Arena Biliards vs Laipsniai (70:72)Kauno Mero taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 rugsėjo 25 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Gyčio Slapšio metimas išplėšė pergalę „Laipsniams“

2019 rugsėjo 25 d., Trečiadienis, 23:09 val., peržiūros: 811

Rugsėjo 25 dieną, 20:30 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko Kauno Mero taurės 2019 komandos „Arena Biliards“ (šeimininkai) ir „Laipsniai“ (svečiai). Rungtynės buvo labai atkaklios, ne vieną kartą keitėsi pirmaujanti ekipa, o nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinę rungtynių sekundę. Beveik su finaline sirena dvitaškį pataikęs G.Slapšys padovanojo „Laipsniams“ pergalę rezultatu 70:72 (20:15, 7:18, 22:17, 21:22).

Rungtynių pirmoji pusė buvo gana permaininga, ne kartą keitėsi pirmaujanti pusė, o žaidimas nebuvo itin rezultatyvus. Labai trumpą suolą turintys „Laipsniai“ privalėjo saugotis pražangų, tad varžovai turėjo pakankamai gerų progų atakuoti, tačiau jiems metimai visiškai nekrito. Prasidedant ilgajai pertraukai nedideliu pranašumu pirmavo „Laipsniai“ 27:33.

Po ilgosios pertraukos iniciatyva savo rankose vis dažniau išlaikė „Laipsniai“, o jų gretose nesulaikomai žaidė M.Patašius, kuris buvo sunkiai sustabdomas po krepšiais. Vis tik rungtynėms artėjant į pabaigą „Laipsniai“ sugebėjo turėti labai apmaudžią klaidų seriją, o tuo pasinaudoję varžovai atsitiesė ir sugrįžo į rungtynes. Galiausiai susitikimo likimas sprendėsi paskutinėmis akimirkomis, abi komandos turėjo vienodus šansu nugalėti ir jau atrodė, kad prireiks pratęsimo, bet likus žaisti vos 0,6 sekundės dvitaškį su pražanga pataikė G.Slapšys ir taip padovanojo „Laipsniams“ pergalę rezultatu 70:72.

Visas rungtynes atsilikinėjusi „Arena Biliards“ išplėšė pergalę iš „Kauno Rami“ rankų (2019 rugsėjo 30 d., pirmadienis, 21:37 val.)Pratęsimo pareikalavusioje dvikovoje : „GZP“ komandos pergalė prieš „Laipsniai“ krepšininkus (2019 rugsėjo 24 d., antradienis, 14:51 val.)„Žaliakalnis“ ketvirtfinalyje nusiledo „Laipsniai“ komandai (70:87) (2019 spalio 13 d., sekmadienis, 20:01 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Omega“ įveikė „Arena Biliards“ (2019 spalio 10 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)Kauno Mero taurės 2019 turnyro starte „GZP“ nelengvai palaužė „Arena Biliards“ ekipą (2019 rugsėjo 18 d., trečiadienis, 20:38 val.)„Kauno TPMC“ nepaliko vilčių „Laipsiai“ ir tvirtai žengė į turnyro finalą (2019 spalio 19 d., šeštadienis, 16:34 val.)„Laipsniai“ gana nelengvai palaužė „Kauno Rami“ (2019 rugsėjo 20 d., penktadienis, 06:40 val.)„Laipsniai“ palaužė „Coca-Cola“ kovoje dėl vietos Didžiosios taurės atkrintamosiose (2019 spalio 06 d., sekmadienis, 20:22 val.)Puikiai pirmąją rungtynių pusę sužaidusios „Hidraulinės sistemos“ iškovojo Kauno Mero Didžiosios taurės 3 vietą (2019 spalio 26 d., šeštadienis, 18:12 val.)„Coca-cola“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė „Arena Biliards“ krepšininkus (2019 rugsėjo 22 d., sekmadienis, 21:14 val.)