Žaliakalnis vs Laipsniai (70:87)Kauno Mero taurė 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 spalio 13 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Žaliakalnis“ ketvirtfinalyje nusiledo „Laipsniai“ komandai (70:87)

2019 spalio 13 d., Sekmadienis, 20:01 val., peržiūros: 664

2019 spalio 13 d., Sekmadienį, Kauno kolegijos sporto salėje, įvyko Kauno Mero taurės atkrintamosios rungtynės, kur ketvirtfinalyje susitiko šeimininkai „Žaliakalnis“ ir svečiai „Laipsniai“ komanda.

Rungtynės prasidėjo apylygiai, komandos keitėsi taikliais metimais (6:9), visgi po taiklaus L. Palivano tolimo metimo ir dviejų taiklių D. Adomaičio baudų metimų, „Laipsniai“ po pirmojo ketvirčio pirmavo (14:19).

Antrąjame kėlinyje svečių komanda dar labiau įsimėtė ir po taiklių trijų iš eilės tolimų metimų skirtumas jau buvo dviženklis (19:34). Kėlinio pabaigoje šeimininkams kiek pavyko sumažinti atsilikimą ir prieš ilgąją pertrauką „Žaliakalnis“ atsilikinėjo rezultatu (34:42).

Trečiajame ketvirtyje „Laipsniai“ vėl susigrąžino tūrėtą dviženklią persvarą (39:58) ir sugebėję ją šį kartą išsaugoti prieš lemiamą ketvirtį tūrėjo solidų 21 taško pranašumą (49:70).

Šeimininkų komanda dar bandė spurtuoti, bet netaiklūs tolimi metimai ir neatsikovoti kamuoliai gynyboje jiems užkirto kelią ir ketvirtfinalyje tūrėjo pripažinti svečių komandos pergalę rezultatu 70:87 (14:19, 20:23, 15:28, 21:17).

„Laipsniai“ komandos žaidėjas A.Jankevičius:

Gyvenk arba mirk rungtynės, pralaimėjęs iškrenta iš taurės, susikaupėme nuo pat pradžių, gerai susigynėm, o tas ir padėjo iškovoti pergalę.

„Žaliakalnis“ įveikė Alytaus „Vakarai“ (2019 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 18:58 val.)„Kauno TPMC“ nepaliko vilčių „Laipsiai“ ir tvirtai žengė į turnyro finalą (2019 spalio 19 d., šeštadienis, 16:34 val.)Pratęsimo pareikalavusioje dvikovoje : „GZP“ komandos pergalė prieš „Laipsniai“ krepšininkus (2019 rugsėjo 24 d., antradienis, 14:51 val.)„Žaliakalnis” tik po pratęsimo iškovojo pergalę (2019 rugsėjo 22 d., sekmadienis, 21:39 val.)„Laipsniai“ gana nelengvai palaužė „Kauno Rami“ (2019 rugsėjo 20 d., penktadienis, 06:40 val.)Kauno „Mero“ taurėje: „Omegos“ komandos pergalė prieš „Žaliakalnis“ krepšininkus (2019 rugsėjo 25 d., trečiadienis, 22:16 val.)Gyčio Slapšio metimas išplėšė pergalę „Laipsniams“ (2019 rugsėjo 25 d., trečiadienis, 23:09 val.)Žaliakalnis tik paskutinių sekundžių metu sugebėjo palaužti UNO krepšininkus (2019 spalio 06 d., sekmadienis, 20:31 val.)„Laipsniai“ palaužė „Coca-Cola“ kovoje dėl vietos Didžiosios taurės atkrintamosiose (2019 spalio 06 d., sekmadienis, 20:22 val.)Puikiai pirmąją rungtynių pusę sužaidusios „Hidraulinės sistemos“ iškovojo Kauno Mero Didžiosios taurės 3 vietą (2019 spalio 26 d., šeštadienis, 18:12 val.)