Hidraulinės sistemos vs Resmila.lt (86:77)Kauno Mero taurė 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 spalio 15 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Hidraulinės sistemos“ pranoko „Resmilą.lt“

2019 spalio 15 d., Antradienis, 22:11 val., peržiūros: 727

Spalio 15 dieną 20:30 val., Kauno kolegijos sporto salėje susitiko „Kauno Mero taurė 2019” turnyro komandos „Hidraulinės sistemos“ (šeimininkai) ir „Resmila.lt“ (svečiai). Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ pranoko „Resmila.lt“ komandą. Rungtynės baigėsi rezultatu 86:77 (22:27, 18:14, 22:18, 24:18).

Rungtynių pradžia sėkmingesnė buvo „Hidraulinės sistemos“ komandai. Per nepilnas dvi minutes spurtavo rezultatu 7:0, tačiau varžovai greitai reaguodami paprašė minutės pertraukėlės, po kurios sekė „Resmila.lt“ kelios sėkmingos atakos, išlyginusios rezultatą. Likusį kėlinį komandos aktyviai kovėsi dėl kiekvieno aikštelės centrimetro, tačiau svečių taiklūs tolimi metimai leido pirmauti rezultatu 22:27. Antrojo kėlinio pradžioje „Resmila.lt“ komanda pradėjo strigti puolime, per pusę kėlinio nepavyko sukurti sėkmingų atakų ir teko keliauti į pasitarimą. Po minutinės pertraukėlės svečiams pavyko išlyginti rezultatą ir likusį kėlinio laiką komandos kovėsi taškas į tašką. Po dviejų kėlinių priekyje „Resmila.lt“ rezultatu 40:41.

Trečiąjį kėlinį „Hidraulinės sistemos“ pradėjo dviem taikliais tolimais metimais ir privertė varžovus imti minutinę kėlinio pradžioje. Po pertraukėlės svečiai toliau klydo tiek gynyboje, tiek puolime, tad „Resmila.lt“ treneris buvo priverstas prašyti dar vienos pertraukėlės. Po minutinės šeimininkai toliau dominavo puolime ir klampino varžovus zoninėje gynyboje. Iki trečio kėlinio galo svečiams pavyko atrasti tarpų varžovų gynyboje ir sumažinti skirtumą iki 3 taškų. Po trijų kėlinių priekyje „Hidraulinės sistemos“ rezultatu 62:59. Ketvirtojo kėlinio pradžioje jau jautėsi komandų nuovargis. Padaugėjo klaidų, paskubėtų atakų, tačiau daugiau naudos iš to gavo šeimininkai. „Hidraulinės sistemos“ susigrąžino ganėtinai saugų pranašumą, kurį išsaugojo iki paskutinių minučių. Rungtynių pabaigoje užvirė tikras chaosas. „Resmila.lt“ stengėsi ištirpdyti 6 taškų pranašumą, tuo tarpu varžovai primygtinai priešinosi ir to pasekoje šventė pergalę rezultatu 86:77“.

“Hidraulinės sistemos“ komandos treneris Saulius Klimkevičius: „Planavome trečiajame kėlinyje sutvarkyti visus reikalus, tačiau gavosi, kad gale prisivijo mus. Ketvirtame taip pat įsivėlėm į kažkokį chaosą, gal šiek tiek jėgų trūko jau, vidurkis komandos turbūt 35 metai.“

„Hidraulinės sistemos“ pranoko KM „Žalgiris“ krepšininkus (2019 rugsėjo 26 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„Hidraulinės sistemos“ gana nelengvai įveikė svečius iš Birštono (2019 spalio 06 d., sekmadienis, 18:20 val.)„ICE“ turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ ekipos pranašumą (2019 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 18:34 val.)Puikiai pirmąją rungtynių pusę sužaidusios „Hidraulinės sistemos“ iškovojo Kauno Mero Didžiosios taurės 3 vietą (2019 spalio 26 d., šeštadienis, 18:12 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ gana lengvai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2019 rugsėjo 22 d., sekmadienis, 16:13 val.)Emocingame mače dramatiška „GZP“ pergalė Mero taurės pusfinalyje prieš „Hidraulinės sistemos“ (2019 spalio 22 d., antradienis, 23:17 val.)Po krepšiais dominavę „Resmila.lt“ krepšininkai nesunkiai įveikė „Gemavilos“ ekipą (2019 rugsėjo 30 d., pirmadienis, 20:12 val.)„Resmila.lt“ ketvirtame kėlinyje įrodė savo pranašumą prieš BC „Boom“ (2019 rugsėjo 18 d., trečiadienis, 22:10 val.)„KTPMC“ antroje rungtynių pusėje pabėgo nuo savo varžovų (2019 rugsėjo 26 d., ketvirtadienis, 20:20 val.)