metimai išlygino rungtynių rezultatą 66:66, svečių krepšininkas T.Miliūnas prametė du baudų metimus, o kitoje pusėje T.Vencius pataikė iš po krepšio, šaltakraujiškai baudų metimus pataikė D.Zdančius ir T.Vencius bei „ICE“ triumfavo šiame susitikime. Galutinis susitikimo rezultatas 71:66 (19:22, 18:14, 14:20, 20:10).

KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė Birštono SC ‒ „Olimpas“ (2019 spalio 03 d., ketvirtadienis, 20:44 val.)Visas rungtynes pirmavę BC „Boom“ įveikė Birštono SC – „Olimpas“ (2019 spalio 13 d., sekmadienis, 21:45 val.)„ICE“ penketukas susitvarkė su Elektrėnų „Pastolinio“ pasipriešinimu (2019 spalio 06 d., sekmadienis, 16:19 val.)Atkakliose rungtynėse triumfavo Birštono SC „Olimpas (2019 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 16:30 val.)„Hidraulinės sistemos“ gana nelengvai įveikė svečius iš Birštono (2019 spalio 06 d., sekmadienis, 18:20 val.)„ICE“ atkaklioje kovoje įveikė KM „Žalgiris“ krepšininkus (2019 rugsėjo 23 d., pirmadienis, 22:18 val.)„ICE“ turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ ekipos pranašumą (2019 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 18:34 val.)Antroje rungtynių pusėje„KTPMC“ įrodė pranašumą prieš „ICE“ ekipą (2019 spalio 10 d., ketvirtadienis, 20:17 val.)