KM „Žalgiris“ vs Gemavila (91:81)Kauno Mero taurė 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 spalio 10 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ užtikrintai nugalėjo „Gemavila“ krepšininkus

2019 spalio 10 d., Ketvirtadienis, 21:47 val., peržiūros: 610

Ketvirtadienio vakarą krepšinio mokykloje „Žalgiris“ vyko Kauno Mero taurės Mažosios taurės ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę KM „Žalgiris“ su svečiais – „Gemavila“ krepšininkais. Beveik visą laiką pirmavę šeimininkai nesunkiai nugalėjo svečius ir pateko į Mažosios taurės pusfinalį.

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo trimis iš eilės sėkmingomis svečių atakomis, iš kurių dvi užbaigė A.Pūras. Nieko nelaukęs KM „Žalgiris“ treneris susikvietė savo auklėtinius pasitarimui, po kurio jie pamažu pavijo varžovų tempą ir įpusėjus kėliniui išlygino rezultatą (11:11). Besibaigiant kėliniui nei viena komanda nesusikrovė pranašumo. Po pirmųjų 10-ies minučių – 25:23.

Antrajame ketvirtyje aikštės šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir sužaidė puikią 16:0 atkarpą, kurios metu net tris tolimus metimus įsūdė J.Sirtautas. Pasiektas dviženklis pranašumas jauniesiems žalgiriečiams padėjo įgauti pasitikėjimo savimi. „Gemavilai“ nepavyko iki ilgosios pertraukos pernelyg sumažinti atsilikimą – 49:37.

Trečiąjį rungtynių ketvirtį svečiai pradėjo su nauja energija ir tai parodė M.Statkauskas, pelnydamas 5 taškus iš eilės (49:42). Tačiau šeimininkai netruko į tai atsakyti dar vienu spurtu ir susikrovė 18 taškų pranašumą (62:44). Antroji kėlinio dalis praėjo šiek tiek ramiau, o skirtumas tarp komandų beveik nepasikeitė – 71:54.

Paskutinysis kėlinys buvo permainingas. Sužaidus kiek daugiau nei 5 minutes, po 2 iš eilės taiklių A. Šimaliūno metimų, KM „Žalgiris“ pasiekė net 21 taško pranašumo ribą (84:63). Tai lyg pažadino svečius, kurie sužaisdami rezultatyvesnę atkarpą sumažino taškų deficitą iki 8 taškų. Tačiau laiko nebebuvo pakankamai ir KM „Žalgiris“ iškovojo pergalę rezultatu – 91:81.

KM „Žalgiris“ iškovojo „Mažosios“ taurės bronzą (2019 spalio 26 d., šeštadienis, 14:06 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė Birštono SC ‒ „Olimpas“ (2019 spalio 03 d., ketvirtadienis, 20:44 val.)„KTPMC“ nesunkiai susitvarkė su „Gemavila“ (2019 spalio 01 d., antradienis, 22:20 val.)„Hidraulinės sistemos“ pranoko KM „Žalgiris“ krepšininkus (2019 rugsėjo 26 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„ICE“ atkaklioje kovoje įveikė KM „Žalgiris“ krepšininkus (2019 rugsėjo 23 d., pirmadienis, 22:18 val.)KM „Žalgiris“ lemiamo ketvirčiu metu galutinai palaužė svečius iš Elektrėnų (2019 rugsėjo 30 d., pirmadienis, 20:27 val.)Po krepšiais dominavę „Resmila.lt“ krepšininkai nesunkiai įveikė „Gemavilos“ ekipą (2019 rugsėjo 30 d., pirmadienis, 20:12 val.)„Gemavila“ turėjo pripažinti BC „Boom“ pranašumą (2019 spalio 07 d., pirmadienis, 21:02 val.)„Coca-Cola“ ‒ pirmoji Kauno Mero Mažosios taurės 2019 finalo dalyvė (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 20:37 val.)