Omega vs Žaliakalnis (77:72)Kauno Mero taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 rugsėjo 25 d., Trečiadienis, 19:15 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Kauno „Mero“ taurėje: „Omegos“ komandos pergalė prieš „Žaliakalnis“ krepšininkus

2019 rugsėjo 25 d., Trečiadienis, 22:16 val., peržiūros: 675

Trečiadienį, rugsėjo 25 dieną ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Kauno „Mero“ taurės „B“ pogrupio rungtynės tarp šeimininkų „Omega“ ir svečių „Žaliakalnis“. Didesnę koncentraciją rungtynių gale parodę šeimininkai, šventė pergalę, rezultatu: 77:72 (18:18, 17:21, 17:9, 25:24).

Pirmas kėlinys prasidėjo apyligiai, abejos komandos keitėsi sėkmingais metimais tiek iš dvitaškio, tiek iš tritaškio zonos. Antrajame kėlinyje geriau sekėsi „Žaliakalnis“ krepšininkams. Geras M. Sinkevičiaus žaidimas leido svečiams po dviejų kėlinių turėti keturių taškų persvarą (35:39).

Antroje rungtynių pusėje taip pat vyko įnirtinga kova. Nei viena komanda nenorėjo pralaimėti. Puikus T. Baumilos ir E. Bardausko žaidimas leido šeimininkams sužaisti gerą atkarpą ir po trijų kėlinių turėti keturių taškų pranašumą (52:48). Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai išlaikė trapią persvarą bei šventė pergalę, rezultatu: 77:72.

Antroje rungtynių pusėje „Omegos“ ekipa į veikė Alytaus „Vakarus“ (2019 rugsėjo 23 d., pirmadienis, 20:52 val.)Po atkaklios kovos „Tie geresni“ įveikė „Omegos“ ekipą (2019 rugsėjo 30 d., pirmadienis, 20:47 val.)BC „Boom“ užtikrintai įveikė „Omegą“ ir žengia į Kauno Mero taurės 2019 finalą (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 20:32 val.)„UNO“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Omegos“ ekipą (2019 spalio 02 d., trečiadienis, 22:10 val.)„Žaliakalnis” tik po pratęsimo iškovojo pergalę (2019 rugsėjo 22 d., sekmadienis, 21:39 val.)„Žaliakalnis“ įveikė Alytaus „Vakarai“ (2019 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 18:58 val.)„Žaliakalnis“ ketvirtfinalyje nusiledo „Laipsniai“ komandai (70:87) (2019 spalio 13 d., sekmadienis, 20:01 val.)KM „Žalgiris“ iškovojo „Mažosios“ taurės bronzą (2019 spalio 26 d., šeštadienis, 14:06 val.)Žaliakalnis tik paskutinių sekundžių metu sugebėjo palaužti UNO krepšininkus (2019 spalio 06 d., sekmadienis, 20:31 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Omega“ įveikė „Arena Biliards“ (2019 spalio 10 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)