KM „Žalgiris“ vs Birštono SC – „Olimpas“ (103:54)Kauno Mero taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 03 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė Birštono SC ‒ „Olimpas“

2019 spalio 03 d., Ketvirtadienis, 20:44 val., peržiūros: 723

Spalio dieną, 19:15 val., KM „Žalgiris“ sporto salėje susitiko „Kauno Mero taurė 2019” turnyro komandos KM „Žalgiris“ (šeimininkai) ir Birštono SC – „Olimpas“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 103:54 (21:19, 22:9, 35:13, 25:13).

Nuo pirmų minučių svečius iš Birštono pasitiko jaunųjų žalgiriečių agresyvi gynyba. Tačiau „Olimpas“ atsilaikė pirmą kėlinį pralaimėdami vos dviem taškais (21:19). Antrajame kėlinyje šeimininkai dar labiau pastiprino gynybą, atliko daugiau taiklių metimų ir po dviejų kėlinių jau turėjo susikrovę nemenką persvarą (43:28).

Antroje rungtynių pusėje negausiai susirinkusiems „Olimpas“ komandos žaidėjams pradėjo stigti jėgų, tuo tarpu šeimininkai naudojo spaudimą prie vidurio, kas lėmė daugiau greitų atakų ir pergalę. KM „Žalgiris“ šventė pergalę rezultatu 103:54.

KM „Žalgiris“ komandos žaidėjas M.Košelis: „Pradžioje rungtynių reikėjo šiek tiek susirinkti save, tačiau antroje rungtynių pusėje pataikėm savo metimus, agresyviai gynėmės, tas ir lėmė pergalę“

Visas rungtynes pirmavę BC „Boom“ įveikė Birštono SC – „Olimpas“ (2019 spalio 13 d., sekmadienis, 21:45 val.)„ICE“ po sėkmingai sužaisto ketvirto kėlinio palaužė Birštono SC – „Olimpą“ (2019 spalio 02 d., trečiadienis, 21:43 val.)KM „Žalgiris“ iškovojo „Mažosios“ taurės bronzą (2019 spalio 26 d., šeštadienis, 14:06 val.)KM „Žalgiris“ užtikrintai nugalėjo „Gemavila“ krepšininkus (2019 spalio 10 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)„Hidraulinės sistemos“ gana nelengvai įveikė svečius iš Birštono (2019 spalio 06 d., sekmadienis, 18:20 val.)Atkakliose rungtynėse triumfavo Birštono SC „Olimpas (2019 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 16:30 val.)KM „Žalgiris“ lemiamo ketvirčiu metu galutinai palaužė svečius iš Elektrėnų (2019 rugsėjo 30 d., pirmadienis, 20:27 val.)„Hidraulinės sistemos“ pranoko KM „Žalgiris“ krepšininkus (2019 rugsėjo 26 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„ICE“ atkaklioje kovoje įveikė KM „Žalgiris“ krepšininkus (2019 rugsėjo 23 d., pirmadienis, 22:18 val.)„Coca-Cola“ ‒ pirmoji Kauno Mero Mažosios taurės 2019 finalo dalyvė (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 20:37 val.)